Geleceğinize Yatırım: Sevgiliye Mesajlar

Geleceğinize Yatırım: Sevgiliye Mesajlar

  Efendiiim… İlişkiniz, gayet güzel gidiyor. Allah nazarlardan saklasın; her şey yolunda. Âlâ… Ancak yine de içinizde bir korku, bir tedirginlik: “Ya bir sorun çıkarsa?!” Bir kere, öncelikle, ilişkinizde sorun çıksa da panik olmamanız gerektiğini; zira dört dörtlük, her şeyin toz pembe olduğu bir birlikteliğin, insan doğasına aykırı olduğunu hatırlatmak isteriz. İki ayrı birey olarak zaman zaman çatışmalar yaşayabileceğinizi ama hepsinin üstesinden sevginiz sayesinde gelebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Yine de, ama, ilişkinizin gidişatını biraz daha kontrol altına almak adına yapabileceğiniz bir iki hamle var: Geleceğinize yatırım kıvamında sevgiliye mesajlar ve hediyeler sayesinde ufak tefek müdahalelerde bulunarak işleri biraz daha kolaylaştırabilirsiniz.

  8bfc786324a29ae8fbef7ed1ce0b0a52

  Teknolojiden yararlanın, mesela… Sevgilinize, cep telefonu ya da e-mail mesajları atarak onu istediğiniz kıvamda tutabilirsiniz. Bu mesajlarla onu, o farkında bile olmadan hafif hafif ittirerek hedefinize doğru yönlendirebilirsiniz. Örneğin, “Yaşamım, hiç bu kadar güzel olmamıştı. Senin sayende; teşekkürler aşkım!” gibi bir mesajla sevgilinize, yaptıkları sayesinde sizi mutlu ettiğini düşündürterek bir şey başarmış olduğu hissini tattırabilirsiniz. Eh, başarılı olmak da herkesin hoşuna gideceğine göre, başarısını devam ettirmek için daha da çabalayacaktır. Bu türeden bir mesaj, her iki cinse de gönderilebilir.

  Ama, hem erkek hem de kadın sevgiliye mesajlar konusunda ayrı ayrı örnekler de var tabii. Kadınlara, mesela, “Gözlerimi kapayınca karşımda sen; gözlerimi açınca karşımda sen… Seni düşünmeden bir anım geçmiyor bir tanem.” meyanında bir mesaj atılırsa kendilerinde hemen alarm zilleri çalmaya başlar ve hazır tamamen zihninize girmişken kendisini unutturmamak adına sizinle daha sık ve hatta, biraz daha sizin istediğiniz şartlarda görüşmeye istekli olur. Erkeklere gönderilebilecek “Her sabah yanımda senle uyanmak istiyorum.” mesajıyla onları her dediğinizi yapmaya hazır hale getirebilirsiniz. Hatta isterseniz, “Artık evlenelim.” ana fikriyle desteklendiğinde -hafif bir riski olmakla beraber- kısa zaman içerisinde sizi o çoktandır beklediğiniz tektaşa bile kavuşturabilir.

  Mesajlar dışında, alacağınız hediyelerle de ilişkinizin geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Örneğin, önümüzdeki 50 yılın takvimini barındıran bir anahtarlıkla beyefendiye, “aslında önündeki 50 yılının, size ait olduğunu; sizsiz düşünmeyi, aklından bile geçirmemesi gerektiği” mesajını “sübliminal” olarak vermiş olursunuz. Ya da hanımefendiye alınacak pırlanta taşlı aşk kolye, varmak istediğiniz nihai hedefin ufaktan habercisi olarak puan toplamanızı sağlayabilir.

  Özetle, bazı yaratıcı ama samimi mesajlar ve içten gelen hediyelerle ilişkinizin, gelecekte de şimdiki gibi sağlıklı olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Haydi bakalım; şimdi çalıştırın parmakları!