Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Önerileri

  Erkeklere hediye almak çoğu zaman kadınlara almaktan daha zor sayılabilir. Ancak erkeklerin zevkleri çok daha belirgindir. Bu yüzden erkeklere yılbaşı hediyesi ararken hediye alacağınız kişinin nelerden zevk aldığını düşünmek sizin çok büyük yardımcınız olacaktır. Bazı erkekler yenilikleri, bazıları da nostaljiyi sever. Sizin hayatınızdaki erkeklerin zevkleri neler? Belki hediye önerilerimiz bu konuda size yardımcı olabilir.

  En güzel yılbaşı hediyesi önerileri için yılbaşı hediyesi sayfamızı ziyaret edin

  Jack Daniel's Tasarımlı Highland Viski Seti

  Jack Daniel’s Tasarımlı Highland Viski Seti

  Hayatınızdaki sert adamlar için size önereceğimiz yılbaşı hediyesi kesinlikle bu çok şık viski seti olacak. Babanıza, sevgilinize ya da yakın bir erkek arkadaşınıza alabileceğiniz isme özel viski seti ile viski içmek eskisinden de keyifli olacak. Hayatınızdaki erkeklere kendilerini değerli hissettirecek bu set, yılbaşı hediyesi seçenekleri içinde en şık ve prestijli olanlarından biri.
  Jack Daniel's Tasarımlı Highland Viski Seti


  Fayton Çakmak

  Fayton Çakmak

  Sigarayı bıraktırmak için çok uğraşsanız da herhangi bir sonuç alamadığınız yakın bir arkadaşınıza ya da babanıza artık pes ettiğinizi gösteren, şık ve nostaljik bir hediye almak isterseniz bu fayton şeklindeki çakmağı tercih edebilirsiniz. Nostalji severlerin ve koleksiyoncuların ilgisini çekecek olan bu çakmak, yılbaşı hediyelerinin gözdesi olacak.
  Fayton Çakmak


  Erkeklere Özel Vip Set

  Erkeklere Özel Vip Set

  Bir erkekten yakın bir arkadaşına, patronuna ya da babasına verilebilecek en şık ve prestijli hediyelerden biri de kişi adına özel tasarlanan setlerdir. Bu Vip set ve içerisindeki her şey, isme özel tasarımıyla yılbaşı hediyesi fikirleri içinde ilginizi çekebilir. Bir Parker kalem, ahşap bir kartvizitlik, deri cüzdan ve anahtar şeklinde bir USB bellekten oluşan bu set hem çok şık hem de çok gösterişli bir yılbaşı hediye seti.
  Erkeklere Özel Vip Set


  Batarya Tasarımlı Sihirli Kupa

  Batarya Tasarımlı Sihirli Kupa

  Çok yakın bir erkek arkadaşınıza eğlenceli bir yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız bu hediye çok uygun bir seçenek olacak. Sıcak içeceğiniz doluyken şarjı full gösteren bu kupaya doldurduğunuz içeceğiniz azalırken şarj da azalmaya başlıyor. İçeceğiniz soğuduğundaysa tamamen şarjı bitmiş görünen bu kupaya hem siz bayılacaksınız; hem de hediye sahibi. Bizden söylemesi!
  Batarya Tasarımlı Sihirli Kupa


  Motosiklet Kol Düğmesi

  Motosiklet Kol Düğmesi

  Hayatınızdaki erkek hızlı yaşamayı seven bir motor tutkunuysa onun adrenalinli hayatına uygun bir hediye önerimiz var. Motosiklet şeklinde tasarlanmış bu kol düğmesi en şık davetlerde de sevgilinizin cool tarzını yansıtmasını sağlayacak. Artık sevgilinize yılbaşında ne alsam diye düşünmeyin. Biz bundan daha iyi bir hediye düşünemiyoruz.
  Motosiklet Kol Düğmesi


  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN

  Dikkatinizi Çekebilecek Yazılar