En Orijinal Baby Shower Hediyesi

En Orijinal Baby Shower Hediyesi

  Doğuma yaklaşan günlerde anneye moral olsun ve arkadaşlarıyla keyifli bir gün geçirsin diye düzenlenen Baby Shower’lar da anneye ve doğacak bebeğe birçok hediye alınır. Birbirinden çeşitli Baby Shower hediyeleri arasında özgün olabilmek ve kimseyle aynı hediyeyi almamış olmak önemlidir. Hediyesepeti , size kişiye özel hediyelerle sevdiklerinizi nasıl mutlu edebileceğinizi ve birbirinden güzel baby shower hediyeleri  ile seçimlerinizde yardımcı olacak. Bu yüzden önerilerimize göz atmanızda fayda var.

  Daha fazla bebek hediyeleri için bebek hediyeleri sayfamızı ziyaret edin

  1) Bebeğinizin İsmine Özel Ninni

  Bebeğinizin İsmine Özel Ninni

  Bebeğinizin İsmine Özel Ninni

  Bir anne adayına farklı bir hediye vermek istiyorsanız iddia ediyoruz bundan daha farklı ve özel bir hediye yok. Hediyeyi alırken doğacak bebeğin adını kaydediyorsunuz ve bebeğin adına özel bir ninni besteleniyor. Besteyi mail yoluyla alıyorsunuz. Size e-posta yoluyla ulaşan besteyi bir CD’ye basıp, CD kapağını da istediğiniz gibi süsleyerek hediye edebilirsiniz. Annenin hamileliğinden bir fotoğrafı CD kapağına bastırmak çok şık olabilir. Bu hediyeye anne adayı ve partideki herkes bayılacak. Hem anne hem de doğacak çocuk için yıllar sonra bile unutulmaz bir hatıra olacak.
  Bebeğinizin İsmine Özel Ninni


  2) Yeni Doğan Bebeğe Hediye Resim Çerçevesi

  Yeni Doğan Bebeğe Hediye Resim Çerçevesi

  Yeni Doğan Bebeğe Hediye Resim Çerçevesi

  Baby Shower hediyeleri içinde olmazsa olmazlardan fotoğraf çerçevesini unutmamak lazım. Ancak birçok kişi sizin gibi düşünüyor olabilir. Bu yüzde siz bir farklılık yaparak fotoğraf çerçevesini doğacak bebeğin adına yaptırabilirsiniz. Üstelik birbirinden güzel desen ve kız ya da erkek çocuk için yapılan renk seçenekleriyle. Doğacak bebeğin adını ve kesin doğum tarihini ekletebileceğiniz bu çerçeve bebeğe özel oluşuyla benzerlerinden ayrılacak. Yeni anne adayı ve bebeği yıllar sonra da bu hatırayı saklayacaklar.
  Yeni Doğan Bebeğe Hediye Resim Çerçevesi


  3) Harfli Duvar Yazısı

  Harfli Duvar Yazısı

  Harfli Duvar Yazısı

  Baby Shower hediyesi deyince bebeğin adının harflerinden bir oda süsü akla gelen ilginç fikirlerden biri. Birbirinden güzel renk seçenekleriyle bebeğin odasına uyumlu renkleri seçerek, harfleri bir araya getirip bebeğin adına bir oda süsü düzenleyebilirsiniz. Bu harflerle ne yapacağınız size kalmış. Girdiği odaya renk katan bu çok özel hediye için bebeğin annesi odadaki en güzel yeri ayıracak.
  Harfli Duvar Yazısı


  4) Ahşap Çerçeve

  Ahşap Çerçeve

  Ahşap Çerçeve

  Baby Shower’da bebek için çerçeve demişken anneyi de unutmamak lazım. Hamilelikten itibaren anneliğin yarı yarıya başladığını düşünerek arkadaşınıza bu anlarını unutmamasını sağlayan bir çerçeve yaptırabilirsiniz. Üstüne “Dünyanın en güzel annesine” gibi bir not yazdırıp, annenin hamilelik döneminden bir fotoğrafı içine koyarak anne adayına unutamayacağı bir hediye hazırlamış olursunuz. Herkes yeni doğan bebek için bir şeyler alırken, siz anneye alarak fark yaratın.
  Ahşap Çerçeve


  Bebek Görme Hediyesi 5li Zıbın Seti Erkek

  Bebek Görme Hediyesi 5li Zıbın Seti Erkek

  Yeni doğan bebek evine ziyarete giderken ne alalım diye düşünürüz günlerce. Eldiven alsak mama önlüğü, zıbın alsak şapka takılır kalır kafamızda… Bu setle bütün karmaşaya son verip bu yeni minik misafire en güzel hediyeyi siz verebilirsiniz.
  Bebek Görme Hediyesi 5li Zıbın Seti Erkek


  Daha fazla hediye incelemek için Tıklayın

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply