Bir Kadının Başka Bir Kadına Alabileceği En İyi Hediyeler

Bir Kadının Başka Bir Kadına Alabileceği En İyi Hediyeler

  “Kadın kadının kurdudur” derler ama siz yine de onlara pek kulak asmayın. Bir kadının en yakın dostu çünkü yine bir kadındır aynı zamanda. Ve bir kadın sevdiği ve değer verdiği dostu için her şeyi yapabilir. Bir kadın özellikle özel günlerde en yakın arkadaşına kendini özel hissettirmek ister. Ayrıca hediye alacağı kişi en yakın arkadaşı olmasa da, diğer hediye alan kadınlar arasında farklı olmak isteyeceği için bir kadın zaten çoğu zaman en özel ve güzel hediyeleri düşünüp hazırlar. Ancak yine de bir fikir edinmekte fayda var diye düşünüyorsanız, yazımıza bir göz atın deriz.

  En iyi hediyeler için Tıklayın

  1) Kişiye Özel Çelik Termos

  Kişiye Özel Baş Harf ve Tarihli Çelik Termos

  Kişiye Özel Baş Harf ve Tarihli Çelik Termos

  Kahve bağımlısı arkadaşınıza alınabilecek en kullanışlı hediyelerden biri, kahvesini her yere yanında taşıyabileceği bir termostur. Bu termos yalnızca bir termos olursa ne kadar etkili olur bilemiyoruz ama isme özel olsa oldukça etkileyici olacağı kesin. Arkadaşınız buna bayılacak hatta ofiste bunu gören her kadın da aynısından isteyecek. Bilginize…
  Kişiye Özel Baş Harf ve Tarihli Çelik Termos


  2) Kişiye Özel 2’li Şarap Kadehi

  Kişiye Özel 2'li Şarap Kadehi

  Kişiye Özel 2’li Şarap Kadehi

  Çok yakın bir arkadaşıyla kadın kadına şarap içip dedikodu yapmaya her kadın bayılır. Peki bu bardakları size ve arkadaşınıza özel hale getirip üzerlerine isimlerini yazdırsanız? İşte o zaman mükemmel bir hediye olur. Tabii ofiste çok samimi olmadığınız bir kadın arkadaşınız için bu hediye çok iddialı olabilir. Ancak gerçekten yakın bir arkadaşınız için yaptıracağınız bu kadehler çok şık ve özel bir hediye olacak.
  Kişiye Özel 2'li Şarap Kadehi


  3) 3 Parça Bayan Aksesuar Seti

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Resmi ilişki içinde olduğunuz bir kadın arkadaşınız için çok şık tasarımlı bu 4 parça aksesuar seti hem mesafeli hem de şık bir hediye olacak. Ayrıca üzerine arkadaşınızın adını yazdırarak kişiye özel hale getirebileceğiniz bu hediye özgünlüğü ve şıklığıyla farkınızı ve ince zevkinizi ortaya koyacak.
  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set


  4) Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Bir kadın için olmazsa olmazlardan olan çantaların nereye koyulacağı hep bir sorundur.. Yemek yemeye ya da bir şeyler içmeye gittiğiniz mekanlarda, ofiste, sandalye ve koltuk kenarlarına asılan çantalar hem konforunuzu sarsar hem de güvenli değildir. Bu yüzden her kadının çok işine yarayacak bir ürün olan çanta askısı gittiğiniz her yere yanınızda taşınabilir oluşuyla bir kadına alınabilecek en iyi hediyelerdendir. Üstelik isme özel olan bu ürün kullanışlı olduğu kadar çok da özel bir hediye olacak.
  Çanta Askısı


  Diğer tüm hediyeleri görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply