Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

  İlişkilerde karşılıklı anlayış ve önemli günlerin unutulmaması önemlidir. Duygu ve düşüncelerin paylaşıldığı bugünler, ilişkinin sağlam temeller üzerinde yükselmesi için de gereklidir. Doğum günleri de böyle günlerin en değerlilerindendir. Erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri alırken en doğru hediyeyi bulmak için karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız ve ihtiyaçlarını iyi bilmeniz gerekir. Çalıştığı iş yerine, sektörüne ya da insanlarla ilişkilerine göre klasik hediyeler seçilebileceği gibi ilginç hediyelerle renkli sahnelerin yaşanması da mümkün.

  En güzel sevgililer günü hediyelerini incelemek için sevgililer günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin

   

  1) Masa Saati

  Matematikseverlere Özel Çalar Saat

  Matematikseverlere Özel Çalar Saat

  Eğer matematiksever bir erkek arkadaşa sahipseniz bu hediye tam size göre demektir.Cep telefonunun çalar saatlerin yerini aldığı şu günlerde onu eskiye götürecek işlevselliği ile hiç bir şeyi aratmayacak olan alarmlı saat arkadaşınızı mutlu edecek ve yatağının başından ayırmayacağı özel bir hediye olacaktır.
  Matematikseverlere Özel Çalar Saat


  2) Deri Kılıflı USB

  Deri Kılıflı USB 8 GB

  Deri Kılıflı USB 8 GB

  Bütün ofis çalışanları için USB’ler en değerli eşyalardır denilebilir. Önemli veriler buralarda depolanır. 8 GB hafıza kapasitesiyle oldukça kullanışlı olan bu USB’nin özel deri kılıfı ona şıklığını veren ana unsur. Üzerine lazer ile erkek arkadaşınızın adını yazdırarak vereceğiniz hediyenin daha kişiye özel olmasını sağlayabilirsiniz. Çalışırken en yoğun tempoda bile hatırlanmak için etkili ve şık bir yol. Üstelik anahtarlık olarak da kullanılabiliyor.
  Deri Kılıflı USB 8 GB


  3) Kredi Kartlık

  İsim ve Tarihli Kredi Kartlık

  İsim ve Tarihli Kredi Kartlık

  İş dünyasında aktif bir erkek arkadaşınız varsa kullandığı aksesuarlara ne kadar dikkat ettiğini bilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak üzerinde adının yazacağı şık bir kredi kartlık vererek kalbini kazanmanız oldukça yüksek bir ihtimal. Kredi kartlarını her kullanışında sizi hatırlar ve çevresindekilerin bakışları altında yüzünde sıcak bir gülümseme belirir.
  İsim ve Tarihli Kredi Kartlık


  4) Köstekli Saat

  Hediyelik Köstekli Saat

  Hediyelik Köstekli Saat

  Erkek arkadaşınıza geçmiş yılların nostaljisini yaşatacak, masalların baş kahramanı yapacak bir hediye. Kırmızı özel kadife kutusu başlı başına şık bir hediye olabilecekken modern çizgilerle donatılmış köstekli saatin üzerine adını yazdırarak erkek arkadaşınıza doğum günü hediyelerinin en özellerinden birini verebilirsiniz. Kendini olgun ve asil hissedecek erkek arkadaşınızın mutluluğu, tabii ki ilişkinize de yansıyacaktır.
  Hediyelik Köstekli Saat


  5) Kol Düğmesi

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare

  Şık, asil ve havalı bir hediye… Erkek arkadaşınızın imajında en önemli pay sizin olacak. İsmine özel tasarlanan kol düğmesi ile katıldığı her toplantıda, gittiği her davette ilgiyi üzerinde toplar ve bu sizin eseriniz olur. Doğum günü hediyesi denince pek akla gelmese de siz bu özel kol düğmeleriyle farkınızı ortaya koymuş ve erkek arkadaşınızı mutlu etmiş olursunuz.Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare


  6) Foto Baskılı Kravat

  Foto Baskılı Kravat

  Foto Baskılı Kravat

  Her insan ilginç hediyeleri kaldıramayabilir ama erkek arkadaşınız bu hediyeye asla hayır diyemeyecek. Üzerine isterseniz kendi fotoğrafınızı, isterseniz birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı ya da sevdiğiniz başka bir figürü bastırabilir ve özel partilerde giymesi için hediye edebilirsiniz. Girdiği mekanın en ilgi çekici kişisi doğal olarak erkek arkadaşınız olacak.Foto Baskılı Kravat

   Diğer tüm  erkek sevgiliye alınabilecek hediyeleri görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply