Okey Takımları ve Okey Takımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Okey Takımları ve Okey Takımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Okey Takımları ve Okey Takımları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Bugün dünya genelinde çok sayıda tutkunu olan Okey oyunu, aslında Domino olarak bildiğimiz oyunun evrim geçirmiş halidir. Asya’nın en eski İmparatorluğu olma özelliğine sahip olan Çin’de Domino oyunu yaygınken, burada yaşayan Acem azınlığının oyunda yarattığı değişim, bugün bildiğimiz Okey’in ilk adımlarının atılmasını sağlamıştır. 13. Yüzyılda İran, Arabistan ve Fars gibi bölgelere yayılan oyun, “Sıralı Taşlar” anlamına gelen “El Turaft” adı ile anılmıştır.

  15. Yüzyıla gelindiğinde ise Türk – Arap ilişkileri ile Okey oyunu topraklarımıza ulaşmış ve çok sevilmiştir. Bugün ise en keyifli arkadaş toplantılarının tam da merkezinde yer alan oyun, geçmişe oranla daha da evrim geçirmiş bir haldedir. Taşlar üzerindeki noktaların rakamlara çevrilmesinden, oyunun kurallarına kadar pek çok değişiklik söz konusu olmuş ve bugün ustası olduğunuz oyun ortaya çıkmıştır. Okey takımı oluşum ve değişim süreci de yine bu süre içerisinde gerçekleşmiş ve nihayetinde bugün bildiğimiz tipte Okey, yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Okey takımı aynı zamanda, bu oyunun tutkunları için ideal bir hediye seçeneği olduğu için, hediye alacağınız kişinin bu yönünü değerlendirerek, siz de harika okey takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca oyun tutkunları için daha pek çok seçenek oyun ve eğlence bölümümüzde sizi bekliyor.

   

   

  Kişiye Özel Okey Takımı Arma İçinde Mesajlı

  Kişiye Özel Okey Takımı Arma İçinde Mesajlı

  Oyun sever yakınınıza alabileceğiniz bu özel hediye, sizin seçeceğiniz mesaj ile daha da anlamlı hale gelecektir. Genel itibariyle Okey takımı fiyatları oranında olan bu seçenek, unutulmaz bir hediye olacak ve her oyunda hatırlanmanızı sağlayacaktır. Okey oyunu, yerleştireceğiniz mesaj ile hem daha heyecanlı hale gelebilir, hem de esprili olarak oyuncuları gülümsetebilir. Bu da unutulmaz bir hediyeye imza atmanız anlamına gelecektir. Dostlarınız ile geçirdiğiniz keyifli dakikaları, daha da değerli ve eğlenceli hale getirmenin bir yolu olacak olan bu hediye, seçiminiz ile farkınızı da ortaya koymanızı sağlayacaktır.

  Kişiye Özel Okey Takımı Arma İçinde Mesajlı


  Kişiye Özel Okey Takımı

  Kişiye Özel Okey Takımı

  Artık Okey’e dördüncü arama geyiği sona eriyor. Çünkü kişiye özel olarak hazırlatacağınız ıstakaya sahip olmak isteyen dostlarınız sıraya girebilir. Bu özel Okey takımı fiyatı ile şaşırtırken, oyununuzu da daha çekişmeli ve daha eğlenceli hale getiriyor. Okey oyunu bu takım ile kişiye özel hale geliyor ve geriye sadece oyuncuların becerilerini göstermeleri kalıyor. Siz de bu oyundaki maharetinizi, adınıza özel ıstakada gösterebilir ve sevdiklerinize alacağınız bu Okey takımı sayesinde onlar ile olan bağınızı sağlamlaştırabilirsiniz.

  Kişiye Özel Okey Takımı


  http://images.hediyesepeti.com/a/b/d/isme-ozel-okey-takimi.jpg

  İsme Özel Okey Takımı

  Okey sever dostunuza, kendisini özel hissedeceği bir Okey takımı hediye etmeye ne dersiniz? Hediye alacağınız kişinin adını, ıstakaların üzerine kazıtıp, unutulmaz bir hediyeye imza atabilirsiniz. Bu Okey takımı ne kadar gibi sorular ise sıkça kulağınıza çalınacaktır ancak normal bir takımdan farksız bir Okey takımı fiyatı ile karşılaşacaksınız. Normal Okey takımları ile kıyaslandığında bu hediye seçeneğinde benzersiz bir kalite ve özen söz konusudur. Okey takımı fiyatları ile ilgili olarak bilgi sahibi olanlar bu durumu çok daha net bir şekilde görebilirler. Unutulmaz bir hediye ve unutulmaz eğlencelerin mimarı olmak için hızlıca bu ürünün siparişini verebilir ve hediye sahibinin tepkisi ile siz de mutlu olabilirsiniz.

  http://images.hediyesepeti.com/a/b/d/isme-ozel-okey-takimi.jpg


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply