Bir Öğretmene Alınacak İlginç Hediyeler

Bir Öğretmene Alınacak İlginç Hediyeler

  Her yıl 24 Kasım’da, üzerimizde büyük emekleri olan, aldığımız eğitimden seçtiğimiz mesleğe kadar bütün hayatımızı şekillendiren öğretmenlerin gününü kutlarız. Bu günde eski öğretmenlerimize, öğretmen sevgilimize ve bu mesleği seçmiş arkadaşlarımıza hediyeler alarak kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağlamak mümkün. Üstelik verilecek ilginç hediyelerle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü daha unutulmak kılmak elimizde.

  DAHA FAZLA HEDİYE SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYIN

  Öğretmene alınacak ilginç hediyeler;

  Öğretmenler Günü Saati

  Öğretmenler Günü Saati

  Bir öğretmene hediye almak söz konusu olduğunda sıradanlıktan uzak durmak gerek. Üzerinde küçük espriler yazan ve sembolik kalpler bulunan saat, yıllarca defterlerinize çizdiğiniz şekiller nedeniyle sizi azarlayan eski öğretmeninize verebileceğiniz belki de en ilginç hediyelerden biri olur. Saate her baktığında sizi hatırlaması ve unutulmadığını bilmesi de mutluluğuna mutluluk katar.
  Öğretmenler Günü Saati


  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Bayan öğretmene hediye alırken ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Günlük hayatta kullanabileceği aksesuar seti, hem kullanışlı hem de değerli bir ürün. Kartvizitlik, ayna, kalem ve anahtarlıktan oluşan bu setin her parçasına öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi daha da kişiye özgü hale getirebilir, yıllarca size verdiği emeklerin boşa gitmediğini gösterebilirsiniz. Özel kutusu ve şık görünümü ile hiçbir öğretmen bu hediyeye hayır diyemez.
  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set


  Öğretmene Hediye Pusula

  Öğretmene Hediye Pusula

  Şık bir hediyeyle öğretmeninize verdiğiniz değeri göstermek için pusula biçilmiş kaftan. Özel metal malzemeden üretilen pusulanın ahşap kutusuna öğretmeninizin ismini ve isminin baş harflerini yazdırarak uzun yıllar sizi hatırlamasını sağlarsınız. Ömrünü öğrencilerine doğru yolu göstermeye adayan bir öğretmene vereceğiniz bu hediye ile ona emeklerinin boşa gitmediğini hissettirmenin mutluluğu paha biçilemez.
  Öğretmene Hediye Pusula


  Canım Öğretmenim Kupası

  Canım Öğretmenim Kupası

  Yıllar boyu içini merak ettiğiniz Öğretmenler Odası’nda neler oluyor biz söyleyelim. Öğretmenler çay-kahve içip sıradaki derslerine hazırlanıyorlar. İlginç öğretmen hediyeleri listesinin bu maddesi de  bu gizeme vurgu yapıyor. Sadece sıcak su ile temas edince üzerindeki yazılar ortaya çıkan sihirli kupa sayesinde öğretmeniniz her çay-kahve içtiğinde çıkan şekil ve mesajla sizi hatırlar. Özel alana öğretmeninizin ismini yazdırıp hediyenizi daha da kişiselleştirebilir, verdiğiniz değeri bir parça olsun gösterebilirsiniz.
  Canım Öğretmenim Kupası


  Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye

  ErkMesajlı Plaket Öğretmene Hediye

  Öğretmenler toplumu şekillendirmelerine rağmen başarıları her zaman arka planda kalır. İnsanlığa kattıklarının karşılığı kısa vadede görülmediği için ödüllendirmeleri unutulur. Bu süreyi kısaltmak ve hediyesini hak ettiği anda vermek için mesajlı plaket oldukça hoş ve ilginç bir ürün. En güzel dileklerinizi işletebileceğiniz bu plaketin altına kendi adınızı da yazdırarak saygınızın ölümsüzleşmesini sağlarsınız. Öğretmen sevgiliye hediye alırken de düşünebileceğiniz bu ilginç plaket, onu her gördüğünde sizi hatırlatır.
  Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply