Hediyelik Duvar Saati Modelleri

Hediyelik Duvar Saati Modelleri

  M.Ö 4000’li yıllarda Mısır’lıların Güneş’in hareketlerine göre bulduğu güneş saati daha sonra bulunan kum saati, su saati yerini günümüzde kullandığımız mekanik, elektronik saatlere bıraktı.

  Saat günlük hayatımızı planlı bir şekilde geçirmemizi sağlayan bir araçtır. Bu çok önemli aracı aksesuar olarak da kullandığımız için kişiye özel olarak tasarlanmış olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Doğum günlerinde,yıl dönümlerinde, ev ziyaretlerine giderken ne hediye alsam diye düşünüyorsanız bu hediyeyi almak için hiç tereddüt etmeyin. Çünkü saat bütün insanların ihtiyaç duyduğu bir araçtır. Hediyelik duvar saati modelleri seçenekleri için hediyesepeti’nde onlarca farklı modellerimize göz gezdirebilirsiniz.

  Hediyesepeti.com aynı gün kargo seçeneği ile birbirinden farklı ve kişisel ürünlerini sizin için tasarlıyor. En güzel duvar saati modelleri için hediyelik duvar saati modelleri sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati

  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati

  Son bir kaç yıldır sürekli ön planda olan Osmanlı dönemi ürünleri çok moda oldu. Yüzükler, takılar, giyim aksesuarları ve bir çok yerde kullanılmaya başlandı. Osmanlı dönemi hayranı bir babanız ya da arkadaşınız varsa ve ona ne hediye alırsam mutlu olur diye sık sık düşünüyorsanız osmanlı tuğralı isme özel bu duvar saati size göre.  Hediyesepeti.com’ dan sipariş vermek için hemen incelemeye başlayın

  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati


  Aile Resimli Duvar Saati

  Aile Resimli Duvar Saati

  Ailenize özel yapılmış  özel bir duvar saati istemez miydiniz? Evinizde mutlaka bir duvar saati vardır. Ancak bu saati evinizin en güzel yerine asacağınıza eminiz. Özellikle babanız soyadının yazılı olduğu saati görünce çok sevinecek ve ailesiyle gurur duyacak. Üzerinde aile resminizin bulunduğu bu duvar saati aile fertleriniz çok sevecek. Birbirinden farklı modelleri hediyesepeti.com’ dan inceleyebilirsiniz.
  Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati


  Kalpli Duvar Saati

  Kalpli Duvar Saati

  Bu hediyelik kalpli duvar saati eşinize ya da sevgilinize sevgililer gününde alınabilecek en etkili hediyelerden biridir.  Üzerinde isimleriniz ve ilişkinizin başlangıç tarihini yazdırabileceğiniz bu anamlı hediye evinizin ya da sevgilinizin evinin en güzel yerini süsleyecek. Her zaman hatırlanacağınız bir hediye arıyorsunuz bu saat sizi asla unutturmayacak muhteşem bir hediye olacak. Daha fazla seçenek için sayfamızı ziyaret edin.

  Kalpli Duvar Saati


  Siyah Beyaz Dekoratif Duvar Saati

  Siyah Beyaz Dekoratif Duvar Saati

  Ev hanımlarına alınabilecek en kıymetli hediye. Çünkü onlar günlerinin çoğunu evde geçirdiği için çalışan kadınlara göre evleriyle daha fazla haşırneşirdirler. Evleri için en güzel en değerli hediyelerden olabilecek bu dekoratif duvar saati bütün bayanların salonlarında olmasını istedikleri türden bir hediye. Daha fazla hediye seçeneği için sayfamızı detaylı inceleyin

  Siyah Beyaz Dekoratif Duvar Saati


  Sevgililere Özel Duvar Saati

  Sevgililere Özel Duvar Saati

  Üzerinde resimlerinizin baskısının olduğu bir duvar saati ne romantik bir hediye olurdu. İlişkinizin en özel anlarından kalan bir fotoğrafı baskı yapabileceğiniz kişiye özel hazırlanmış bir hediye olacak. Onsuz geçen saatlerin bir kıymeti yok ama yanınızda olmadığı her an bu saatle birlikte onu yanınızda hissedeceksiniz.

  Sevgililere Özel Duvar Saati


  Notalı Duvar Saati

  Notalı Duvar Saati

  Müzik öğretmeni, sanatçı ya da müzikle, notalarla ilgili bir arkadaşa sahipseniz öncelikle çok şanslı olduğunuzu belirtmek isteriz. Çünkü müzikle uğraşan insanların sakinleştiri özellikleri vardır. Sürekli neşeli olurlar ve pozitif enerjileri ile girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Siz de bu müziksever sanatçı ruhlu insanlara ne  hediye alabilirim diye düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeyin. Bu hediye kesinlikle size göre

  Notalı Duvar Saati


  Dekoratif Duvar Saati

  Dekoratif Duvar Saati

  Üzerinde isim yazılı bu kişiye özel dekoratif saat evinizde  çok şık duracak. İster doğum gününde isterse de başka bir özel günde arkadaşa, akrabaya ya da sevgiliye verilebilecek kıymetli hediyeler arasında yer alan bu duvar saati modeli ve daha fazlasına hediyesepeti.com’ u ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

  Dekoratif Duvar Saati


  Aileye Özel Duvar Saati

  Aileye Özel Duvar Saati

  En güzel aile hediyelerinden biri olan bu duvar saati en değerli varlıklarımız annemiz, babamız ve kardeşlerimiz için en özel hediyelerden biri olacak. Birlikte ağlanıp birlikte gülünen bu özel insanlara çok anlamlı bir hediye arayışı içerisindeyseniz bu duvar saati bütün aile fertlerinizi çok mutlu edecek.

  Aileye Özel Duvar Saati

  Daha fazla hediye seçeneği için TIKLAYIN

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply