Hangi Burçtaki Sevgiliye Aşk Mesajları Atmamalı?

Hangi Burçtaki Sevgiliye Aşk Mesajları Atmamalı?

  Her insan burçlara inanmayabilir. Deli saçması diyen de var, sürekli takip eden de. Ama burçların insanlar üzerindeki etkisi azımsanamayacak kadar fazla. Karakteriyle her yönden tam uyum sağlamasa da en azından birkaç yönü burcunun özelliklerinden geliyor. Mesela, bir balık burcu insanı daha duygusal olabilirken, bir oğlak insanı da keçi gibi inatçı olabiliyor. Dünyadaki her insan aynı gün doğmadığı için bir sürü burç var. Hal böyle olunca da farklı davranışlar sergileyen insanlarla karşılaşmanız da çok normal. Bu durum sevgiliye aşk mesajları yollarken de geçerli. Biz de bunu düşünerek sizler için sevgilinizin burcuna uygun nasıl mesajlar atmanız gerektiğiniz derledik. İşte burçlara göre sevgiliye aşk mesajları önerileri…

  sevgiliye-aşk-mesajları

  Bir arkadaşınız sevgilisine bir mesaj atıp onu çok mutlu etmiştir ve gelir size der ki: “Ya sevgilim bu mesaja bayıldı. Sen de bu mesajı sevgiline at ki o da mutlu olsun. Sana bir kere daha aşık olsun.” Aman. Siz böyle laflara kanmayın. Sizin sevgiliniz böyle şeylerden hoşlanmayabilir. Mesela o bir aslan burcu olabilir.

  Terazi burcu insanı için genelleme yapmadan despottur ifadesi kullanılabilir. Gerçekçidir. Bu özelliği sebebiyle de sevgiliye aşk mesajları ona biraz abartı gelebilir. Terazi burçlarını mutlu etmenin yolu sevgiliye aşk mesajlarından değil, uyum sağlamaktan geçmekte anlayacağınız.

  Koç burçlarının ise kafaları karışıktır. Bir gün hoşlandığı bir şey, sabah olduğunda nefret ettiği bir şey haline gelebilir. Lafımız meclisten dışarı ama bu kadar ayarsız bir burca aşk mesajı atmak riskli. Bir arkadaşına aşk mesajlarından hoşlandığını söylese ve siz de “Aa bak hoşlanıyormuş. Dur da afilli bir mesaj çekeyim şuna.” diye düşünürseniz yandınız. Ters bir tepkiyle karşılaşmanız muhtemel.

  Ayarsız burç demişken adından da belli olacağı gibi İkizler burcundan da bahsetmezsek olmaz. Bir anı bir anını tutmayan bu burcun sakinleri, sizin bin bir özenle yazdığınız bir aşk mesajına “Bu ne böyle ya. Ne kadar sıkıcı!” deyip burun kıvırabilir. Ama tam tersi bir tepki verip oldukça da mutlu olabilir.

  Bu burç insanlarına kızmayıp onları anlamak lazım. Ne de olsa Venüs mü Uranüs mü hangi gezegen bilinmez ama sürekli onların hareketinden oluyor bu hareketler. Burçlar, kozmik olaylara karşı oldukça hassas ne de olsa. Çaresiz kaldığınız anda bir tık ile aşk mesajlarının yanı sıra sevgilinize en özel hediyeler verebilirsiniz.