En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

   

  Anne adayları en temiz duygularla bezenmiş, dünyanın en saf sevgisine hazırlanan insanlardır. Hayatlarının en büyük dönüm noktasından geçerken, Anneler Günü heyecanına yavaş yavaş hazırlanmaları gerekiyor. Bu hazırlığın en büyük ve güzel adımı Anneler Günü’nde kendilerine verilecek zarif ve anlamlı bir hediye ile atılıyor. Hamile anneye hediye almak oldukça zor çünkü en güzel anneler günü hediyeleri içinde kendilerine verilebilecek birçok güzel, kullanışlı ve şık hediyeler bulunuyor.

  En güzel anneler günü hediyeleri için anneler günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

  Pırlanta ve Yakut Taşlı Kolye

  Pırlanta ve Yakut Taşlı Kolye

  Anne adaylarına verilecek en zarif hediyelerden biri takıdır. İlk Anneler Günü hediyesi olması ona oldukça büyük anlam katarken, dokuz aylık süreç boyunca kendisine eşlik edecek, ona şans getirecek ve her baktığında umutla geleceği hatırlaması için zarif bir kolye, bileklik çok güzel bir hediye olacaktır. Bununla birlikte eğer doğum yakınsa anne adayına verilebilecek en güzel hediye üç taş pırlanta yüzük olacaktır. Bu üç taş sizi eşinizi ve çocuğunuzu temsil edecektir.
  Pırlanta ve Yakut Taşlı Kolye


  Yeni Doğan Bebek Hediyesi Kanvas Tablo

  Yeni Doğan Bebek Hediyesi Kanvas Tablo

  Hamilelik ile beraber bebek odası için de hazırlıklar başlar. Bebeğini sevgi ve huzur dolu bir ortamda büyütmek isteyecek olan anne adayına dekoratif ürünler alabilirsiniz. Örneğin bebek odası için kişiye özel hale getirilebilen kanvas tablolar oldukça güzel bir tercih olacaktır. Duvara da asılabilen bu tabloların renkleri bebek odasına neşe katacak ve dekoratif olarak da katkı sağlayabilir.
  Yeni Doğan Bebek Hediyesi Kanvas Tablo


  .

  Anne adayları için isme özel tablo hediye seçenekleri için  tıklayınız.

  3- Hamile Yastığı ve Gecelik

  Anne adayı doğum yaklaştıkça uyumakta zorlanacak ve daha bebek doğmadan uykusuz gecelerle başı derde girmeye başlayacaktır. Bebeğe %100 oksijen sağlayan hamile yastıkları hem annenin sağlıklı uyumasını hem de bebeğin rahat etmesini sağlayan özellikler taşıyor. Anne adayına alınabilecek en güzel Anneler Günü hediyeleri onun işine yarayacak ve rahat etmesini sağlayacak hediyelerden oluşuyor. Bu nedenle hamile yastığı ve yanında bir de her zaman sizi hatırlayacağı bir gecelik alabilirsiniz.

  4- Bebek Sepeti

  4

  Bir sepet alıp bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda doldurabilirsiniz. Sepete anneye ufak hediyeler de koymanızı öneriyoruz. İlk Anneler Günü hediyesi olarak duygulanmasını ve heyecanla bebeğine kavuşmak istemesini sağlayacak bu sepete, bodyler, biberonlar ve patikler koymak güzel bir fikir olacaktır. Daha sonra sepet de kullanışlı hale gelebilir ve bebek odasında yerini alır.

  5- Bebek Bakım Kitapları

  5

  Macera dolu ve bilinmeyen bir yola doğru ilerleyen anne adayının, ilk Anneler Günü’nde geleceğe daha umutla bakması ve her şeye hazırlıklı olması adına bebek bakım kitaplarını hediye edebilirsiniz. Bilmediği ve merak ettiği birçok soruya cevap verecek olan bebek bakım kitapları, anne adayının mutlu olmasını sağlayacak ve hamileliği boyunca da çok işine yarayacaktır.

  Anne adayları için hediye takı seçeneklerine göz atmak için  tıklayınız.

  Diğer tüm anneler günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply