Burca Göre Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Neler İfade Eder?

Burca Göre Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Neler İfade Eder?

  Karşınızdakini tanımak ve ona en uygun mesajla onun kalbini çalmak herkesin hayalidir. Peki bunu gerçekleştirmek için işe nereden başlamalı? Doğum günü mesajları sevgiliye nasıl iletilmeli?

  doğum-günü-mesajları-sevgiliye

  Burçlara ne dersiniz? Bir kişi hakkında ipuçlarına burcundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Burcuna göre sevgi mesajlarıyla onu mutlu etmek ve belki de kendinize bir kez daha aşık etmek mümkün.

  O halde haydi burçların iç dünyalarını mercek altına alalım.

  Koç: Ben merkezci olan koçlar, lider ruhuna sahiptirler. O sebeple onların bu özelliğini bilerek onlara yaklaşmak etkili olacaktır. “İyi ki varsın” anahtar cümle olabilir.

  Boğa: Çok kararlı ve inatçı olan boğalar için en güzel cümle “Sen benim en sıkı dostum, güçlüklerden yılmayan, hedefine varmak için her türlü sabrı gösteren tanıdığım en özel insansın.” olabilir.

  İkizler: Oldukça zeki olan ikizler zekasını günlük işlerde pratik zekaya dönüştürmeye bayılırlar. Sevgi sözcüklerinde de geçerli olan bu kural için kurtarıcı cümle “Yaratıcılığına hayranım.”

  Yengeç: Hassas ve duygusal olan yengeçler için sevgi sözcüklerinin hepsi kabul görür ama en etkili sözleri arıyorsanız; “Sen beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun.” demeyi deneyin.

  Aslan: Ah o egosuna pek düşkün olan aslanlar… Çok severler kendilerini… O sebeple siz de onu ne kadar sevdiğinizi anlatırken onsuz hayatınızın ne kadar zor olacağından bahsetmeyi unutmayın.

  Başak: Mükemmeliyetçi ve titiz olan başaklar için en mükemmel sevgi mesajını bulmak zor olabilir. Ama şuna ne dersiniz; “Ne kadar güvenilir olduğunu bilmek bana huzur veriyor.”

  Terazi: Nazik, hassas ve kibar özelliklere sahip bir burç olan terazi için sevgi mesajlarınız da bir o kadar naif olmalı. Mesela “Biz olmaktan dolayı çok mutluyum.” nasıl?

  Akrep: Daima uç olmayı seven akrep burcu insanlarının felsefesi ya hep ya hiçtir. O sebeple onları ne kadar çok sevdiğinizi sık sık söylemekten çekinmeyin.

  Yay: Arkadaş canlısı ve bir o kadar da iyimser olan yay burçları için onu sevdiğinizi anlatmanın yanı sıra arkadaşlarını ve iyi huylarını ne kadar sevdiğinizi de anlatmalısınız.

  Oğlak: Sakin, sabırlı ama bir o kadar da sadık olan oğlaklar için kalp fethedecek cümle “Seninle olmak bana göre güvenlik içinde yaşamak ve düzenli bir hayat anlamı taşıyor.” olabilir.

  Kova: Maceracı ve özgür bir hayat felsefesi olan kova burçları için anahtar cümle: “Hayatı seninle keşfetmekten daha güzel ne olabilir ki?”

  Balık: Romantik ve hayal dünyaları zengin olan balık burcu insanlarına öyle romantik bir cümle kurun ki hedefi 12’den vurun. Mesela “Dünyayı seninle farklı bir şekilde öğrenmenin tadına vardım.”

  Ona özel doğum günü mesajlarınızın yanına romantik ve içten doğum günü hediyeleri ekleyerek sevgilinizin daha çok mutlu edebilirsiniz.