Kişiye Özel Olarak Yaptırılabilecek Hediyelik Tavla

Kişiye Özel Olarak Yaptırılabilecek Hediyelik Tavla

  Kişiye-Özel-TavlaDünyanın en zevkli oyunlarından biri de hiç kuşkusuz tavladır.  Tavla çılgınlarına ve tavlada kendine güvenen yiğitlere alınabilecek ve özel olarak yaptırabilecek kişiye özel tavlalar hediye sepetinin tavla özel sayfasında.  Tavla da elinizi bükemeyenlere sırf nispet olsun diye yaptırabileceğiniz en güzel hediyelik tavla çeşitleri sizleri bekliyor. Tavladan oldukça fazla keyif alanlara sabaha kadar oynayanlara ve tavlada usta olanlara alınabilecek en güzel hediyelerden. Kişiye özel tavlaların üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir ve özelleştirebilirsiniz.  Sevgilinize de özel günlerde yaptırabileceğiniz bu tavlaları sevgilinizde çok beğenecektir. Sevgililer gününde sevgililer günü hediyesi olarak yaptırabilir ve tavlaların üzerine isimlerinizi kazıtabilirsiniz.

   

   

  Arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi, eşinize veya sevgilinize yıldönümü hediyesi olarak da bu tavlalardan yaptırabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve özel olan bu tavlalar özel kaplamadır ve malzemesi çok iyidir. Sevgiliye özel tavlalar ve sevdiklerinize özel tavlaları dilediğiniz zaman yaptırabilir ve istediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz. Bu tavlalar kısa süre içerisinde yapılır ve en yakın zamanda elinize ulaşır. Tavla tutkunlarının başından kalkamayacağı ve oynadıkça oynamak isteyeceği bu özel hediyelik tavla ürünleri hediye sepeti’nde sizlerle.  Uygun fiyatlara sahip olan tavla setleri özel kutuları ile beraber gönderiliyor. Sevgiliye hediye edebilir arkadaşlarınıza da yaptırabilirsiniz. Hatta babanıza babalar gününde bu tavla setlerinden yaptırarak babalar gününü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.  Tavla nasıl oynanır herkese gösterebilirsiniz. Bileğine güvenenler şöyle gelsin;

   

   

   

  Sevgililere Özel Tavla

  Sevgililere Özel Tavla

  Sevgiliye özel olarak yaptırılabilecek şık tavla. Sevgilinize ilginç ve güzel bir hediye yaptırmayı düşünüyorsanız kişiye özel tavlanın üzerine sevgilinizin ve kendi isminizi ekletebilir ve özel bir tavlaya dönüştürebilirsiniz. Artık en eğlenceli tavla oyunlarınızı bu tavla üzerinde oynayabilirsiniz ve birbirinizi mağlup etmek için uğraşabilirsiniz.
  Sevgililere Özel Tavla


  İsme Özel Tavla

  İsme Özel Tavla

  Tavla tutkunu erkek arkadaşlarınıza, babanıza veya sevgilinize özel olarak yaptırabileceğiniz isme özel tavla. Babanıza babalar günü hediyesi olarak arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak ve sevgilinize sevgililer gününde yaptırabileceğiniz kişiye özel tavlayı alan herkes çok beğenecektir. Üzerime isim ve soy isim işletebilirsiniz.
  İsme Özel Tavla


  Kişiye Özel Tavla

  Kişiye Özel Tavla

  Gayet hoş bir görünümü olan ve üzerine isim işlenebilen kişiye özel tavla. Bayan sevgiliye veya erkek sevgiliye özel olarak yaptırabileceğiniz çok özel bir oyun seti. Tavla tutkunlarını mutlu edecek ve üzerinde en iddialı oyunların oynanabileceği tavlayı sizde çok beğeneceksiniz. Kişiye özel tavlayı tüm sevdiklerinize özel olarak hediye edebilirsiniz.
  Kişiye Özel Tavla


  Çiftlere Özel Damalı Tavla

  Çiftlere Özel Damalı Tavla

  Birbirini çok seven çiftlere özel damalı tavla. Sevgilinize sevgililer gününde sevgililer günü hediyesi olarak da yaptırabileceğiniz hatta yıldönümüzde yıldönümü hediyesi olarak da yaptırabileceğiniz kişiye özel oldukça şık tavla. Bayan sevgiliye veya erkek sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler. Bileğine güvenen gelsin.
  Çiftlere Özel Damalı Tavla


  Canım Babama Tavla

  Canım Babama Tavla

  Erkeklere ve babalara özel tavla. Bir taneniz ve her şeyiniz olan babanıza özel olarak yaptırabileceğiniz çok özel bir hediye. Bu tavla setini babanıza babalar günü hediyesi olarak da yaptırabilir şık bir sunumla hediye edebilirsiniz. İçine babanızın ismini ve onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebileceğiniz sözler yazdırabilir ve babanızı şaşırtarak hediye edebilirsiniz.
  Canım Babama Tavla


  Öğretmenler Günü Hediyesi Tavla

  Öğretmenler Günü Hediyesi Tavla

  Tüm öğretmenlere ve tavla tutkunu öğretmenlere alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Sizde emeği büyük olan öğretmenlerinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden. Üzerine öğretmenizin ismini işletebilirsiniz. Öğretmenize öğretmenler günü hediyesi olarak yaptırabilirsiniz. Öğretmenlerin bu zamana kadar alabilecekleri en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır.
  Öğretmenler Günü Hediyesi Tavla


  Jandarma Komutanlığına Özel Tavla

  Jandarma Komutanlığına Özel Tavla

  Jandarmalara özel tavla seti. Uygun bir fiyatla sahip olabilir ve jandarma da görev yapan asker arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Jandarma babaya ve asker olan sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Üzerine Jandarma özel logosu işlenen ve isim rütbe de eklenebilen gayet şık ve özel bir tavla.
  Jandarma Komutanlığına Özel Tavla


  VIP Hediye Kişiye Özel Tavla

  VIP Hediye Kişiye Özel Tavla

  Tavla oynamayı çok sevenlere ve bileği tavlada bükülemeyenlere alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Gayet şık ve özel bir tasarıma sahip bu tavlayı erkek arkadaşlarınıza, kız arkadaşlarınıza veya babanıza gönül rahatlıyla yaptırabilir ve özel olarak hediye edebilirsiniz. Özel gün hediyesi olarak da verebileceğiniz bu tavlayı gören herkes kesinlikle çok beğenecektir.
  VIP Hediye Kişiye Özel Tavla


  Tavla Tutkunlarına Özel Hediye

  Tavla Tutkunlarına Özel Hediye

  Tavla tutkunlarına alınabilecek ve onları en iyi şekilde ifade edecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Kişiye özel olarak yaptırabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Tavla dostlarınıza veya sevgilinize özel olarak hediye edebileceğiniz eşsiz bir hediye. En büyük ve en zevkli turnuvalar artık bu tavla üzerinde oynanacaktır.
  Tavla Tutkunlarına Özel Hediye


  Babama Özel Tavla

  Babama Özel Tavla

  Babalara özel tavla seti. Tavla oynamayı çok seven babanıza özel olarak yaptırabileceğiniz kişiye özel tavla. İster babanıza babalar gününde babalar günü hediyesi olarak yaptırabilir, isterseniz doğum gününde doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Babaların çok seveceği ve hayır diyemeyeceği en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır.
  Babama Özel Tavla


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply