Keyfine Düşkün Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi

Keyfine Düşkün Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi

   

  Babalar günü yaklaşırken herkes “Babaya ne hediye alınır?diye düşünmeye başlıyor. Kıyafetten aksesuara birçok hediye fikri aklınıza geliyor, fakat bu hediyeler arasında keyfine düşkün babanız için güzel bir hediye bulmakta zorlanıyorsanız babaya alınabilecek hediyeler nelerdir kısaca bir bakalım.

  En güzel babalar günü hediyeleri için BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ sayfamızı ziyaret edin

   

  Tüm gün sizin için çalışan ve yorulan babanız akşamları veya çalışırken dinleme molalarında bir bardak içki içiyorsa O’na alabileceğiniz en özel babalar günü hediyesi içki şişesi ve bardak seti olacaktır. Babanız viski içiyor ise viski bardağı ve tıpalı içki şişesi, rakı tercih ediyorsa rakı kadehi ve sürahi seti gibi hediyeleri tercih edebilirsiniz. Bu hediyeler arasında ikili bardak takımlarını da bulabilirsiniz. Babalar gününe hediye olarak alacağınız bu setleri aynı zamanda kişiselleştirebilirsiniz. Üzerine isim veya babanızın baş harflerini yazdırabilir, tarih ve özel mesajlar ekleyebilir, hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Eğer babanız içki içmiyorsa bu setlerin dışında kahve veya çay içerken kullanacağını kupaları babalar günü hediyesi olarak tercih etmeniz daha doğru olur.

  raki-kadeh-seti-aheste-tarih-ve-hard-islemeli
  Rakı Kadeh Seti

  Babalara özel hediyeler arasında tercih edebileceğiniz hediye seçeneklerinden bir diğeri de oyun setleri oluyor. Özelikle boş zamanlarında arkadaşları ile tavla veya satranç gibi oyunlar oynamayı seven bir babanız varsa bu tür hediyeler seçerek O’na güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Dostları ile keyifli zaman geçirirken O’na sizi hatırlatacak olan bu hediye seçenekleri arasında babanızın zevkine göre tavla seti, satranç seti veya okey takımı gibi oyun setlerinden birini hediye olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda bu setlerin üzerine isim yazdırabilir, mesaj ekleyebilir ve bu mesajların yanına tarih yazdırarak hediyeye özel bir anlam katabilirsiniz.

  babaniz-icin-isimli-tavla
  Babanız İçin İsimli Tavla

  Keyfine düşkün babalar için babalar günü hediyesi seçeneklerinden bir diğeri de özel kutusunda pipo seti, puro aksesuar seti veya tek pipo gibi hediye çeşitleri oluyor. Babalar Günü’ne özel alacağınız bu setleri farklı kalitelerde ve özel kutusunda bulabilir, bu setlerin üzerine isim yazdırabilirsiniz. Setlerin yanında çakmak gibi daha sade ürünleri de tercih edebilirsiniz. Hem günlük hayatta kullanılacak kadar işlevsel hem de şık tarza sahip olan ürünleri seçerek O’nu mutlu edebilirsiniz.

   

   

  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply