Oyun Tutkunlarına En Güzel Hediyeler

Oyun Tutkunlarına En Güzel Hediyeler

  Oyun Tutkunlarına En Güzel Hediyeler

  Hemen hemen birçoğumuz oyun tutkusuna engel olamaz. Oyunsuz zaman pek iyi geçmez. Arkadaşlarımız en eğlenceli anlarımızı oyun oynarken geçiririz ve bir o kadar da çok eğleniriz.  Tavladan tutun okey takımlarına, satrançlardan domino setlerine kadar birçok eğlenceli hobi ve oyun hediyeleri hediyesepeti.com da bulabileceksiniz.  Tabi bu oyun setleri diğer oyun setlerine benzemiyor. Hepsi birbirinden ilginç çok kullanışlı ve kaliteli.  Bu oyun setlerinin diğer oyun setlerinden farkı ise kişiye özel hediye olarak yaptırılması ve hediye alacağınız kişinin zevkine göre tasarlanarak satışa sunulmasıdır. Babanıza doğum gününde tavla seti alacaksanız tavlanın içerisine babanızın ismini yazdırabilirsiniz. Satranç tutkunu arkadaşlarınıza ahşap malzemeden üretilen satranç setini hediye edebilir setin içerisine dilediğinizi yazdırabilirsiniz.  Bu sıra dışı ve ilginç hediyelerle tüm sevdiklerinizi mutlu edebilir ve bu özel hediyelerle bir kez daha şaşırtabilirsiniz.

  Özel günler için sevgilinize bu setlerden yaptırabilir sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi, doğum günü hediyesi olarak da rahatlıkla verebilirsiniz. Tavla tutkunu erkek arkadaşınızı oyun delisi kardeşinizi ve tüm oyun severleri bu hediyelerle heyecanlandırabilir ve en güzel günlerinde hiç olmadıkları kadar mutlu edebilirsiniz. Her yerde kolay kolay bulamayacağınız en ilginç hobi ve oyun hediyelerini hediyesepeti.com farkı ile gözler önüne seriyoruz. Sevdiklerinizi bu hediyelerde mutlu etmenin zaman geldi de geçiyor bile. Oyunlarınıza bir yenisini daha eklemeye ve kazanmaya devam etmeye hazırsanız bu hediyeler bir göz atın;

  Oyun Tutkunlarına En Güzel Hediyeler için Tıklayınız !

   

  Kişiye Özel Okey Takımı

  Kişiye Özel Okey Takımı

  Okey tutkunu arkadaşlarınıza alabileceğiniz en sıra dışı hediyelerden bir tanesi olacaktır. Sürekli okey oynamaya doymayan arkadaşlarınıza özel olarak yaptırabileceğiniz kişiye özel okey takımının ıstakasına hediye edeceğiniz arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz. Gayet kaliteli ve özel olan bu okey takımını arkadaşlarınız çok beğenecektir.

  Kişiye Özel Okey Takımı


  Tavla Ustalarına Özel Pul Yuvalı Ahşap Tavla

  Tavla Ustalarına Özel Pul Yuvalı Ahşap Tavla

  Tavla ustalarına özel pul yuvalı ahşap tavla. Tavla tutkunlarına özel alabileceğiniz harika bir hediye. Babanıza, erkek arkadaşlarınıza veya sevginize özel olarak yapabileceğiniz bu kişiye özel tavlayı hediye sahipleri de çok beğenecektir. Kim kendisine özel tavlada başkalarını yenmek istemez ki. Eli tavlada bükülemeyenlere harika bir hediye olacaktır.

  Tavla Ustalarına Özel Pul Yuvalı Ahşap Tavla


  Kişiye Özel Domino Seti

  Kişiye Özel Domino Seti

  Domino tutkunları kesinlikle bu hediyeyi karşılarında görünce çok şaşıracaktır. Kapak kısmına isim yazdırıp not ekletebileceğiniz bu kişiye özel domino seti büyük bir beğeni toplayacaktır. Domino sever arkadaşlarınıza özel günler için yaptırabileceğiniz bu özel ürünü dilediğiniz gibi yaptırabilir ve özel olarak hediye edebilirsiniz. Domino oynamak artık daha keyifli bir hale dönüşecek. Keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

  Kişiye Özel Domino Seti


  Kişiye Özel Domino Seti

  Kişiye Özel Satranç Seti Doğum Günü Hediyesi

  Satranç ustalarına alınabilecek en özel hediye. Masif ahşaptan üretilen bu kişiye özel satranç setini tüm satranç severlere özel olarak yaptırabilirsiniz. Satrançta yenmeye zorlandığınız arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Her yeri ahşap olan bu kaliteli kişiye özel ahşap satranç takımıyla uzun yıllar rahatlıkla kozlarınızı paylaşabilirsiniz.

  Kişiye Özel Satranç Seti Doğum Günü Hediyesi


  Kişiye Özel Basketbol Potası

  Kişiye Özel Basketbol Potası

  Tüm çocukları mutlu edebilecek harika hediye. Basketbol oynamayı seven çocuklar için özel olarak hazırlatabileceğiniz en eğlenceli hediyelerden bir tanesi olacaktır. Kişiye özel basketbol potasına hediye sahibi çocuğun ismini yazdırarak fotoğrafını da ekletebilirsiniz. Çok sevdiğiniz kardeşinize, yeğenlerinize, torunlarınıza ve çocuklarını mutlu edebilecek çok eğlenceli ve renkli bir oyun seti. Belki de bu ufak basketbol potası sayesinde çok önemli sporcular yetişecek ve basketbol yıldızı olacak. Deneyip görmekte fayda var  Doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz.

  Kişiye Özel Basketbol Potası


  Kutulu Oyun Kartı

  Kutulu Oyun Kartı

  Kağıt oyunlarının her türlüsünü oynayanlara alınabilecek özel motifli iskambil kağıtları. Kutulu oyun kartlarını özel günler için sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz. 52 kart ve 2 adet jokerden oluşan bu özel kartlarla oyunlar artık daha keyifli hale dönüşecek. Kağıt oynayan seven herkes bu destelere bayılacak ellerinden düşüremeyecek.

  Kutulu Oyun Kartı


  Tabu XL

  Tabu XL

  Tabu oynamayı severler buraya bir göz atsın. XL boyutlu büyük tabu oyunu tabu sever tüm arkadaşlarınıza rahatlıkla hediye edebilirsiz. İster sevgilinize ister en yakın arkadaşlarınıza büyük bir keyifle verebilirsiniz. Doğum günü hediyesi veya özel bir sürpriz yaparak bu ürünü sevdiklerinize ulaştırabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

  Tabu XL


  Kişiye Özel 1000 Parça Puzzle

  Kişiye Özel 1000 Parça Puzzle

  Puzzle oynayama henüz küçük yaşlarda başlarız. Zeka gelişimi için önemli katkı sağlayan bu puzzlera ne kadar teşekkür etsek az olur. Bu puzzlerı bozmaktan birleştirmekte çok keyifli olacak. Kişiye özel olarak tasarlanan 1000 parçalık puzzele dilediğiniz fotoğrafı bastırabilirsiniz. Hediye sahibine özel olarak hazırlatabileceğiniz bu kişiye özel puzzleı sevdikleriniz de çok beğenecektir. Harika bir özel gün hediyesi.

  Kişiye Özel 1000 Parça Puzzle


  Selfie Stick - Özçekim Çubuğu

  Selfie Stick – Özçekim Çubuğu

  Artık selfie çekmek eğlenceden çok adeta bir tutkuya dönüştü. Selfie çekmeye doyamayan arkadaşlarınıza alabileceğiniz en güzel hediye olacaktır. Selfielere yenilerini ekleyek isteyen fotoğraf çekme tutkunu yakınlarınıza özel günler için rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Bu özel selfie çubuğu sayesinde fotoğraf çekmek daha keyifli bir hale dönüşecek. Selfie stick yani özçekim çubuğu oldukça pratik ve kullanımı kolaydır.

  Selfie Stick - Özçekim Çubuğu


  Play-Doh Yıkanabilir Boyama Kitabı Taşıtlar

  Play-Doh Yıkanabilir Boyama Kitabı Taşıtlar

  Çocukların el becerisini geliştirebilecek harika bir boyama kitabı. Play Doh ‘un özel olarak ürettiği yıkanabilir boyama kitabını bebekler çok sevecektir. Çocuklarınıza, torunlarınıza veya yeni bebekleri olan arkadaşlarınıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. En güzel çocuk hediyelerini burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğum günü hediyesi gibi özel günler içinde alabileceğiniz bu hediyeye tüm çocuklara bayılacak..

  Play-Doh Yıkanabilir Boyama Kitabı Taşıtlar


  Daha Fazlası için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply