Mesleklere Özel Hediyeler

Mesleklere Özel Hediyeler

  Eline ekmeğini alan herkes sonuç olarak kendine bir meslek edinmiştir. Kimi çıraklıktan itibaren başlayarak ustalığa kadar terfi eder ve bir zanaat öğrenmiş olur ve o işi kendine meslek edinir.  Kimisi de senelerce okula gidip sınavlar sonucu kendi mesleğini belirler. Sonuç itibariyle eli ayağı düzgün ve sağlıklı olan herkesin ileri de bir mesleği olur. Kimi öğretmen, kimi doktor, kimi avukat, kimi marangoz, kimi berber böyle uzar gider bu meslekler. Bir doktorun, mühendisin veya aşçıların ofisinde ya da dükkanında sadece onun mesleğine özel olan ürünler dursa hiç fena olmaz öyle değil mi?

  Hediye Sepeti hemen hemen her mesleklere özel Hediyeler kategorisinde birçok ürün tasarladı ve satışa çıkardı. Meslek erbaplarına alabileceğiniz en güzel hediyeleri hediyesepeti.com farkı ile gözler önüne seriyoruz. Doktor sevgilinize veya aşçı babanıza yada öğretmen arkadaşlarınızın mesleğine uygun hediyeleri sadece burada bulabileceksiniz. Birbirinden eşsiz ve renkli olan kişiye özel mesleki kupalar ve diğer tüm ürünler sizi ve sevdiklerinizi çok mutlu edecek. Özel günleriniz için hediye olarak uygun görüp alabileceğiniz bu ürünler gayet şık ve eğlenceli.  Sizde fazla vakit kaybetmeden en güzel mesleklere özel hediyeleri tüm sevdiklerinize rahatlıkla satın alabilir ve en özel günlerinde hediye edebilirsiniz.

  Doktorum Kahve Kupası

  Doktorum Kahve Kupası

  Doktor sevgiliye veya doktor arkadaşlara alınabilecek çok özel bir hediye. Doktorum kahve kupasını doktor arkadaşlarınıza hediye edebilir ve özel günler için satın alabilirsiniz. Kişiye özel bu kupayı doktor arkadaşlarınız da çok beğenecektir. Kişiye özel kupalar porselendir. Sihirli ve beyaz bardaklardan birini yaptırabilir dilediğinizi hediye edebilirsiniz. Doktorum Kahve Kupası


  Aşçılara Özel Kahve Kupası

  Aşçılara Özel Kahve Kupası

  10 parmağında 10 marifet olan aşçılara alınabilecek en güzel hediye. Aşçı annenize veya babanıza özel olarak yaptırabilir ve satın alabilirsiniz. Mutfakta döktüren bayanlara veya sevgilinize de aşçılara özel kahve kupasını dilediğiniz zaman yaptırabilir ve hediye edebilisiniz. Kişiye özel olarak yaptırabileceğiz bu kupayı alan herkes çok beğenecektir.

  Aşçılara Özel Kahve Kupası


  Avukatınıza Özel Kahve Kupası

  Avukatınıza Özel Kahve Kupası

  Avukatlar için özel olarak tasarlanan bu kişiye özel kupayı tüm avukat arkadaşlarız çok sevecektir. Tüm avukatların çok beğeneceği bu avukatlara özel kahve kupasını özel günler için avukat sevgilinize veya davanıza bakan avukatınıza özel olarak yaptırarak satın alabilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişinin ismini kupanın üzerine yazdırabilir ve özelleştirebilirsiniz.

  Avukatınıza Özel Kahve Kupası


  Kimyacılara Özel Kahve Kupası

  Kimyacılara Özel Kahve Kupası

  Kimyacılara özel kahve kupası. Kimyacıların çok beğeneceği harika bir hediye. Çöp adam kimyacı figürlü bu kupayı eminiz alan herkes çok beğenecektir. Kişiye özel olarak yaptırabileceğiniz bu kupayı özel günlerinizde kimyager arkadaşlarınıza yaptırabilir ve onları bu porselen kupalarla mutlu edebilirsiniz. En güzel mesleki hediyelerden bir tanesi.

  Kimyacılara Özel Kahve Kupası


  Dentist Diş Hekimi Kupası

  Dentist Diş Hekimi Kupası

  Diş hekimlerine özel esprili ve eğlenceli bir kupa. Dişçi arkadaşlarınıza özel olarak yaptırabileceğiniz bu kupayı doğum günü, dünya doktorlar günü gibi özel günlerde yaptırabilir ve gönül rahatlığıyla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kim demiş diş hekimlerine özel kupa olmaz diye hepsi hediye sepetinde var. Mesleklere özel en güzel kişiye özel kupaları sadece hediyesepeti.com farkı ile ulaşabileceksiniz.

  Dentist Diş Hekimi Kupası


  Hemşirelere Özel Kupa

  Hemşirelere Özel Kupa

  Hemşire sevginize, kardeşinize veya arkadaşlarınıza bu özel kupalardan yaptırabilir ve dilediğiniz zaman hediye edebilirsiniz. İster özel günlerden de yaptırabilirsiniz. Tüm hemşireleri mutlu edecek sus işaretleri ve eğlenceli bu kupayı doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Hastane nöbetlerinde hemşireleri ayakta tutacak çay ve kahveler artık kupadan içilecek.

  Hemşirelere Özel Kupa


  En İyi Öğretmen Kupası

  En İyi Öğretmen Kupası

  En sevdiğiniz öğretmeninize, öğretmen annenize vaya babanıza öğretmenler günü veya diğer günlerde özel olarak yaptırabilir ve hediye edebilirsiniz. En iyi öğretmen kupasını tüm öğretmenlere gönül rahatlığıyla alabilir ve onları çok mutlu edebilirsiniz. En iyi öğretmen benim öğretmenim diyorsanız farkınızı sizde bu kupa sayesinde ortaya çıkarın.

  En İyi Öğretmen Kupası


  Radyologlara Özel Kupa

  Radyologlara Özel Kupa

  Ya kim demiş radyologlara özel hediye olmaz diye. Sadece radyologlara özel olarak tasarlanan bu özel kupayı doktor arkadaşlarınız çok beğenecektir. Kişiye özel üretilen bu kupaları özel günler için yaptırabilirsiniz. Gayet şık ve makul bir hediye olacak bu özel kupaları uygun fiyata bulabilecek ve satın alabileceksiniz.

  Radyologlara Özel Kupa


  İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

  İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

  İnşaat mühendislerini mutlu etmenin en kolay yolu. Kişiye özel olarak yaptırabileceğiniz bu anahtarlığı inşaat mühendisi olan tüm sevdiklerine hediye edebilirsiniz. Ceplerimizin olmazsa olması anahtarlıları kişiye özel olarak yaptırabilir ve özel günler için hazırlatabilirsiniz. Eğlenceli figürleriyle mühendisler bu anahtarlığı çok sevecektir.

  İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık


  Kuaförlere Özel Kahve Kupası

  Kuaförlere Özel Kahve Kupası

  Yıllardır bu mesleğin erbabı olan kuaförle her halde bu zamana kadar alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Kuaför arkadaşlarınıza, eşinize, sevgilinize veya babanıza bu özel kahve kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi gibi özel günler için yaptırabilir ve bu mesleki kupaları tüm kuaförlere verebilirsiniz. Artık çaylar ve kahveler kuaför dükkanında daha keyifli bir halde yudumlanacak. Uzun yıllar kullanılabilecek kişiye özel bu kupada baskı kalıcıdır ve uzun yıllar silinmez.

  Kuaförlere Özel Kahve Kupası  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply