Romantik Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Romantik Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

  Sevgililer Günü hemen hemen dünyanın her yerinde aynı değerdedir ve çiftlerin en önemli günlerinden biridir. Bugünü daha da anlamlı ve unutulmaz kılmak da sevgililerden birinin görevidir denilebilir. Romantik Sevgililer Günü hediyeleriyle birlikte hoş bir yemek ya da küçük bir gezi, 14 Şubat’ınızın asla unutulmamasını sağlayabilir. Milyonlarca insan arasından karşınıza çıkan sevgiliniz için hazırlayacağınız sürprizler ve sevgiliye romantik hediyelerle süsleyeceğiniz yemek, ilişkinizin durağanlaşmasını önler, temellerini daha da sağlamlaştırır. Sadece size ve sevgilinize ait olacak, sadece sizde var olacak küçük bir eşya, boyundan daha büyük anlamlara sahip olabilir.

  En romantik Sevgililer Günü hediyesi önerilerini incelemek için sevgililer günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin

  1) Resimli Duvar Saati

  Aşk Zamanı Duvar Saati

  Aşk Zamanı Duvar Saati

  Sevgililer Günü’nde en romantik hediyenin ne olduğunu düşünüyorsanız en sade ve anlamlı hediyelere yönelmeniz gerekir. Odasının duvarına asacağı hoş bir saat hediye ederek uzun yıllar hatırlanmayı garantilemiş olabilirsiniz. Saatin üzerindeki alana ikinizin fotoğrafını bastırabilir, diğer kısma da en duygusal mesajlarınızı yazdırabilirsiniz. Sevgiliniz bu romantik hediyeyi kabul ettikten sonra saate her baktığında yüzünde koca bir gülümsemeyle sizi hatırlıyor olacak.
  Aşk Zamanı Duvar Saati


  2) Kanvas Tablo

  Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

  Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

  Sevgilinizi ne kadar seviyorsunuz? Peki bu sevginizi nasıl ifade ediyorsunuz? Eğer yeterince iyi ifade edemediğinizi düşünüyorsanız ya da onun daha iyi anlamasını istiyorsanız Sevgililer Günü hediyesi olarak üzerinde bir kalp içinde onlarca farklı dilde ‘Seni Seviyorum’ yazan şık bir tablo alabilirsiniz. Tablonun iki ucundaki özel alanlara da birlikte çektirdiğiniz en romantik iki fotoğrafı koyabilir ve mutlu anlarınızın ölümsüz olmasını sağlayabilirsiniz.
  Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo


  3) Müzik Kutusu

  indir

  50 Dilde Seni Seviyorum Müzik Kutusu

  Biricik sevgilinize olan sevginizi yüksek sesle haykırmak istiyorsanız müzik kutusu bunu sizin yerinize yapabilir. En romantik Sevgililer Günü hediyelerinden biri olan bu kutu, 50 farklı dilde seni seviyorum deme özelliğiyle sevgilinizin başucundan ayırmadığı en önemli eşyası olacak. Sizi her özlediğinde kutuyu açacak ve kendini sizden gelen sevgi sözcüklerinin büyüsüne bırakacak.
  50 Dilde Seni Seviyorum Müzik Kutusu


  4) Çikolata Kutusu

  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu

  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu

  Çikolatanın büyüsü, Sevgililer Günü’nün romantizmiyle birleşince ortaya karşı koyulamaz bir hediye çıkıyor. Kalp şeklindeki kutunun içerisinde yer alan 3 adet büyük boy çikolata, sevgilinizin 14 Şubat’ta salgılayacağı mutluluk hormonunu iki katına çıkarır. Sevgililer Günü hediyesi olarak mutluluk ve lezzeti bir arada sunmanız aynı zamanda unutulmaz tepkiler almanızı, ilişkinizin sağlıklı ve sağlam temelli olmasını sağlar. Üzerine yazdıracağınız isimle birlikte de çikolatayı ölümsüz bir hediyeye dönüştürmesi başarırsınız.
  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu

      Diğer tüm sevgililer günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply