Kadın Öğretmenler İçin Hediye Seçenekleri

Kadın Öğretmenler İçin Hediye Seçenekleri

   

   

  Her durum ve koşulda yanımızda olan, ailemizin bir parçası haline gelen öğretmenlerimizin en özel günü olan öğretmenler gününde onlara çok şık bir hediye almak istiyor, ancak işin içinden çıkamıyorsanız doğru adrestesiniz. Kadın öğretmeniniz için alabileceğiniz birbirinden değişik ve özel hediye seçeneklerinden birini seçin ve bu Öğretmenler Günü’nde ona hediye edin. İsme özel tasarımlı hediyelerle öğretmeninize kendini çok özel hissettirin. Öğretmenler için hediye seçeneklerine

  Öğretmenler için hediye seçeneklerine göz gezdirmek için TIKLAYIN

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Tüm kadınların olduğu gibi öğretmenlerin de en sık kullandığı araçları tek bir sete sığdıran bu çok kullanışlı set öğretmenler günü hediyesi için harika bir seçenek olabilir. Kartvizitlik, ayna ve kalemden oluşan bu set isme özel oluşuyla da oldukça dikkat çekici. Eğer öğretmeninize asla yanından ayırmayacağı kişisel bir hediye vermek istiyorsanız bu çok kullanışlı sete bir göz atmanızda fayda var.
  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set


  Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Her kadının vazgeçilmezi çantalar, öğretmenler için biraz daha vazgeçilmez sayılabilir. İçine sınav kağıtları, ders konuları ve diğer dosyaları sığdırabilecek büyüklükte çantalar taşıyan öğretmenler için çantayı koydukları yer de bir problem. Ancak bu probleme şık bir çözüm getirmek sizin elinizde. Öğretmeninizin adına yaptıracağınız bu çok kullanışlı çanta askısıyla öğretmeniniz çantasını asması gerektiği her yeni ortamda sizi sevgiyle anacak.
  Çanta Askısı


  Mesajlı Elmas Kağıt ağırlığı

  Mesajlı Elmas Kağıt ağırlığı

  Kağıt yığınlarıyla belki de en çok başı dertte olan meslek gruplarından biri olan öğretmenlikte kağıt ağırlığı önemli bir ihtiyaç. Siz de bunu göz önünde bulundurarak öğretmeninizin kalbini de ifade eden bir elmas kağıt ağırlığı hediye edebilirsiniz. Öğretmenler gününde vereceğiniz bu hediye üzerine tarih ve öğretmeninize özel bir not da yazabilirsiniz.
  Mesajlı Elmas Kağıt ağırlığı


  Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Foto

  Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Foto

  Bu Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize özel ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız onun sınıfta çekildiği bir fotoğrafını ahşap yüzeye bastırın. İster tüm sınıf bir arada ister yalnız öğretmeninizin yer aldığı bir fotoğraf ve beraberinde not olarak yazmak istedikleriniz… Kişiye özel çok şık bu hediye ile öğretmeninizin gönlünü kazanacağınız kesin.
  Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Foto


  Deri Not Defter Kalem Seti

  Deri Not Defter Kalem Seti

  Öğretmenlerimiz teknolojik gelişmeleri takip edip her gün kendilerini yenileseler de bazı alışkanlıklardan kurtulmak çok kolay olmayabilir. Not defteri kullanmak gibi… Bunu dikkate alarak öğretmeniniz adına yaptıracağınız deri not defteri ve kalem setinin onu çok mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz. Öğretmeninize kendini özel hissettirmek ve düşüncelerine saygı gösterdiğinizi belirtmek için kaçırmamanız gereken bir fırsat!
  Deri Not Defter Kalem Seti


  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN