En İlginç Babalar Günü Hediyeleri

En İlginç Babalar Günü Hediyeleri

  Babalar Günü, biricik babanıza sevginizi göstereceğiniz özel bir gün olarak en az sizin kadar babanız için de önemlidir. Her yıl Babalar Günü hediyesi olarak ne alacağımızı düşünür, çeşitli seçenekler arasında eleme yaparken kararsız kalırız. Babalar Günü orijinal hediyelerle kutlandığında aklımızda kalan hatıralar da çok daha renkli olur. Babanızı sevindirip onu şaşırtacağınız ilginç Babalar Günü hediyeleri de hediyesepeti.com’da babanızın ilgi alanlarına hitap eden çeşitleriyle bulabilirsiniz. İşte onlardan bazıları:

  En güzel babalar günü hediyelerini incelemek için babalar günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

   

  1) Taşa Fotoğraf

  Kişiye Özel Taşfoto

  Kişiye Özel Taşfoto

  Babanızla beraber çektirdiğiniz fotoğrafınızı gerçek bir kaya üzerine bastırarak oldukça ilginç bir Babalar Günü hediyesi elde edebilirsiniz. Kendi ayakları üzerinde babanızın evinin en güzel yerinde duracak hediye, uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Hem dekoratif hem de duygu yüklü bu hediye babanızı çok sevindirecek.
  Kişiye Özel Taşfoto


  2) İsme Özel Büyüteç

  İsme Özel Büyüteç

  İsme Özel Büyüteç

  Sıradan hediyelerin yerine hem kullanışlı hem de akla kolay gelmeyen, ilginç hediyeleri tercih etmek isteyenler için büyütecin üzerine, babanızın ismini ya da iletmek istediğiniz kısa mesajınızı yazdırabilir, hediyenizi sadece babanıza özel hale getirebilirsiniz. Değeri “büyük” bir hediye seçmek isteyenler için…
  İsme Özel Büyüteç


  3) İsme Özel Ayakkabı Fırçası

  Kişiye Özel Ayakkabı Fırçası

  Kişiye Özel Ayakkabı Fırçası

  Hayatın her alanında olduğu gibi hediyelerde de incelikli düşünülmüş detaylar çok önemlidir. Ahşap saplı ayakkabı fırçasının üzerine şık bir tasarımla babanızın ismini yazdırabilir, sadece babanıza özel olacak bu hediyeyi seçerken bile babanızın hayatının her dakikasını ve en küçük detaylarını bile düşündüğünüzü ona gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Fiyatı düşük, manevi değeri ve hayal gücü yüksek bu hediye, yaratıcı fikre sahip seçenekler arasında dikkat çekiyor.
  Kişiye Özel Ayakkabı Fırçası


  4) Nostaljik Kişiye Özel Köstekli Saat

  Canım Babama Köstekli Saat

  Canım Babama Köstekli Saat

  Eski zamanların ruhunu Babalar Günü hediyenize taşımak istiyorsanız nostaljik köstekli saat tam size göre. Arkasında TCDD logosu ve tren kabartması bulunan nostaljik köstekli saatin ön kısmına babanızın ismini ve soy ismini yazdırarak hediyenizin değerini daha da yükseltebilir ve onu eşsiz kılabilirsiniz. Kadife kutusuyla da oldukça asil bir sunuma sahip olan nostaljik köstekli saat, antika eşyalardan ve nostaljiden hoşlanan babalar için benzersiz bir hediye olacak.
  Canım Babama Köstekli Saat

  Diğer tüm babalar günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply