Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

  Her ne kadar çiftlerin bir arada kutladığı özel günlerden olsa da erkekler için sevgililer günü hediyesi almak biraz zor olabilir. Kadınlar için çikolata, kalp ya da pelüş oyuncaklarla atlatılabilen sevgililer günü erkekler için pek o şekilde yürümez. Sevgililer günü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyorsanız öncelikle erkek arkadaşınızın nelerden hoşlandığını iyi bilmelisiniz ve ona olan aşkınızı gösterecek farklı fikirlere yoğunlaşmalısınız. Hem şık hem de çok özel hediyeler ve farklı fikirler arıyorsanız yazımıza bir göz atmanızı öneririz.

  Viski Şişesi & Kadeh Seti

  Sevgilinizin en sevdiği içki viski ise size güzel ve şık bir önerimiz var. Sevgilinizin adına bir viski kadehi seti yaptırın. Üzerine sevgilinizin adını yazdırabileceğiniz bu çok şık viski şişesi ve kadeh seti ile viski içmek çok daha keyifli olacak. Bir de yanına sevgilinizin en sevdiği viskiyi koyarsanız sevgililer günü hediyeniz çok daha etkileyici olacaktır.

  viski-sisesi-ve-kadeh-seti

  İsimli Deri Cüzdan

  Erkek için sevgililer günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünüyorsanız isme özel deri cüzdanları tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin en önemli aksesuarlarından biri olan cüzdanı, artık kendi adına özel olacak. Sevgiliniz için yapacağınız bu çok kişisel hediye ile ona ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha göstermiş olacaksınız.

  isimli-deri-cuzdan

  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Zippo çakmak birçok erkek için en şık ve gösterişli hediyelerden biridir. Hele ki sevgililer gününde sizden hediye gelecek olan bu Zippo çakmak sevgilinizin adına özel tasarlanmışsa paha biçilemez. Benzini bitse de doldurulabilir bu çakmak ile sevgilinize yıllar boyu kullanabileceği bir hediye vereceksiniz. Ayrıca hiçbir zaman sönmeyen ateşi, aşkınızı da ifade etmek için de doğru bir tercih olacak.kisiye-ozel-zippo-cakmak-mat

   

  Çiftlere Özel Damalı Tavla

  Sevgilinizin vazgeçilmez hobisi olan tavlayı, çok daha özel bir hale getirme fikri size nasıl geliyor? Birbirinden farklı sevgililer günü hediyesi fikirleri içinde sizin için en cazip olan bu olabilir. Sevgiliniz ve sizin adınıza yaptıracağınız bu çok şık damalı tavla, uzun zaman saklanacak özel bir hediye olacak.

  ciftlere-ozel-tavla

  50 Yıllık Takvimli Anahtarlık

  Anahtarlık şeklinde tasarlanan bu çok özel takvim, 2010 yılından 2060 yılına kadar kullanılabilir oluşuyla oldukça dikkat çekici. Aşkınızın daha çok uzun yıllar süreceğini ifade eden bir hediye olarak tercih edebileceğiniz bu anahtarlık sevgilinizin hiç yanından ayırmayacağı bir aksesuar olacak.

  50-yillik-takvimli-anahtarlik