Erkek Arkadaş İçin Birbirinden Güzel Sevgiliye Süpriz Önerileri

Erkek Arkadaş İçin Birbirinden Güzel Sevgiliye Süpriz Önerileri

  Sevgililer Günü’nde yapacağınız sürprizle erkekleri şaşırtmak, sandığınızdan daha da kolay. Özel günlerde, kadınların erkek arkadaşına bir sürpriz yapacak olması fikri bile bir erkeği şaşırtabilecek güce sahip! Çünkü bir kadın her zaman özel hissetmeyi, kendisine sürprizler yapılarak şımartılmayı ister ve bunu da erkek arkadaşına her defasında hatırlatır. Erkekler de özel gün organizasyonlarını bir şekilde kendilerine görev bilirler. Bazı günleri unutsalar da sonrasında telafiye mecbur bırakıldıkları için çabalar dururlar. O zaman gelin, en mükemmel Sevgililer Günü organizasyonunu çoktan hak etmiş erkek arkadaşınıza, onu şaşırtacak ve mutlu olmasını sağlayacak bir sürpriz hazırlayın.

  Bir sevgiliye süpriz olarak ne yapılabilir? Bu aslında o kadar da zor bir konu değil. Ne de olsa erkekler, özel günlerde, kadınlar kadar büyük bir beklenti içine girmiyorlar. Ancak onların da zevkleri ve romantik ortamlara ihtiyaçları var.

  En güzel hediye seçenekleri için TIKLAYIN

  İsme Özel Tavla

  İsme Özel Tavla

  İsme Özel Tavla

  Öncelikle sevgilinizin özel ilgi alanlarına yoğunlaşın. Ayrıntılar üzerinden hareket ederek ona en güzel hediyeyi bulacaksınız. Örneğin, sevgiliniz tavla oynamayı seviyor ve her tavla gördüğünde sizi rakibi ilan edip saatlerce tavla mı oynamak istiyor. Üstelik de siz her seferinde bu tavla oynama işine pek de gönüllü olmuyorsunuz. O zaman tavla aşığı sevgilinize özel, isminin ve isminin baş harflerinin yazılı olduğu bir tavla seti almanın tam da zamanı. Sevgilinizi şaşırtacak bir hediye olacak.
  İsme Özel Tavla


  Kişiye Özel Highland Viski Seti

  Eşinize Özel Highland Viski Seti

  Eşinize Özel Highland Viski Seti

  Sevgiliniz ofiste ya da işten eve gelince yorgunluğunu atmak için iki tek atanlardan mı? O zaman onun isminin yazılı olduğu Jack Daniel’s Tasarımlı Highland viski setinin ona uygun olduğunu düşünüyoruz.
  Eşinize Özel Highland Viski Seti


  Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare

  Sevgiliniz iş dolayısı ile takım elbiseler giyen, resmi toplantılarda sık sık bulunması gereken bir kişi ise, ona isminin baş harflerinin olduğu kol düğmelerinden hediye edebilirsiniz. Bu hediyeler hem onu şaşırtacak hem de her gün kullandığı eşyası haline gelecek. Ne de olsa erkekler, pratikte işlerine yarayacak olan hediyeleri severler. Ona hediye seçerken bu temel noktadan hareket ederek başka fikirler de bulabilirsiniz.
  Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare


  Hediyenizi seçtiğinize göre sıra geldi yemeğe. Ona kendinizin yapmış olduğu bir şeyler sunabilirsiniz. Mutfakta kötü olduğunuzu düşünüyorsanız da üzülmeyin. Yemeklerle donatılmış bir sofra kuramayabilirsiniz ama yapabildiğiniz en güzel tatlıyı onun için pişirebilirsiniz. Sevgiliye sürpriz yapma konusunda her zaman kendileri adım atan erkekler, bu Sevgililer Günü’nde çok mutlu olacak. Beraber nice Sevgililer Günleri geçirmeniz dileği ile…

  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN