Gelmiş Geçmiş En Saçma Sevgiliye Sevgi Sözleri

Gelmiş Geçmiş En Saçma Sevgiliye Sevgi Sözleri

   

  Haydi, itiraf edin; siz hiç böyle bir durumla karşılaşmadınız mı? Sevgiliye sevgi sözleri bulabilmek için o kadar didinip sonrasında telaştan aklınıza ilk gelen ya da sağdan soldan araştırıp ilk gördüğünüz, duyduğunuz sözü mesaj olarak yazdığınız olmadı mı? Belki yazarken de farkındaydınız; ama sonrasında tekrar okuduğunuzda saçmalığından emin olduğunuz sevgiliye sevgi sözleri illa ki olmuştur. Hatta sevgilinizle birlikte de saçma bulup güldüğünüz sevgi sözleri vardır.

  Sevgiliye hoş görüneyim derken komik bir eğlenceye dönüşen sevgi sözlerine örnek olarak sizin de aklınıza akrostiş şiirler gelmedi mi? Bir dönem, insanların sevdiklerine akrostiş şiir yazıp gazetede yayınlattıkları olurdu. Sevilen kişilerin isminin baş harflerine uygun dizeler yazmak için didinilir durulur ve sonunda da birbiriyle bağlantısız olmayan, saçma sözler ortaya çıkardı. Şimdi internette de böyle şiirler var.

  Akrostiş şiirler dışında da sevgiliye yazılacak güzel sözler düşünürken belli bir kafiyeyi tutturmak için ortaya çıkan anlamsız ve saçma sözleri de unutmamak gerek. Hatta o kadar saçmalar ki bakalım okuduğunuzda eğlenecek misiniz? İşte o sözlerden bazıları:

  Seni görünce gözlerim Dolar, kulaklarım Euro.

  Aşk bir odun sen de bir kömür. Ben bir soba sen bir baca, yok bizim damda atmaca.

  Gel kalbimde yaşa, valla kira istemem.

  Dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular.

  Sen likör gibi tatlı, tekila gibi çarpıcı, viski gibi asil, konyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, şarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhteşemsin.

  Sabahları kahvaltı yapmıyorum; çünkü seni düşünüyorum. Öğlenleri yemek yemiyorum; çünkü seni düşünüyorum. Gece olunca uyuyamıyorum; çünkü açım.

  Bu sözlerin listesi uzar gider; ama size bir iyilik yaptık ve kısa kestik. Herhalde şu an daha saçması var mı, diye düşüncelere daldınız. En iyisi, bu düşüncelerden bir an önce kurtulun. Eğer sevgilinizin espri anlayışı bunları kaldıracak düzeyde ise, birlikte okuyup eğlenerek epeyce hoş vakit geçirebilirsiniz. Risk almak istemiyorsanız da siz en iyisi sevgilinize şiirlerden alıntılar ile romantik aşk sözcükleri ve romantik hediyeler göndermeye devam edin, onu da kendinizi de bu işkenceden kurtarın.