Babalar Gününe Özel Hediyeler

Babalar Gününe Özel Hediyeler

   

  Yaşama merhaba dediğimiz andan itibaren bütün sevgisi ve desteği ile her zaman yanı başımızda olan ve hatta yanımızda olamadığı anlarda bile varlığını ve iyiliğini bir şekilde mutlaka hissettiğimiz, canımızdan çok sevdiğimiz babamız için elbette hediyelerin en güzelini, en anlamlısını vermek isteriz. Çünkü bize kendi ayaklarımızın üzerinde durmayı öğreten ve bizi karşılık beklemeden seven bu adama nasıl teşekkür etsek az ve bu teşekkürü sunabilmek için Babalar Günü bulunmaz bir fırsat.

  En güzel babalar günü hediyeleri için BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

  Babalara hediye almak her ne kadar kolay gibi görünse de aslında üzerinde durup düşünmeyi ve özenli seçimler yapmayı gerektiren bir durum. Bu noktada hediye seçiminizi yaparken yaratıcı fikirlerden yardım almak işinizi kolaylaştıracaktır.

  Babalar Gününe özel hediyeler söz konusu olduğunda genelde ilk akla gelen hediye kravattır. Babalar günü hediyesi olarak oldukça klasik bir hediye olsa da, kravatın üzerine istediğiniz kişisel bir fotoğrafı bastırarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

  Babalar günü hediyeleri arasında en çok tercih edilen bir diğer hediye ise kuşkusuz cüzdan. Seçeceğiniz cüzdanın üzerine babanızın adını ya da adının baş harflerini yazdırmanız halinde, hem hediyenizi kişiselleştirmiş hem de babanıza oldukça şık bir hediye etmiş olacaksınız. Aynı şekilde üzerinde isminin yazılı olduğu deri kartvizitlik ya da kredi kartlıklarını da tercih edebilirsiniz.

  kisiye-ozel-deri-kapakli-kartvizitlik
  Kişiye Özel Deri Kartvizitlik

  Bütün bunların yanı sıra Babalar Günü hediye önerileri için yine aynı şekilde isme özel bir şekilde tasarlanmış yazı takımları ve anahtar setleri de oldukça şık birer hediye olarak düşünülebilir. Ayrıca fotoğraflı masa ve duvar saatleri de bu özel günü daha da anlamlı kılacaktır. Tabii ki babalar günü hediye önerileri arasında yer alan kemer, kol düğmesi, kravat iğnesi gibi aksesuarlar da unutulmamalı.

  kisiye-ozel-kol-dugmesi-kare-199
  Kişiye Özel Kol Düğmesi

  Aslında Babalar Günü için hediye seçimindeki en önemli nokta, hem babanızın gereksinim duyduğu ve kullanmaktan keyif alacağı, hem de babanızın sizin için ne kadar önemli olduğunu ve onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebilecek bir hediye seçebilmekte gizli. Ayrıca hediyenizin üzerine iliştireceğiniz küçük bir notla da duygularınızı paylaşmak, babanızı gerçekten mutlu edecektir. Bu doğrultuda sizin için bir araya getirdiğimiz aşağıdaki Babalar Günü kutlama mesajlarından yararlanabilir ya da kendi sözcüklerinizi kullanarak kendi kutlama mesajınızı yazabilirsiniz.

  “Canım babam, yalnızca bir günümde değil her günümde sen varsın. Babalar Günün kutlu olsun.”

  “Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım ve sırdaşım. Babalar Günün kutlu olsun!”

  “Benim babam olduğun için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.”

  “Elde ettiğim ve başardığım ne varsa hepsinde çok büyük payın var. Babalar günün kutlu olsun.”

  Dünyaya gözlerimi açar açmaz seni gördüm. Her zaman yanımda oldun. Bundan sonra da hep yanımda ol babacığım. Babalar günün kutlu olsun.”

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply