Erkek Sevgiliye Hediye Bulmak Zor Değil!

Erkek Sevgiliye Hediye Bulmak Zor Değil!

  Sevgililer Günü’ne bir aydan daha az bir süre kaldı ve durum böyle olunca, çiftler, birbirlerine ne hediye alacakları konusunda kararsız. Erkekler için seçenek daha bol tabi ama sevdiği erkeğe hediye seçmeye çalışan bir kadın için aynı şeyi söyleyemeyiz. Çünkü erkek sevgiliye hediye almak zor olabilir. Piyasada kadınlara yönelik o kadar çeşitli ürün var ki! Bu durum da erkeklerin işini kolaylaştırıyor. Ama kadınlar da panik yapmasın. Erkek sevgiliye hediye bulmak zor değil!

  bc2d5ba877b192c26391756d9a33e64b

  Klasikler:

  Kadınlara göre daha sade ve basit şeyleri seven erkekler için ilk hediye önerimiz, klasik ama kullanışlı olacak bir hediye. Saatten bahsediyoruz tabii ki. Sevgilinizin tarzına uygun tasarımda bir kol saati ile her baktığında sizi hatırlayacağı bir hediye vermiş olursunuz ona.

  Fanatizm:

  Erkekler fanatiktir. Futbolu sever. Sevmeyeni az bulunur, bilirsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, sevgilinizin tuttuğu takımın ürünlerini satan mağazayı bulmak ve koşa koşa bir forma ya da atkı alıp Sevgililer Günü’nü beklemek.

  Hep sizi düşünsün:

  Diyelim ki sevgiliniz çalışıyor. Çalıştığı zamanlarda pek görüşemiyorsunuz ve sizi o dar vakitlerde düşünüp düşünmediğini merak ediyorsunuz. Fazla merak iyi değildir diyen atalarımız boşuna dememiş. Siz onları dinleyin ve sevgilinizle beraber çekildiğiniz fotoğrafları bir yerde toplayın. Resimlerinizden derlediğiniz bir masa takvimiyle de 14 Şubatta sevgilinizi şaşırtın. Tabii o da o takvimi masasına koyacak ve tüm gün sizi görecek.

  Tatile çıkmaya ne dersiniz?: 

  Bir başka öneri ise tatil. Yurt dışına alacağınız iki bilet ve yapacağınız otel rezervasyonuyla romantik bir hafta geçirebilirsiniz sevdiceğinizle. Böyle şeyler hep erkek tarafından beklenir ama neden ilk adımı atan siz olmayasınız? Geçireceğiniz o birkaç günde romantik akşam yemekleri, elele yürüyüşler ve başbaşa zamanlar onun için en özel hediye olabilir.

  Düşündüğünüz zaman çok fazla hediye seçeneği bulacaksınız ama tüm bunlardan önce çiftler birbirini tanımalı ve nelerden hoşlandıklarını bilmeli. Birbirini tanıdıktan sonra birine hediye almak oldukça kolay. Şey, bir de azıcık hayal gücüne ihtiyacınız var.

  En güzel hediye seçenekleri için ERKEĞE HEDİYE sayfamızı ziyaret edin

  Erkek Deri Cüzdan

  Erkek Deri Cüzdan

  Erkek arkadaşınıza kişisel bir hediye vermek isterseniz bu deri cüzdana bir göz atmalısınız. Üzerine isim yazdırılarak sadece sevgilinize özel yapılan bu deri cüzdan çok şık bir hediye olur.
  Erkek Deri Cüzdan


  Jobon Sigara Tabakası (20 li)

  Jobon Sigara Tabakası (20 li)

  Sigara kullanan sevgiliye karizmatik bir hediye. Üzerinde isim yazan bu sigara tabakası sigaraların ezilmesini önleyen bir tabakadır. Bu sigaralık çok kullanışlı bir hediye olacak. Sipariş vermek için hemen tıklayın
  Jobon Sigara Tabakası (20 li)


  Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Her ne kadar sigaranın sağlığa zararını bilsek ve bu durumu desteklemesek de bir erkeğe hediye edilebilecek en karizmatik hediyelerden biridir zippo çakmak. İsminin yazılı olduğu bu hediye erkek arkadaşınıza kendini çok özel hissettirecek
  Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)


  Motosiklet Kol Düğmesi

  Motosiklet Kol Düğmesi

  Motorsiklet tutkunu sevgiliye çok şık bir hediye. Gömlekleri ile çok şık bir görünümü elde edecek sevgiliniz bu hediyeyi asla unutmayacak ve kullandıkça sizi hatırlayacak. Daha fazla seçenek için hediyesepeti.com’u ziyaret edin
  Motosiklet Kol Düğmesi


  Deri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti

  Deri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti

  Yeni işe başlayan erkek arkadaşımıza isme özel tasarlanan bu kalem setini hediye edebilirsiniz. Çok şık bir görünüme sahip bir hediye seçeneği olacak bir hediye. En güzel hediye seçenekleri için hediyesepeti.com adresimizi ziyaret edin
  Deri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti


  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN