En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi Paketleri

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi Paketleri

  Sevgililer günü hediyesi ne kadar önemliyse bu hediyeyi sunum şekliniz de en az hediye kadar önemlidir. Sevgililer günü hediye paketleri için farklı fikirlere açıksanız ve biraz da sevgiliniz için emek harcamak istiyorsanız vakit kaybetmeden yazımıza bir göz gezdirebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzlarda sevgililer günü hediye paketi örnekleri ufkunuzu açacak!

  Vintage Etkisi!

  Sevgilinize vereceğiniz sevgililer günü hediyesinde günün anlam ve önemine uygun bir hediye paketi yapmak istiyorsanız paketlemede tül ya da dantel gibi romantik detaylara yer verebilirsiniz. Zeminde eski kağıtlar kullanıp vintage bir görünüm elde ederek sevgilinizi çok mutlu etmek sizin elinizde.

  Vintage Etkisi

  Tatlı Bir Sürpriz!

  Sevgilinize en az onun kadar tatlı bir hediye paketi yapmak istiyorsanız şekerlerden yararlanmalısınız. Özellikle sevgilinizin en çok sevdiği şekerlemeleri tercih edip cam bir vazo ya da fanus içine koyarak sevgilinize takdim edebilir, rengarenk ve çok tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

  Anıların Gücü!

  Sevgilinize sevgililer günü hediyesi fikirleri içinde en çok tercih edilenlerden biri de sevgiliye yazılan mektuplardır. Siz bu işi biraz daha geliştirerek ilişkinizin başlangıcından bu yana sevgilinize yazdığınız mektuplardan, günlüklerinizden bir araya getirdiğiniz sayfaları eski ahşap bir kutuya koyarak sevgilinize verebilirsiniz. Zamanla aşkınızın ne noktaya geldiğini görebilmek adına da çok anlamlı bir hediye olan bu kutu karşısında sevgilinizin nutku tutulacak.

  Özel Tasarım Hediye Paketleri!

  Sevgililer günü hediye paketinizi kendiniz tasarlamaya ne dersiniz? Eski bir karton kutu, harika tasarımınızla mükemmel bir sevgililer günü hediyesine dönüşebilir. Kutunun dışa açılan kapaklarının içini renkli kağıtlarla kaplayarak üzerlerine sevgililer günü sevgi sözleri ve sevgilinize söylemek istediklerinizi küçük notlar şeklinde yazın. Kutunun içini isterseniz renkli kağıtlarla isterseniz de şekerler ve çikolatalarla doldurun, içine de sevgiler günü hediyenizi yerleştirin. Sevgiliniz bu emeğiniz karşısında büyülenecek ve size yeniden aşık olacak.

  Selam Yakışıklı!

  Erkek için sevgililer günü hediyesi hazırlarken yakışıklı sevgilinize bunu bir kez daha hatırlatmak isterseniz sade bir kağıtla hediyenizi kaplayıp kenarına “Selam yakışıklı” diye bir not yapıştırabilirsiniz. Pembe kalplerden, kırmızı güllerden hoşlanmayan cool sevgililer için çok daha anlamlı ve özel bir hediye paketi yapacağınızdan şüpheniz olmasın!

  Sana Kek Yaptım!

  Sevgililer günü hediyelerinin en özel olanları genelde sizin elinizden çıkanlardır. Sevgilinize en sevdiği keklerinizden yapıp bunları sevgililer gününe özel el yapımı kutulara koyarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. Hediyenize bayılacağından hiç şüphemiz yok!