Esprili Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Esprili Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

  Yakın arkadaşlar arasındaki hediye alışverişlerinde çoğu zaman esprili hediye alternatifleri değerlendirilebilir. Yılbaşında da yakın arkadaşlarınızla bir arada olduğunuz bir parti evinde herkese ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız esprili yılbaşı hediyesi alternatiflerine göz atabilirsiniz. Bu arada kimseye komik gelmese de, ancak yakın arkadaşınız ve sizin anlayabileceğiniz, sizi çok güldüren bir ana götüren hediyeler de eğlenceli yılbaşı hediyesi fikirlerinden sayılabilir.

  DAHA FAZLA YILBAŞI HEDİYESİ FİKİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

  Dudak Telefon

  Dudak Telefon

  Dudak Telefon

  En yakın arkadaşınızın makyajdaki vazgeçilmez tercihi kırmızı rujsa yılbaşı hediyesi alsam diye daha fazla düşünmenize gerek yok. Yeni yılı da sembolize eden renklerden biri olan kırmızı, dudak görünümlü bu telefonla birleşerek arkadaşınız için mükemmel bir hediye olacak. Dolgun kırmızı dudak şeklindeki bu telefon, ofiste ya da evde kullanım için harika bir yılbaşı hediyesi seçeneği.
  Dudak Telefon


  Dinamit Çalar Saat

  Dinamit Çalar Saat

  Dinamit Çalar Saat

  Alınan kararların uygulamaya geçirilebilmesi biraz rahatınızdan biraz da uykularınızdan feragat etmekle mümkündür. Yakın arkadaşınızsa hep yeni kararlar alıyor ama uykularından da vazgeçemiyorsa biz onu uyandırmanın etkili bir yolunu biliyoruz. Dinamit şeklindeki bu çalar saat ile arkadaşınızın uyanması artık çok kolay. Çok esprili ve işlevli bu dinamit çalar saatle arkadaşınızın yeni yılda alacağı kararları uygulamasına destek olun.
  Dinamit Çalar Saat


  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa

  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa

  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa

  En yakın arkadaşınız tam bir Tetris delisi olabilir. Belki de 90’lı yılları beraber Tetris oynayarak geçirmişsinizdir. Bu durumda sizi ve dostluğunuzu en iyi şekilde ifade eden bu esprili kupa arkadaşınıza alabileceğiniz mükemmel bir yılbaşı hediyesi olabilir. İçerisine koyduğunuz sıcak içecekle, oyundaki gibi şekillerin aşağı doğru indiği bu Tetris kupa hem çok komik hem de çok nostaljik bir yılbaşı hediyesi.
  Tetris Tasarımlı Sihirli Kupa


  Dolar Peçete

  Dolar Peçete

  Dolar Peçete

  Para dediğiniz nedir ki, önemli olan dostluklar diyorsanız dolar peçete tam da siz ve dostlarınıza göre. Yılbaşı hediyesi fikirleri içinde en eğlencelilerinden biri olan bu dolar tasarımlı peçeteler çok amaçlı kullanılabilir. İsterseniz yılbaşı gecesi eğlencenizde paralar etrafa savrulsun; isterseniz de kalabalık sofranızda kullanılsın. Her şekilde yılbaşı partinize renk katacakları kesin.
  Dolar Peçete


  Bebek Çim Adam

  Bebek Çim Adam

  Bebek Çim Adam

  90’ları beraber geçirdiğiniz yakın bir arkadaşınız varsa birbirinizin çim adam deneyimlerinden de mutlaka haberiniz vardır. Eskiye bir gönderme yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bu bebek çim adam arkadaşınızın masasına renk ve canlılık katacak. Beraberinde toprak, çim tohumu ve kalem de olan bu hediye ile çim adama istenen ifade de çizilebilir, eğlenceli notlar yazılabilir.
  Bebek Çim Adam


  DAHA FAZLA SEÇENEK İÇİN TIKLAYIN