Babaya Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Babaya Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

  Babalar Günü Orjinal Hediyeler

  Doğum günleri, en çok değer verdiğimiz kişilerin hayata adım attıkları ilk gün olmaları bakımından bizim için özeldir. Hele ki bu kişi babamızsa… Babanıza hayata geldiği ve sizin babanız olduğu için ne kadar mutlu olduğunuzu gösterecek hediye seçmek ise biraz zordur. “Babama ne hediye alabilirim de benim için ne kadar özel olduğunu ona gösterebilirim?” diye kıvranıp durmanız da normal. İşte size babalara hediye olarak alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden bir demet:

  1) Kişiye Özel Ahşap Saatli Foto

  Babalara Özel Saatli Ahşap Foto

  Babalara Özel Saatli Ahşap Foto

  Sıradan hediyelerden sıkıldınız ve bu özel günde babanıza farklı bir hediye vermek istiyorsunuz öyle mi? Babanızla beraber çekildiğiniz bir fotoğrafın masif ahşap yüzey üzerine yakılarak işlendiği saatli foto tam aradığınız türde bir hediye seçeneği olarak hediyesepeti.com’da yer alıyor. Hem sanatsal hem de manevi değeri yüksek bu hediye, evinizin ve hatıralarınızın en güzel yerinde yıllar boyu sizinle beraber yaşayacak.
  Babalara Özel Saatli Ahşap Foto


  2) İsme Özel Kalem, Anahtarlık ve Kartvizitlik Seti

  Kartvizitlik Kalem Anahtarlık Seti

  Kartvizitlik Kalem Anahtarlık Seti

  Babanızın kendini özel hissedeceği prestijli bir hediyeyi doğum gününde ona vermek istiyorsanız, hediyesepeti.com’da bulunan kalem, anahtarlık ve kartvizitlik setini tercih edebilirsiniz. Babanızın ismini, seti oluşturan tüm ürünlerin üzerine ayrı ayrı yazdırabileceğiniz metal ve deri tasarımlı set, asalet timsali bir şıklığa sahip. Babaya doğum günü hediyesi olarak fiyakalı bir şeyler seçmek isteyen herkes bu hediyeye bayılacak.
  Kartvizitlik Kalem Anahtarlık Seti


  3) İsme Özel Doğum Günü Bestesi

  Kişiye Özel Doğum Günü Bestesi

  Kişiye Özel Doğum Günü Bestesi

  İşte belki de hayatınızın en duygusal anlarını yaşayacağınız bir hediye. Babaya hediye seçmek kolay değil ama hediyesepeti.com’un MP3 formatında, isme özel olarak hazırlanıp size gönderdiği doğum günü besteleri, farklı, özel ve babanızın mutluluktan gözlerini yaşartan bir hediye olacak. “Nice Yıllara Sağlık Mutluluklar, “İyi Ki Doğdun” ve “Üfle Mumlarını” gibi değişik beste türlerinin babanızın ismiyle hazırlanacağı şarkılar, doğum günü partinizin en büyük sürprizi olacak.Kişiye Özel Doğum Günü Bestesi


  baba-öpücük

  Alacağınız hediye ne kadar özenle seçilmiş olursa olsun babanızın doğum gününde ona vereceğiniz en mutluluk verici hediye ise elbette kocaman ve sıcacık bir öpücük. Hayatta beraber geçirdiğiniz her anın tadını çıkarıp, onu bol bol öpücüklere boğun olur mu?

  Diğer tüm babalar günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

   

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply