Bir Erkeğin Başka Bir Erkeğe Alabileceği En İyi Hediye Fikirleri

Bir Erkeğin Başka Bir Erkeğe Alabileceği En İyi Hediye Fikirleri

  Erkeklerin hediyeleşme konusunda kadınlara göre biraz daha çekingen ve açıkçası beceriksiz olduklarını söylemek hiç yanlış olmaz. Özellikle birbirleri arasında yapacakları hediyelik alışverişlerde eşlerine ya da kız arkadaşlarına ihtiyaç duyabilirler. Ancak şunu da belitmeliyiz ki tıpkı kadınlarda olduğu gibi hediye seçimlerinde kendi ihtiyaçlarımızdanyola çıkabiliriz. Sonuçta arkadaşlıklarımız bizlerin tercihleri olduğuna göre zevkleri de bizden çok farklı değildir. Aslında bir erkeğin başka bir erkeğe alabileceği hediyeler bellidir. Sadece bu hediyeleri farklı hale getirmek için bazı küçük özel dokunuşlara ihtiyaç vardır. Bu hediyeler neler olabilir diye merak ediyorsanız yazının devamına buyurun!

  1) Rakı Kadehi ve Sürahi Seti İsim Yazılı

  Rakı Kadehi ve Sürahi Seti İsim Yazılı

  Rakı Kadehi ve Sürahi Seti İsim Yazılı

  Bir erkeğin hemcinsine alacağı hediyeleri düşününce rakı kadehi ve sürahi seti gibi maskülen bir hediye biraz zor bulunur diye düşündük. Erkekler arasındaki rakı muhabbetini bilen bilir. Bu yüzden bir erkeğe başka bir erkeğin alabileceği en iyi hediye seçimlerinden biri de böyle bir settir. Üstelik arkadaşınızın adına özel yaptırabilirsiniz. Kişiye özel bu çok değerli rakı kadehi ve sürahi setiyle arkadaşınız sizinle iki tek atmak için zaman kollayacak. En iyi hediye fikirleri alternatifleri için hediyesepeti.com’u ziyaret edin
  Rakı Kadehi ve Sürahi Seti İsim Yazılı


  2) Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Özel ve şık, en iyi hediye fikirleri deyince elinizdeki alternatiflerden en iyilerinden olan Zippo çakmak, arkadaşınızın böyle bir ilgisi ya da koleksiyonu da varsa çok hoşuna gidecek bir hediye olacak. Üstelik Zippo’yu arkadaşınızın adına özel olarak yaptırabilirsiniz. Böylece hem çok özel ve şık hem de kendi adına özel olarak yaptırılmış bir Zippo çakmağa sahip olacak.
  Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)


  3) Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı

  Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı

  Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı

  Birçok erkek çok amaçlı çakılara değer verir. Sık sık yanında taşır, ihtiyaç anında hemen kullanıma hazırdır. Üstelik bazı beyler bu işi koleksiyon haline getirir ve gittikleri yerlerden farklı çakılar toplamaya başlarlar. Böyle bir insana alınabilecek hediye aslında bellidir. Ama yine de bu hediyeyi daha özel bir hale getirebilirsiniz. Çok amaçlı çakılara ilgisi olan bir arkadaşınıza alacağınız çakıyı onun ismine özel olarak hazırlatırsanız, eminiz ki bu hediye paha biçilemez olacaktır. Ahşap kaplama özel yapısıyla arkadaşınız bu çakıyı çok sevecek ve kendi adına özel bu çakı, koleksiyonunun en gözde parçalarından biri olacak.
  Kişiye Özel Ahşap Kaplama Çakı

  En iyi hediye fikirleri ve diğer alternatifler için Tıklayın

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply