Kulağınıza Küpe Kıvamında Sevgiliye Anlamlı Sözler

Kulağınıza Küpe Kıvamında Sevgiliye Anlamlı Sözler

  Tamam, biliyoruz onu çok seviyorsunuz. Ama maalesef kelimelerle aranız pek iyi değil ve sırf bu yüzden aşkınızı çok fazla dile getiremiyorsunuz. Yapmayın öyle! Bir iki güzel söz söylemek, o kadar da zor değil. Sevgiliye özel sözler bulmak için biraz kalbinizi dinlemeniz, biraz da hayal gücü yeterli olacaktır. Merak etmeyin; gerisi kendiliğinden gelir zaten. Yine de, ama, bazen hissettikleriniz ne kadar kuvvetli olursa olsun kelimelerin yetersiz kalacağından korkarak sessiz kaldığınız durumlar olabilir. O yüzden biz, sizlere ilham vermesi için kulağınıza küpe kıvamında sevgiliye anlamlı sözler külliyatından seçtiğimiz birkaç tanesini sizlerle paylaşalım. Hem de kullanılabilecekleri duruma göre!

  sevgiliye-anlamlı-sözler

  Başbaşayken

  Sevgilinizle birlikte özel bir günde veya bir kutlama vesilesiyle ya da sadece öylesine, baş başa yemeğe çıktınız diyelim… Evde de olabilirsiniz; fark etmez… Gözlerinin içine bakın ve gülümseyerek aşağıdaki cümleleri, sevecen ve tabii ki içten bir tonla ona söyleyin:

  Dünyayı, güzel gözlerindeki yansımasından seyretmeye bayılıyorum. Her şey, çok daha hoş görünüyor.

  Benim için şu anda dünya üzerinde sadece sen ve ben varız. Ve yıldızlar, aşkım… Bu gece bizim için parlıyor.

  Bütün gün boyunca seninle bu masada oturup gözlerinin içine bakmak için sabırsızlandım. Bu anın bitmesini istemiyorum.

  Yanımda senin olman, müthiş bir duygu; âdeta rüyalarımın gerçek olması gibi…

  Sana sarıldığımda, evimde; gerçekten ait olduğum yerde hissediyorum kendimi.

  Bütün istediğim, kendimi senin kollarına bırakıp kalp atışlarını dinleyerek huzur bulmak. Seninleyken kendimi dinlenmiş hissediyorum.

  Birlikte Dışarıdayken

  Başka insanlarla da karşılaşacağınız ortamlarda sevgilinizin gururunu okşayarak onu mutlu edecek bazı sözler hiç fena olmaz. Sevgilinizi birisiyle tanıştırırken, mesela, “Hayatımın aşkı…”, dedikten sonra hemen onun kulağına eğilip “Gerçekten öylesin.” diyebilirsiniz… Birkaç örnek daha lazımsa:

  Şu anda diğerlerinin bana kıskançlıkla baktığını hissedebiliyorum. Seninle birlikte olduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşünüyor hepsi.

  Seninle birlikte dışarı çıkmaya bayılıyorum; böylece herkese seninle birlikte olduğumu gösterebiliyorum.

  Sana bakmaları, aynı anda farklı hisler uyandırıyor kalbimde: Bir taraftan kıskanıyorum seni ama bir taraftan da gurur duyuyorum seninle ve kendimle. Bizle…

  Yazdığınız Notlarda

  Sadece onun bulabileceği yerlere bırakabileceğiniz ya da aldığınız bir hediyenin yanına iliştirebileceğiniz notlardaki sevgiliye özel sözler de oldukça güçlü bir romantik etki yaratacaktır:

  Seni her düşündüğümde gülümsüyorum. Muhtemelen sen bu notu okurken de… Çünkü hiç aklımdan çıkmıyorsun, bir tanem.

  En güzel kelimeleri seçmeye çalışsam da sana olan aşkımı anlatmaya yetmiyorlar. Seni o kadar çok seviyorum ki!…

  Aşk!… Maalesef o bile sana olan duygularımı tarif etmekte zayıf kalıyor. Sana hissettiklerim, aşktan bile güçlü!

  Hiç birisine aşk notları yazacağımı düşünmezdim… Sen, beni daha iyi ve mutlu bir insan hâline getiriyorsun. Seni seviyorum.

  Sevgiliye anlamlı sözler bulmak için, gördüğünüz gibi, kendinizi zorlamanıza gerek yok. Aşkınıza dair hissettiğiniz her şey ona güzel gelecektir. O yüzden, sessiz kalmayın artık; onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin ona!