Eğlenceli Ofis Hediyeleri

Eğlenceli Ofis Hediyeleri

  İş arkadaşları, çalışanların tamamı için aileden daha sık görülen ve yakın ilişkiler kurulan insanlardır. Sabahın ilk ışıklarından hava kararana kadar iş yerinde harcanan mesai, karşılığında yakın arkadaşlık ve paylaşım getirir. Aile fertlerinin özel günleri unutulsa da iş arkadaşlarının böyle günlerini unutmak pek mümkün olmaz ve bu zamanlarda çeşitli hediyelerle onları sevindirmek gerekir. Klasik hediyeler yerine alınacak ilginç hediyeler de ofiste zamanın daha eğlenceli geçmesini sağlar. Genellikle stres yüklü olan iş yerlerinde altın değerinde olan böyle eğlenceli anlar için iş arkadaşlarına hediyeler almak oldukça kolay ama etkili bir yöntem.

  1) Bardak Altlığı

  Resimli Bardak Altlığı

  Resimli Bardak Altlığı

  Yan odadaki iş arkadaşınızın doğum gününde ona hoş bir sürpriz yapmak ister misiniz? İsterseniz normal bir fotoğrafını, isterseniz de üzerinde çalışılmış bir fotoğrafını bardak altlıklarına işletebilir ve benzersiz bir hediye sunabilirsiniz. Odasını her ziyaret ettiğinizde ve her çay içtiğinizde gözünüze çarpacak bardak altlıkları sayesinde iş yerinizden eğlence hiç eksik olmaz. Arkadaşa hediye almak, eğlenceye davetiye çıkarmaktır.
  Resimli Bardak Altlığı width=


  2) Resimli Sekreterlik

  Kişiye Özel Resimli Sekreterlik

  Kişiye Özel Resimli Sekreterlik

  Çalışan anne ve babaların hepsinden aynı şeyi duyabilirsiniz. Bütün aileler çocuklarının çok hızlı büyüdüklerini ve bunu hiç fark edemediklerini söylerler. Yoğun iş temposu nedeniyle çocuklarının yüzünü unutan bir iş arkadaşınız varsa ona üzerinde çocuklarının fotoğrafının basılı olduğu bir sekreterlik hediye edebilirsiniz. Ayrıca gizlice çektiğiniz bir fotoğrafı ya da sizin için özel olan bir karikatürü de zemine işleterek iş arkadaşına hediye edebilirsiniz.
  Kişiye Özel Resimli Sekreterlik width=


  3) Ahşap Kum Saati

  Ahşap Kum Saati

  Ahşap Kum Saati

  Her iş yerinde sabahları mutlaka geç kalan bazı insanlar vardır. Bütün çabalarına rağmen geç kalan bu iş arkadaşları, zamanla bu konuda esprilerin ya da şikayetlerin gelişmesine neden olurlar. Sizin de ofisinizde böyle bir arkadaşınız varsa ona üzerinde isminin yazılı olduğu bir kum saati hediye edebilir ve zamanın değerini daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. Hem şık görünümüyle ofisin dekorasyonuna katkıda bulunur hem de hızla ilerleyen zamanı göstererek mesajınızın daha net anlaşılmasını sağlar.
  Ahşap Kum Saati width=


  4) Özel Kristal Ödül

  İsme Özel Kristal Ödül

  İsme Özel Kristal Ödül

  Çalıştığınız iş yerinde bir yöneticiyseniz personelinizden daha iyi verim almak için hem eğlenceli olmalı hem de onların başarılarını ödüllendirmelisiniz. Kristal malzemeden yapılmış ödül işte tam da bunun için önemli. Hem içeriği itibarıyla bir eğlence barındırıyor hem de amacı nedeniyle gerçekten ödüllendiriyor. Üstelik üstüne isim yazdırarak ödülü daha da kişiselleştirmek mümkün. İş arkadaşına hediye alırken onu şevklendirmeyi ve ödüllendirmeyi düşünüyorsanız bu ürünü mutlaka değerlendirmeye alın.
  İsme Özel Kristal Ödül width=


  5) Esprili Magnet

  Espirili Kişiye Özel Magnet

  Espirili Kişiye Özel Magnet

  İş yerinde yan masadaki arkadaşınızla tuttuğunuz takım ve sonuçlar üzerine bir türlü anlaşamıyorsanız doğum gününde ona hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Üzerinde adının yazacağı taktik tahtası desenli magnet, söylemek istedikleriniz için cümleler kurmanıza gerek bırakmaz. Ofiste hediye almak normal bir şeyse de eğlenceli ofis hediyeleri almak gerçek bir ayrıcalıktır.
  Espirili Kişiye Özel Magnet width=


  Daha fazla ofis hediyeleri seçenekleri için Tıklayın

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply