Sevdiklerimize Özel Hediyelik Ev Aksesuarları

Sevdiklerimize Özel Hediyelik Ev Aksesuarları

  Ahşap Ev Aksesuarları

  Yeni evlenen çiftlere veya kendi evinize özel olarak yaptırabileceğiniz hediyelik ev aksesuarlarını hediye sepeti’nin sizler için özel olarak satışa çıkarıyor. Odalara evlerin dekorasyonlarına farklı bir boyun kazandıracak ve olduğu yeri güzelleştirecek bu özel ürünleri özel olarak yaptırarak satın alabilirsiniz. Sevdiklerimize Özel Hediyelik Ev Aksesuarları Kişiye özel hediyelerden oluşan ev aksesuarları özel günler için tüm sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Yeni taşınan çiftlere hayırlı olsun hediyesi, hoş geldin hediyesi olarak verebileceğiniz gittiğiniz misafirlerinize güzel bir ev dekorasyonu veya kendi evinize yaptırabileceğiniz kişiye özel hediyelik ev aksesuarlarına kolaylıkla erişebileceksiniz.

  Evinizin odasına sizin dilediğiniz gibi tasarlanan bir duvar saati asmaya hayır diyemezsiniz sanırım.  Gayet şık ve estetik olan bu ürünler özel olarak tasarlandı. Evinizi renklendirecek ve odanıza farklı bir hava getirecek olan hediyelik ev aksesuarlarını hediyesepeti.com un uygun fiyatları ve birçok ürün seçeneğinden faydalanarak yaptırabilir özel olarak alabilir veya sevdiklerinize en mutlu günlerinde rahatlıkla hediye edebilirsiniz.  Tüm evler bu dekoratif ev aksesuarlarıyla şenlenecek. Sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği olacaktır.

   

  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati

  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati

  Yeni evli çiftlere hoş geldin hediyesi olarak yaptırabileceğiniz Osmanlı motifleriyle süslü tuğra desenli isme özel duvar saati. Duvar saatinin üzerine hediye edeceğiniz çiftlerin ismini ekletebilir ve saati özelleştirebilirsiniz. Bu özel duvar saati sevdiklerinize alabileceğiniz en özel hediyelik ev aksesuarlarından olacaktır.

  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati


  Aşk Zamanı Duvar Saati

  Aşk Zamanı Duvar Saati

  Evinizi muazzam bir duvar saatiyle süslemeye ne dersiniz? Oturma odanıza farklı bir hava getirecek olan bu özel duvar saatini sevgiliniz için yaptırabilir ve evinizi bu saatle süsletebilirsiniz. Aşk zamanı duvar saatini sevgiliniz de kesinlikle çok beğenecek. Üzerine fotoğrafınızı ve isimlerinizi ekletebileceğiniz bu duvar saati odanızda çok şık duracak.

  Aşk Zamanı Duvar Saati


  Seni Seviyorum Mesajlı Vosvoslar

  Seni Seviyorum Mesajlı Vosvoslar

  Harika bir ev hediyelik ev aksesuarı olacaktır. Seni seviyorum mesajlı vosvosların üzerine isimlerinizi ekletebilirsiniz. Vosvos tutkunu eşinize veya sevgilinize yaptırabileceğiz muazzam bir hediye olacaktır. Olduğu yere çok yakışacak bu vosvosları her yere götürmek isteyeceksiniz. Çiftlere özel çok kaliteli ve şirin bir hediye.

  Seni Seviyorum Mesajlı Vosvoslar


  Akrilik Dekoratif Duvar Saati

  Akrilik Dekoratif Duvar Saati

  Her evin odasına farklı bir boyut getirecek ve bulunduğu ortamda göze ilk çarpacak olan kişiye özel dekoratif duvar saati. Yeni evli çiftlere özel olarak yaptırabilirsiniz. Yeni evlenenler ve duvarlarında saat eksik olanlar bu kişiye özel duvar saatini odası için rahatlıkla düşünebilir ve eşine sürpriz yaparak büyük bir mutlulukla hediye edebilir. Özellikle bu duvar saatini görenler hayran kalıyor ve akıp giden saatten gözlerini bile ayıramıyor.

  Akrilik Dekoratif Duvar Saati


  Ahşap 2li Dikiş Kutusu

  Ahşap 2li Dikiş Kutusu

  Annenize, teyzenize, kardeşinize veya eşinize özel olarak yaptırabileceğiniz kişiye özel ahşap dikiş kutusu. Annenize anneler günü hediyesi, sevdiklerinize doğum günü hediyesi, sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak tüm özel günler için de değerlendirebilir ve rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Dikiş kutuları hemen hemen her evin ihtiyacı özellikle de elinden nakış eksik olmayan bayanlar için harika bir hediye seçeneği.

  Ahşap 2li Dikiş Kutusu


  Evli Çiftlere Resimli Canvas Tablo

  Evli Çiftlere Resimli Canvas Tablo

  Üzerine çiçeği burnunda olan çiftlerin evlilik fotoğrafını ekletebilir ve özel bir ev eşyasına dönüştürebilirsiniz. Her duvarda rahatlıkla durabilecek ve herkesin çok beğeneceği bu canvas tabloyu özel olarak yaptırabilirsiniz. Her odada göze çarpacak ve evin içine mutluluk getirecektir. Bu hediyeyi gören yeni çiftler kesinlikle çok sevecek.

  Evli Çiftlere Resimli Canvas Tablo


  Resimli Bardak Altlığı

  Resimli Bardak Altlığı

  Her evin olmazı bardakaltlıkları sevdiklerimize hediye edebileceğimiz en güzel ev aksesuarlarından olacaktır. Kişiye özel bardak altıklarının üzerine hediye edeceğiniz kişini fotoğrafını bastırabilir onları bardakaltlıklarıyla bile şaşırtabilirsiniz. Annenize anneler gününde bile özel olarak yaptırabilir ve hediye edebilirsiniz.

  Resimli Bardak Altlığı


  Aileye Özel İsimli Tepsi

  Aileye Özel İsimli Tepsi

  Kişiye özel isimli tepsi. Anneye, komşuya, kardeşe veya sevgiliye alınabilecek her evin olmazsa olmazı dekoratif eşya. Akrilik malzemeden üretilen bu tepsinin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini işletebilirsiniz. İster doğum günü hediyesi olarak isterseniz yeni ev hediyesi olarak tüm sevdiklerinize özel olarak yaptırabilirsiniz.

  Aileye Özel İsimli Tepsi


  Ev Hediyesi Duvar Anahtarlığı

  Ev Hediyesi Duvar Anahtarlığı

  Muazzam bir ev eşyası olabilir. Hemen her evin girişinde anahtarlık olur. Yalnız bu duvar anahtarlığı diğer hediyelerden çok daha farklı çünkü kişiye özel olarak yaptırılabiliyor. Eğer bir evde böyle bir şey yoksa o eksiği siz bu duvar anahtarlığıyla tamamlayabilirsiniz. Herkesin çok beğeneceği ev hediyesi olan kişiye özel duvar anahtarlığı özel günler içinde satın alabilirsiniz.

  Ev Hediyesi Duvar Anahtarlığı


  Yeni Ev Hediyesi Vazo

  Yeni Ev Hediyesi Vazo

  Çiçeksiz ev hiç olur mu tabi ki olmaz hem de hiç olmaz. Yeni ev hediyesi olarak hayırlı olsuna giderken yeni evli çiftlere veya komşulara özel olarak hediye edebilirsiniz. Çiçekler bu vazonun içinde daha hoş duracak hatta canlanacak. Masanın üzerinde çok şık duracak ve olduğu yeri güzelleştirecek bu zarif ev hediyesini özel olarak yaptırabilir ve tüm sevdiklerinize özel gün hediye olarak da alabilirsiniz. Özellikle de bayanlar kişiye özel bu cam vazoya resmen bayılacak..

  Yeni Ev Hediyesi Vazo


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply