Öğretmene Hediye Seçenekleri

Öğretmene Hediye Seçenekleri

  Üzerinizde büyük emekleri olan, bugün yaşadığınız hayatın temellerini atan öğretmenler, belki de en kutsal mesleklerden birini yapıyorlar. Bir nesil, bir dünya yetiştiren öğretmenleri yılın belli zamanları hatırlamak, belki onları ziyaret etmek ya da etraftaki öğretmen arkadaşları desteklemek, onların mesleklerine olan inançlarının artmasını sağlar. Mesela 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bir eski öğretmene hediye almak ve onu ziyaret etmek, onun hiçbir şekilde tanımlayamayacak kadar mutlu olmasına yardımcı olur. Ektiği tohumların büyüyüp ağaç olduklarını ve gölgelerinde başka fidanların büyüdüğünü bilen bir öğretmen, hediyelerin kendisinden çok bunun düşünülmüş olmasından da mutlu olurlar.

  1) Ahşap Kutulu Kalem

  Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem

  Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem

  Siz dünyanın en iyi öğrencisi olmayabilirsiniz ama öğretmeniniz dünyanın muhakkak en iyi öğretmenidir. Belki eski öğretmeniniz, belki apartmandaki komşunuz olan öğretmene hediye almak, onun emeklerini boşa gitmediğini anlamasını sağlar. Topluma olan katkısını öğrendikçe mutlu olur ve mesleğini şevkle yapmaya devam eder. Üzerinde adının yazdığı şık kutusundaki bir kalem, evraklara her imza attığında sizi hatırlamasını, kendisiyle de övünmesini sağlar.
  Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem


  2) Kartvizitlik Seti

  USB Kalem Kartvizitlik Seti

  USB Kalem Kartvizitlik Seti

  Öğretmen arkadaşınıza doğum gününde ya da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hediye almak istiyorsanız mesleğini göz önünde bulundurarak sürekli kullanabileceği eşyaları seçebilirsiniz. Tanıştığı kişilerin kartvizitlerini koyacağı kartvizitlik, evraklarını depolayabileceği deri kaplı bir USB ve sürekli not alıp imza atabileceği şık bir kalemden oluşan bu setin üzerine öğretmenin ismini yazdırarak hediyenizi daha da kişiselleştirmeniz mümkün. Günlük hayatta sık sık kullanılacak bu parçalar sayesinde öğretmen arkadaşınızın sizi hiç unutmamasını sağlarsınız.
  USB Kalem Kartvizitlik Seti


  3) Duvar Saati

  Öğretmenler Günü Saati

  Öğretmenler Günü Saati

  Bir öğretmene hediye alırken klişeden uzak durmak ve biraz daha yaratıcı olmak gerekir. Özellikle yeni nesil öğretmenler, gençlerle sıkı iletişim halinde oldukları için espriye daha yatkındırlar denilebilir. Öğretmenlerin ortak sıkıntılarından biri olan defterlerin karalanması konusu, özel duvar saatiyle eğlenceli bir hediyeye dönüşüyor. Üzerinde samimi mesajlar da bulunan bu saat, yıllarca hediye ettiğiniz öğretmenin duvarında, belki de en özel köşede duracak ve saate her bakıldığında hatırlanacaksınız.
  Öğretmenler Günü Saati


  4) Çay – Kahve Kupası

  En İyi Öğretmen Kupası

  En İyi Öğretmen Kupası

  Her çocuk Öğretmenler Odası’nı merak etmiştir. Oysa kapıların sıkı sıkı kapalı olduğu o odada öğretmenler boş zamanlarını dinlenerek ve çay içerek geçirirler sadece. Yani içeride çok eğlenceli ya da heyecanlı olaylar gelişmiyor. Temeli çay ve kahve olan bu dinlenme zamanında öğretmen arkadaşınızın ya da aile ferdinizin sizi hatırlaması için üzerinde güzel mesajlar yer alan bir sıcak içecek kupası alabilirsiniz. Öğretmene alınabilecek hediyelerin başında gelen bu kupa ile her yudumda hatırlanmanız garanti olur.
  En İyi Öğretmen Kupası


  5) Yılın Öğretmeni Oskarı

  Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

  Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

  Oskar ödülünü sadece film yıldızları hak etmez. Onlar gibi öğretmenler de kendi sanatlarını icra ederler ve zaman zaman çok iyi sonuçlar elde ederler. Öğretmenler Günü’nde ya da başka bir günde öğretmene hediyeler alabileceğiniz gibi işin içine biraz espri katmak için bu yılın öğretmeni oskarını da verebilirsiniz. Üzerinde adını gören öğretmeniniz ödülü evinin en güzel köşesine koyacaktır.
  Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

  Diğer hediye seçeneklerini incelemek için Tıklayın

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply