Mezuniyet Hediyeleri

Mezuniyet Hediyeleri

  Bir okuldan mezun olmak, öğrencilik hayatının sonu iş hayatının başlangıcıdır. Günlerin daha sakin ve eğlenceli geçtiği öğrencilik hayatından gerilim ve stres dolu iş hayatına geçişte sevdiklerinize destek olmak istiyorsanız onlara küçük tebrik hediyeleri alabilirsiniz. İlgi alanına göre olabileceği gibi mezun olduğu okula göre de seçebileceğiniz mezuniyet hediyeleri, çalışan adayı yakınınızın mesleğine başlarken kendini daha güçlü hissetmesini sağlar. Küçük ilginç hediyeler ya da günlük hayatta kullanılabilecek pratik hediyelerle her an sevdiğiniz kişinin yanında olabilir, kendini zayıf hissettiğinde ya da çaresiz kaldığında sizin verdiğiniz hediyeye odaklanıp kendini toparlayabilir.

  En güzel mezuniyet hediyeleri için mezuniyet hediyesi sayfamızı inceleyin

  1) Stetoskop

  İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®

  İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®

  Arkadaşınız, kardeşiniz ya da başka bir yakınınız tıp fakültesinden mezun olmuşsa onu mutlu etmek için doktora alınabilecek hediyelerden birini sunabilirsiniz. Okulu bitirmenin zorluğu kadar, belki de ondan daha fazla olan işe başlama sorumluluğu ve stresi, sizin sağlayacağınız küçük bir destekle aşılabilir. Üzerine hediye edeceğiniz kişinin adını yazdırabileceğiniz stetoskop sayesinde her hasta muayenehanesinde hatırlanmış olursunuz.
  İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®


  2) Hakim Tokmağı

  Kişiye Özel Hakim Tokmağı

  Kişiye Özel Hakim Tokmağı

  Hukuk fakültesinden mezun olmuş ya da hakimlik sınavlarına katılmış yakınınız için hediye almak istiyorsanız klasikleşmiş hediyelerden uzak durmanızda fayda var. Onun yerine basit ama daha etkili ve eğlenceli hediyeler deneyin. Mesela üzerinde isminin yazılı olduğu bir hakim tokmağı, gün boyu sıkılan ve stres atma ihtiyacı hisseden bir avukatın en büyük yardımcısı olabilir. Avukata hediye almak istiyorsanız bu seçeneği mutlaka değerlendirin.
  Kişiye Özel Hakim Tokmağı


  3) Çay – Kahve Kupası

  Super Dentist Hekim Kupası

  Super Dentist Hekim Kupası

  İnsanın kendi kendine baş etmekte en çok zorlandığı ağrılardan olan diş ağrıları, diş hekimliğinin toplumda en çok saygı gören mesleklerinden biri olmasını sağlıyor. Bütün gün onlarca farklı hastanın ağrılarını dindiren bir diş hekimine hediye alarak teşekkür etmek için, molalarda kullanacağı hoş bir kupa alabilirsiniz. Her yudumunda hatırlanmanızın garanti olduğu bu çay-kahve kupaları, üzerindeki silinmez isim, mesaj ve şekillerle birlikte akılda kalmanızı sağlar.
  Super Dentist Hekim Kupası


  4) Pusula

  Ahşap Kutulu Kişiye Özel Pusula

  Ahşap Kutulu Kişiye Özel Pusula

  Okulunu yeni bitirmiş kardeşinize, çocuğunuza ya da arkadaşınıza iş hayatında doğru yoldan şaşmamasını öğütlemek için pusuladan daha anlamlı bir hediye bulmak neredeyse imkansız. Sadece denizcilikte değil hayatın her alanında kullanılabilecek pusula, ahşap kutusu ile oldukça şık. Ayrıca üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir, mezuniyet hediyesi olarak en anlamlı ödülü seçmiş olursunuz.
  Ahşap Kutulu Kişiye Özel Pusula


  Daha fazla hediye seçenekleri için Tıklayın

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply