Doktora Alınabilecek İlginç Hediyeler

Doktora Alınabilecek İlginç Hediyeler

  Her yıl 14 Mart’ta, hayatımızı emanet ettiğimiz, yeri geldiğinde bizim sağlığımızı kendi sağlıklarının önünde tutan doktorların bayramı kutlanır. 14 Mart Tıp Bayramı’nda sorunlarını çözemesek de alacağımız hediyelerle ailemizdeki ve çevremizdeki doktor arkadaşlarımızın kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlayabilir, doktor adayı olanların da mesleklerine dört elle sarılmalarına yardımcı olabiliriz. Peki, doktorlara hediye ne alınır? Klasik düzenden kopuk yaşamları ve iş dünyalarıyla farklı olan bu insanlara, en az onlar kadar ilginç hediyeler almak mümkün. Hatta mesleki stresleri göz önünde bulundurulursa hediye alırken rahatlık ve güven üzerinde hareket etmek yerinde olur.

  İşte doktora alınabilecek ilginç hediyeler;

   

  İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®

  İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®

  Bir doktoru steteskopu olmadan hayal etmek mümkün değil. Dünyanın en kutsal mesleklerinden birini ifa eden doktorunuza, üzerinde isminin yazılı olduğu bir steteskop hediye ederek onu gururlandırmanız mümkün. Doğum günüde, Tıp Bayramı’nda ya da sıradan bir günde unvanını ve adının yazılı bir steteskop hediye ederek doktor arkadaşınıza verdiğiniz değeri göstermiş olursunuz. Bu hediyeyle yapılan her muayenede akla sizin gelecek olmanız da en büyük kazancınız olur.
  İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®


  Doktorlara Özel Ahşap Kalem Seti

  Doktorlara Özel Ahşap Kalem Seti

  Doktorlar o meşhur yazılarını, öğrencilik yılları boyunca tuttukları devasa notlara borçludurlar. Estetik yerine işlevi seçmek zorunda kaldıkları için hızlı ama okunaksız yazarlar. Yine de sağlığımızla ilgili her şeyimizi emanet ettiğimiz doktorlara hediye almak gerektiğinde ahşap kutusundaki şık bir kalem en ideal ürünlerden olur. Üstelik hem kutunun hem de kalemin üzerine doktorunuzun ismini yazdırarak ona verdiğiniz değeri göstermiş olursunuz.
  Doktorlara Özel Ahşap Kalem Seti


  Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası

  Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası

  Klasik Tıp Bayramı hediyeleri arasında olmasa da sihirli bir kupanın uygun olmadığı durum neredeyse yok gibidir. Doktor arkadaşlarınıza ya da doktor adayı aile fertlerinize hediye edebileceğiniz bu bardak, esprili yanına hitap eder ve ruhunu okşar. Sadece sıcak içecek tüketildiği zaman görünür olan üzerindeki espri sayesinde ameliyat öncesi doktorunuzda stresten eser kalmaz.
  Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası


  Doktor Işık Kaynağı Kalem

  Doktor Işık Kaynağı Kalem

  Tedavi sırasında en ufak ayrıntılara dikkat eden ve detaylı muayene yapan doktorlar için eğitim neredeyse hiç bitmez. Şık kadife kutusu başlı başına çekici olan ışık kaynağı kalemin bir ucu mavi tükenmez, diğer ucu ise parlak metal yüzeyler üzerine lazer işlemi gören bir aydınlatıcı. Asistanlarına eğitim verirken ya da hocasından ders alırken kullanacağı bu kalemin üzerine de doktorunuzun ismini yazdırarak Tıp Bayramı’nda hediye olarak verebilirsiniz.
  Doktor Işık Kaynağı Kalem


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply