Farklı Olmayı Seven Kişilere Özel: Sevgiliye Hediye Fikirleri

Farklı Olmayı Seven Kişilere Özel: Sevgiliye Hediye Fikirleri

  Herkes hayatın en anlamlı duygusunu yaşatan eşine veya sevgilisine Sevgililer Günü için çok ama çok özel bir hediye almak ister. Fakat bu konuda karar vermek gerçekten zordur. O halde öncelikle yapmanız gereken; partnerinizin hediyeye bakış açısını gözden geçirmek olmalıdır. Partnerinizin bakış açısına uygun olarak sevgiliye hediye fikirleri geliştirmek, size ve partnerinize unutulmaz bir gün yaşatabilir.

  Narin Kelebek Gümüş Kolye

  Narin Kelebek Gümüş Kolye

  Kadınlar takılardan her zaman hoşlanır. Bir de bu takılar değerli taşlarla süslenmiş ise muhteşem hediyeler olabilir. Fakat kolye seçerken figürlerinin anlamlı olmasına özen gösterin. Pırlantalı kelebek kolye, masumiyeti simgelerken; zirkon taşlı kalp kolye ise aşkınızı simgeleyen birer hediye olabilir.

  Narin Kelebek Gümüş Kolye


  Zirkon Taşlı Kartanesi Kalp Kolye

  Zirkon Taşlı Kartanesi Kalp Kolye

  Kadınlar takılardan her zaman hoşlanır. Bir de bu takılar değerli taşlarla süslenmiş ise muhteşem hediyeler olabilir. Fakat kolye seçerken figürlerinin anlamlı olmasına özen gösterin. Zirkon taşlı kartanesi kolye, masumiyeti simgelerken; zirkon taşlı kalp kolye ise aşkınızı simgeleyen birer hediye olabilir.

  Zirkon Taşlı Kartanesi Kalp Kolye


  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa

  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa

  Sevgilinizine ilgin tasarımlı hediyeler etmek istiyorsanız tetris tasarımlı bu kupaya bir bakmalısınız. İçerisine sıcak su koydukça ortaya çıkan tetris oyunu baskısı çok hoşunuza gidecek hem de birlikte eskilerden konuşma fırsatı bulacaksınız. Farklı ve ilginç bir hediye arayışı içerisinde iseniz tetris tasarımlı sihirli kupa size göre

  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa


  Dinamit Çalar Saat

  Dinamit Çalar Saat

  Sevgiliye hediye fikirleri arasında eğlenceli ve esprili çiftler için onların enerjilerini yansıtan hediyeler ideal birer seçim olabilir. Tamamen farklı bir hediye olarak sürekli buluşmalara geç kalan sevgiliniz için dinamit görünümlü bir saat seçebilirsiniz.
  Dinamit Çalar Saat


  Balerin Mücevher Standı

  Balerin Mücevher Standı

  Kadınların en önemli aksesuarları kolye, bileklik, yüzük kısacası tüm takıları bu balerin mücevher standında muhafaza edebilecekler. Sık sık takılarını kaybeden bir kadına verilebilecek en özel hediye. Takılarını koyduğu yerde bulmak isteyen hanımlara daha kıymetli bir hediye veremezsiniz

  Balerin Mücevher Standı


  Hediyenizin kendisi kadar onu sunacağınız paketle de dikkat çekebilirsiniz. Farklı ve özel tasarım, el yapımı paketlerle muhteşem bir sunum yapabilirsiniz. İşe biraz eğlence katmak isterseniz bulmaca gibi tasarlanmış kağıtlarla hediye paketi hazırlayabilir, dilediğiniz harfleri bir araya getirerek ona anlamlı bir mesaj verebilirsiniz. Emin olun böyle bir hediye sunumu sonucunda sevgiliniz hediyenizi büyük bir keyifle kullanırken paketini de ömür boyu saklayacak bir anı olacak görecektir.

  Hediye notları günün anlamına ve sevdiğinize yakışır bir hediyeyi tamamlar. Kişiye özel hediye notları tasarlayarak armağanınıza çok daha anlam kazandırabilirsiniz. Bunun için kartonlar, renkli kağıtlar ve biraz da hayal gücü yeterli olacaktır.

  Hediye seçerken erkeklerin bilmesi gereken bir diğer önemli nokta da kadınları mutlu etmenin yolunun pahalı hediyeler olmadığıdır. Yapmanız gereken, sevgilinizin ilgi alanlarını gözden geçirmek ve onun özel olduğunu hissettirecek parçalar seçmektir. Mesela, geometrik şekillere sahip, bir dönemin vazgeçilmez eğlencesi olan tetris temalı kupalar ilginç ve hoş bir hediye olabilir.

  Sadece ona özel ve ismiyle taçlanan bir hediye için ise yine isminin bulunduğu kalp tasarımlı bir kolye de iyi bir seçenek olabilir. Siz yine de hediye alırken partnerinizin hobileri, hayata bakışı ve gün içinde onu mutlu eden şeyleri öncelikle takip edin ve buna göre hedef belirleyin. Hediye almak zor değildir. Önemli olan hediyeye anlam yükleyecek küçük detaylar yaratmaktır.

  Dikkatinizi Çekebilecek Yazılar