Hediyelik Mutfak Eşyaları

Hediyelik Mutfak Eşyaları

   

  Belki siz pek sevmiyor olabilirsiniz ama çevreniz yemek yapmayı seven insanlarla dolu olabilir. Bu insanları tanımanın bazı kilit noktaları vardır. Siz her gün “Ne yemek yapsam?” “Canım hiç yemek yapmak istemiyor”, “Bu akşam da dışardan mı söylesek?” diye düşünürken onlar akşam ne yemek yapacağına karar vermiş, hatta yapmışlardır bile. Üstüne bir de size fikir verirler. Onlar için yemek yapmak bir sanattır. Eğer sizin de çevrenizde böyle insanlar varsa onlara hediyelik mutfak eşyaları alın. Ancak alacağınız hediyelerin kişiye özel olması fark yaratacaktır.

  1) Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel

  Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel

  Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel

  Kişiye özel hediyeler içinde en özgün olanlardan biri de yemek yapmayı sevenlere özel bu bambu kesim tahtalarıdır. Bizim önerimiz arkadaşınız sizi akşam yemeğine çağırdığında ona böyle bir hediyeyle gitmenizden yana olacak. Böylece o lezzetli yemekleri her zaman yapacak, her yaptığında da sizi anacaktır.
  Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel


  2) Bambu Kaşık Seti

  Bambu Kaşık Seti

  Bambu Kaşık Seti

  En iyi aşçılar çok iyi bilir ki, mutfakta en sağlıklı lezzetler bambu ürünlerle ortaya çıkanlardır. Mutfağa ve yemeğe düşkün arkadaşınız da eminiz ki bunun farkında. Onun adına yaptıracağınız bu özel hediyeyle sağlıklı ve lezzetli yemekler yaparken her an aklına geleceksiniz.
  Bambu Kaşık Seti


  3) Dilim Peynir Tahtası ve Servis Seti

  Dilim Peynir Tahtası ve Servis Seti

  Dilim Peynir Tahtası ve Servis Seti

  Son zamanların en gözde servis ürünlerinden biri olan peynir servis tahtası, hiç bu kadar özel olmamıştı. Yemek yapmayı seven arkadaşınızın evine ilk kez gittiğinizde ya da özel bir günde alacağınız bu peynir tahtası beraberindeki servis seti kendi başına yeterli olsa da yanına bir de şarap alarak, peynir şarap keyfi yapabilirsiniz.
  Dilim Peynir Tahtası ve Servis Seti


  4) Kişiye Özel Havan

  Kişiye Özel Havan

  Kişiye Özel Havan

  Yemek yapmayı sevenler iyi bilir. Yapacağınız yemeklere katacağınız bir diş sarımsak bir anda yemeğinize apayrı bir lezzet katacaktır. Havan sarımsak severlerin vazgeçilmez mutfak araçlarından biridir. Yemek yapmayı seven arkadaşınız, adına özel yaptırdığınız bu havanla biraz sarımsak, acı biber, tuz ve belki biraz zeytinyağıyla mutfakta harikalar yaratacak.
  Kişiye Özel Havan


  5) Aşçılara Özel Merdane

  Aşçılara Özel Merdane

  Aşçılara Özel Merdane

  Yemek yapmaya bayılan ve mükemmel yemekler yapan arkadaşınızın uzmanlık alanı hamur işleriyse ondan çıtır çıtır bir elde açma börek istemenin en güzel yolu arkadaşınızın adına özel bir merdane hediye etmeniz. Arkadaşınıza ince düşünülmüş eğlenceli bir hediye vermek istiyorsanız bu merdaneyi sakın kaçırmayın.
  Aşçılara Özel Merdane


  Daha fazla hediye seçeneği için Tıklayın

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply