Öğretmen Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

Öğretmen Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

  Öğretmenler dünyanın en önemli mesleklerinden birini ifa ediyorlar ve diğer mesleklerde olduğu gibi anında sonuç alamadıklarından ya çok zaman sonra tebrik ediliyorlar ya da hiç tebrik edilmiyorlar. Bir nesli, bir ülkeyi, bir dünyayı yetiştiren öğretmene Öğretmenler Günü ya da doğum günü gibi özel günlerde alınacak küçük hediyeler, değerini anlamasını ve görevine dört elle sarılmasını sağlayabilir. Eğer sevgiliniz öğretmense öğretmen sevgiliye hediye almayı asla ihmal etmemelisiniz. Onu hayattaki en büyük dayanağı olarak bu zor meslekten usanmamasını sağlamak, güçlü olması için destek vermek sizin göreviniz ve bu desteğinizi bazen küçük ya da ilginç hediyelerle somutlaştırmanız gerekebilir.

  En güzel öğretmenler günü hediyelerini ve sevgiliye alınabilecek hediyeler kategorisini incelemek için öğretmenler günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

   

  1) Kalem Seti

  Kişiye Özel İkili Kalem Seti (Mat)

  Kişiye Özel İkili Kalem Seti

  Bir öğretmenin en çok kullandığı eşyaların başında kalemler gelir. Sınav kağıtları okumaktan evrakları imzalamaya kadar gün içinde onlarca kez kalem kullanan öğretmen sevgiliye hediye olarak özel kutulu bir kalem seti hediye ederseniz gün boyunca sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Yanında sizden bir parça taşıyan sevgiliniz, yorulduğu her an sizden güç alacaktır. Üstelik kalemlerin ve kutusunun üzerine sevgilinizin ismini yazdırarak hediyelerinizi daha da fazla kişiselleştirebilir, ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.
  Kişiye Özel İkili Kalem Seti


  2) Ahşap Çerçeve

  Öğretmene Hediye Ahşap Çerçeve

  Öğretmene Hediye Ahşap Çerçeve

  Öğretmenler Günü’nde sevgiliye hediye alma fikrinin tam karşılığı bu şirin küçük çerçeve. Alt kısmında sizin ve sevgilinizin adın yazdığı çerçevenin içine en mutlu anlarınızdan birinin fotoğrafını koyabilir ve size bakarak destek alması için masasına ya da dolabına koyabilirsiniz. Bu sürpriz hediye ile günü daha neşeli ve daha güçlü geçecek, çerçeveye her baktığında sizi biraz daha fazla sevecektir.
  Öğretmene Hediye Ahşap Çerçeve


  3) Oskar Ödülü

  Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

  Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

  Başkaları için yılın en iyi öğretmeni olamayabilir ancak sevgiliniz sizin için mutlaka yılın en iyi öğretmenidir. Madem öyle bu ödülü somutlaştırın. Yılın öğretmeni oskar ödülünü, Öğretmenler Günü’nde hediye edebilir ve neşeli zamanlar geçirebilirsiniz. Evinin ya da okulunun en iyi köşesinde saklayacağı bu ödüle sevgiliniz her bakışında sizi hatırlayacak ve yüzünden gülümseme hiç eksik olmayacak.
  Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

  4) Pusula

  Öğretmene Hediye Pusula

  Öğretmene Hediye Pusula

  Öğretmenler, bir insana yön vermek gibi kutsal bir görevi yerine getirirler. Bir çocuğun gelecekte faydalı ve yetkin bir insan olması için canla başla mücadele eden öğretmenlere özel günlerinde küçük ama anlamlı hediyeler sunmak, yorucu görevlerini daha da isteyerek yapmalarını sağlayabilir. Mesela temel görevi ol göstermek olan öğretmen sevgiliye hediye olarak hoş bir pusula vermek, kendi değerini anlaması bakımından oldukça etkili olur. Üstelik şık kutusu ve üzerinde yer alan ismi ile sadece ondan bulunacak bu ödül, maddi ederi çok yüksek ödüllerin tümünden daha değerlidir.
  Öğretmene Hediye Pusula


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply