Konsept Partilere Hediye Fikirleri

Konsept Partilere Hediye Fikirleri

   

  Son zamanların en popüler eğlencelerinden biri de temalı partiler. Hem çocuklar hem de yetişkinler için düzenlenen bu partilerde, adına parti düzenlenen kişinin favori film ya da çizgi film karakteri, en sevdiği renk ya da en sevdiği yıllara dair bazı temalar söz konusu oluyor ve katılımcılardan da bu temaya uyması bekleniyor. Böyle bir partiye ilk kez gidiyorsanız ya da ne gibi hediyeler alacağınız konusunda kararsızlığa düştüyseniz önerilerimize kulak verebilirsiniz.

  EN GÜZEL HEDİYELER İÇİN TIKLAYIN

  Romantizm ve Paris

  Kişiye Özel 2'li Şarap Kadehi

  Kişiye Özel 2’li Şarap Kadehi

  Partilerin vazgeçilmez temalarından biri de şehirlerdir. Dünyanın en ünlü metropollerinden olan Paris de bu temaların vazgeçilmez seçeneklerinden biri. Böyle bir partiye giderken Paris’i ifade eden birçok seçeneğiniz var. Romantizmin şehri olan Paris temalı bir partiye romantik bir şeyler götürebilirsiniz. İddia ediyoruz, bir şişe şarap ve parti sahibinin ismine isme özel yaptıracağınız kadehler sizi “Ne götürsem?” derdinden kurtaracak ve ev sahiplerini fazlasıyla memnun edecek.
  Kişiye Özel 2'li Şarap Kadehi


  New York, New York!

  Özgürlük Heykeli Kaşıklı Kupa

  Özgürlük Heykeli Kaşıklı Kupa

  Parti temalarında şehirlerden ilham alma konusuna gelince New York’tan bahsetmeden asla olmaz. Times Meydanı’nın ışıl ışıl caddeleri, Soho’da alışveriş keyfi, görkemli Empire State binası manzarası ve tabii ki Özgürlük Heykeli… Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Bizce New York hatta Amerika denince ilk akla gelen şey Özgürlük Heykeli. O zaman ev sahibine ne götüreceğiniz konusunda fazla kafa yormanıza gerek yok. Özgürlük Heykeli figürlü bu kupa aradığınız hediye!
  Özgürlük Heykeli Kaşıklı Kupa


  Deniz Aşığı

  Çapa Desenli Termos Kupa

  Çapa Desenli Termos Kupa

  Üniformalar partilerin vazgeçilmez kostümlerindendir. Hele ki denizden vazgeçemeyenlerin en sevdiği üniforma da haliyle denizci üniformasıdır. En sevilen parti temalarından biri olan bahriyeli temasına uygun bir şeyler yapmak istiyorsanız çapa desenli bir şeyler tercih edeceğiniz konusunda şüphemiz yok. Ev sahibine de çapa desenli, denizci renklerini taşıyan bir termos kupa hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz.
  Çapa Desenli Termos Kupa


  Cadılar Bayramı

  Kuru Kafa Shot Bardağı

  Kuru Kafa Shot Bardağı

  Son yıllarda ülkemizde de popüler olan parti konseptlerinden biri Cadılar Bayramı! Siz böyle bir partiye ilk kez katılsanız da eminiz ki daha önce izlediğiniz Amerikan filmleri sizi bu konuda oldukça bilgilendiriyor. Ama yine de ne hediye alacağınız konusunda bir fikre ihtiyaç duyuyorsanız kuru kafa şeklinde bir shot bardağına ne dersiniz? Çok cool ve korkunç olan bu hediye partiye çok hızlı ayak uyduracak.
  Kuru Kafa Shot Bardağı


  Rengarenk

  Kişiye Özel Harfli Bardak Altlığı

  Kişiye Özel Harfli Bardak Altlığı

  Söz konusu konsept renklerden olunca işiniz biraz daha kolaylaşıyor. Partiye giderken giyecek bulmakta da hediye bulmakta da çok zorluk çekilmiyor. Ancak siz herkesin aklına gelenden farklı bir hediye alternatifi düşünüyorsanız bu konuda size önerimiz istediğiniz renkte kişiye özel hazırlatacağınız bardak altlıkları. Bardak altlığını herkes her yerde bulur, peki kişiye özel dilediğiniz renkte olanını?!
  Kişiye Özel Harfli Bardak Altlığı


  Daha fazla konsept partilere hediye fikirleri için TIKLAYIN

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply