En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

  En yakın arkadaşa hediye almak çok kolay gibi görünmekle birlikte alınabilecek çok fazla ürün grubu olması biraz kafanızı karıştırabilir ya da sizi yanlış yönlendirebilir. Bizce en yakın arkadaşa verilebilecek doğum günü hediyeleri ne olursa olsun ilişkinizden izler taşımalı ve ona sizi ve dostluğunuzu hatırlatmalıdır. Peki ne tür hediyeler verebiliriz, şöyle bir bakalım.

  DAHA FAZLA ARKADAŞA DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYIN

  Resimli Bardak Altlığı

  Resimli Bardak Altlığı

  En yakın arkadaşınıza doğum gününde vereceğiniz hediyeyle arkadaşınızı ve sizi daha önce çok eğlendiren ve yalnızca ikinizin bildiği bir ana götürebilirsiniz. Biraz fazla kaçırdığınız bir geceyi hatırlatan bir fotoğrafınızı bardak altlığına bastırarak her içtiğinde o anı hatırlayıp eğlenmesini ya da fazla kaçırmaması gerektiğini hatırlatmış olursunuz. Sadece ikinizin bildiği anılarınız da asla kaybolmamış olur.
  Resimli Bardak Altlığı


  Bambu Kaşık Seti

  Bambu Kaşık Seti

  Yemek yapmayı çok seven ve her bir araya geldiğinizde değişik bir yemek deneyen çok sevdiğiniz arkadaşınıza bu bambu kaşık setini almak çok yerinde bir hediye olacak. İsterseniz arkadaşınızın adına özel yaptırın, isterseniz de hem kendi adınızı hem de arkadaşınızın adını yazdırın. Her iki durumda da yemek yapmak için bu kaşıkları eline aldığında en son beraberken yemek yaptığınızda ne kadar keyifli vakit geçirdiğinizi hatırlatacağınız bu kaşık seti çok işlevli ve özel bir hediye olacak. Bambu Kaşık Seti


  Kişiye Özel Samsung Galaxy S3 Telefon Kılıfı

  Kişiye Özel Samsung Galaxy S3 Telefon Kılıfı

  Çok samimi olduğunuz, bir anınızı ayrı geçiremediğiniz ve adınızın sürekli beraber anıldığı en yakın arkadaşınıza her an yanında taşıyacağı bir hediye yapmaya ne dersiniz? İkinizin çok sevdiğiniz bir fotoğrafınızı telefon kılıfına bastırmak çok özgün ve kişisel bir hediye olacak. Yaptırdığınız bu telefon kılıfından kendinize de yaptırarak siz de onu her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece bu özel hediyeyi daha da anlamlı hale getirirsiniz.
  Kişiye Özel Samsung Galaxy S3 Telefon Kılıfı


  İsme Özel Shot Bardak Seti

  İsme Özel Shot Bardak Seti

  Siz ve en yakın arkadaşınız partileri seviyorsanız, onun için alacağınız en özel ve işlevli hediyelerden biri adına özel yaptıracağınız bir shot bardağı olacaktır. Ayrıca bu shot bardak setine hem arkadaşınızın hem kendi adınızı yazdırabilir ve partilerin vazgeçilmez ikilisi olarak adınıza özel bardaklarınızı kullanabilirsiniz. Eğlenmeyi ve partilemeyi seven arkadaşlar için bundan daha iyi bir doğum günü hediyesi düşünemiyoruz.
  İsme Özel Shot Bardak Seti


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply