Gazeteciye Hediye Seçenekleri

Gazeteciye Hediye Seçenekleri

  Politician talking into reporters' microphones

  Gazeteciler dünyadan haberdar olmamızı sağlayan, bizim yerimize haksızlıkların peşine düşen, tarihin en eski mesleklerinden  ifa eden insanlar. Merak duygumuzu gidermek için yeri geldiğinde en tehlikeli bölgelerde görev yapan bir gazeteciye birinihediye almak, çabalarının boşa gitmediğini göstermek için sembolik ama önemli bir yoldur.

  Her yıl 10 Ocak’ta kutlanan Gazeteciler Günü, ülkemizde kağıt üstünde kalmaktan öteye gitmese de küçük bir hediye gazeteci arkadaşlarınızı oldukça mutlu edebilir. Gazetecilere hediye ne alınır sorusunu duyduğunda herkesin aklına mutlaka birkaç hediye gelir. Bizim de geldi…

  En özel gazeteci hediyeleri ve daha fazlası için Tıklayın

   

  1) Özel Set

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Gazeteciye hediye seçenekleri içerisinde önemli bir yere sahip olan bu hediye, gün içinde bol bol notlar alan, yeni insanlarla tanışıp bilgilerini alan gazeteciler için tasarlanan bu set, isme özel olmasıyla da oldukça değerli. Röportaj aralarında bozulan makyajını düzeltmek için bir ayna, önemli toplantılarda not almak için şık bir kalem ve tanıştıkları kişilerin kartlarını muhafaza edecekleri bir kartvizitlikten oluşan setin kullanışlılığı, verdiğiniz hediyeyi daha anlamlı kılıyor. Üstelik üzerine ismini yazdırarak hediyenizi daha da özel bir hale getirebilirsiniz.
  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set


  2) Çakı

  Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı

  Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı

  Bir gün orada, diğer gün burada konaklayan, bazen günlerce evine uğramayan ve teknolojiden mahrum kalan gazeteciye hediye seçenekleri için mükemmel bir ürün olan çakı, aynı anda birden çok hediye almış gibi hissetmenizi de sağlar. Kesici, delici parçaları, tornavidaları ve açacaklarıyla ihtiyaç duyulan hemen her anda kullanılabilecek bu ahşap kaplamalı çakının üzerine isim yazdırarak onu kişiselleştirmek de elinizde.
  Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı


  3) Ofis Seti

  Kişiye Özel Ofis Seti

  Kişiye Özel Ofis Seti

  Gazeteciler Günü’nde hediye almak isterseniz gün içinde sık sık kullanılacak eşyaları tercih etmelisiniz. Özel kuruluşlardan okurlara kadar her gün onlarca mektup alan gazeteciler için mektup açacağı, her zaman yanlarında taşıyacakları anahtarlık ve en önemli silahları olan kalemden oluşan setin her parçasının üzerine isim yazdırarak arkadaşınıza kendini daha özel hissettirebilir ve sizi her zaman hatırlamasını sağlayabilirsiniz.
  Kişiye Özel Ofis Seti


  4) Kum Saati

  Kişiye Özel Ahşap Kum Saati

  Kişiye Özel Ahşap Kum Saati

  Bir gazeteci için zamandan daha önemli bir şey yoktur denilebilir. Mesleği gereği zamanla yarışan arkadaşınıza hediye edeceğiniz ahşap kum saati, zaman kavramına yapılacak hoş bir vurgu olur. 15 dakika süreli ve ahşap ayaklı kum saatinin üstüne kendi adınızı yazdırırsanız her zaman sizi düşünmesini sağlarsınız. Farklı görünümüyle masaya ayrı bir hava katacak ahşap kum saati, Gazeteciler Günü hediyeleri arasında belki de en şık olanı.
  Kişiye Özel Ahşap Kum Saati


  5) Zippo Çakmak

  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Stresle baş etmenin yolları farklıdır ama hemen her gazetecinin tercihi sigara içmektir. Zamanla yarışan, tehlikeden tehlikeye atılan ve hayatı mücadeleyle geçen gazeteci bir arkadaşınız varsa o yoğunlukta dahi kendinizi hatırlatabilirsiniz. Dünyanın en popüler çakmaklarından olan Zippo’nun üzerine arkadaşınızın ismini yazdırarak verdiğiniz değeri göstermeniz mümkün.
  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply