İlgi Alanına Göre Hediye Seçimi

İlgi Alanına Göre Hediye Seçimi

  İlgi alanına göre hediye seçimi;

  Hediye seçmek birçok insan için işkencedir ancak karşınızdaki insanla kurduğunuz bağa göre hediye seçimi yapmak çok faydalı olacaktır. Çok samimi olmadığınız bir arkadaşınıza klasikleşmiş hediyeler almak daha yerindeyken, samimi bir arkadaşınıza onu tanıdığınızı belli eden, bildiğiniz ilgi alanına göre hediye seçimi yapabilirsiniz. Bu hem sizi diğerlerinden ayrı kılacaktır hem de arkadaşınız için çok işlevli bir hediye olacaktır.

  Kişiye Özel Domino Seti

  Kişiye Özel Domino Seti

  Domino gibi oyunlar herkesin çok ilgisini çekmeyeceğinden özel olarak ilgisi olduğunu bildiğiniz bir arkadaşınıza alacağınız bir hediyedir. Kişiye özel isim yazılı bu domino setini gören arkadaşınız çok mutlu olacak. Siz de onunla beraber domino oynayabilir, turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Bu domino seti hem çok özgün hem de çok özel ve ince düşünülmüş bir hediye olacak.
  Kişiye Özel Domino Seti


  Hediyelik Mini Bateri Seti

  Hediyelik Mini Bateri Seti

  Bazı insanlar için müzik bir tutkudur. Özellikle çaldığı ya da çok çalmak istediği bir enstrüman varsa bu tutku daha da güçlenir. Yıllardır bateriye ilgisi olan, çalmak isteyen ya da çalan bir arkadaşınız için alacağınız bu minyatür bateriyle onu çok mutlu edeceksiniz. Bu hediye bateriyi çok seven arkadaşınız için çok özel ve anlamlı olacak.
  Hediyelik Mini Bateri Seti


  Kişiye Özel Basketbol Potası

  Kişiye Özel Basketbol Potası

  Basketbola ilgisi olan ve bu konuda gerçekten başarılı olan çocuğunuzu daha çok motive etmek için ona basketbola dair bir şeyler almak kadar iyi bir fikir yok. Peki ona bir basketbol potası alsanız ve üzerinde çocuğunuzun adı yazsa vereceği tepki ne olurdu? Herhalde daha mutlu olamazdı. Basketbolu seven çocuğunuz için bu hediyeyi mutlaka alın. Motivasyonu arttıracak olan bu hediye ona kendini çok özel hissettirecek ve arkadaşlarıyla basketbol oynarken bu potaya her basket attığında siz de o da çok gururlanacak.
  Kişiye Özel Basketbol Potası


  Kişiye Özel Satranç Seti

  Kişiye Özel Satranç Seti

  Satranç, bilen ve seven için tutku haline gelmiş bir oyundur. Herkesin ilgisi olmayacağı gibi bazı tutkunları turnuvalara katılır, saatlerce oynarlar. Eğer siz de bu insanlardansanız satranç partnerinize alacağınız hediyeyi biliyorsunuz. Siz satranç oynamasanız da çevrenizde oynayan tanıdıklarınız olabilir. Babanız, bir aile dostunuz, arkadaşınız… Kendi isimlerine özel tasarlanan bu satranç tahtası onları kesinlikle çok mutlu edecek.
  Kişiye Özel Satranç Seti


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply