Babalar Günü’ne Özel Fotoğraf Kareleri İçin Fikirler

Babalar Günü’ne Özel Fotoğraf Kareleri İçin Fikirler

  Babalar Günü, orijinal hediyeler kadar farklı, yaratıcı ve şaşırtıcı fikirlerle de unutulmaz hatıralarınız arasında yer alabilir. Senenin sadece bir gününü hayatımızın en önemli varlıklarından biri olan babamızın mutlu olması ve kendisini özel hissetmesi için kutluyorsak, bu özel günün en güzel dakikalarını fotoğraflayarak da ölümsüzleştirmek isteriz. Yıllar sonra dönüp bakarken gülümsemeyle ve içimizi kaplayan bir sıcaklıkla anacağımız Babalar Günü resimleri ve daha önceden bu gün için özel olarak çektirebileceğiniz fotoğraf fikirlerinden işinize yarayacak birkaç öneri ise şunlar:

  En güzel babalar günü hediyelerini incelemek için babalar günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

  1

  Hangi yaşta olursanız olun fark etmez, babanızın kıyafetlerini giyip, aksesuarlarını takarak çektireceğiniz bir fotoğraf, babanızın her zaman tebessümle bakacağı ve mutlu olacağı Babalar Günü hediye fikirleri arasında özel bir yere sahip. Tüm aile fertleriyle birlikte babanızın kişisel eşyalarıyla çektirip bu özel günde ona vereceğiniz fotoğrafa, sevginizi ifade edeceğiniz güzel sözlerden oluşan küçük bir not eklemeyi de unutmayın.

  2-300x250

  Farklı zamanlarda çekilmiş birçok fotoğrafı yaratıcı bir sunumla bir araya getirerek hem manevi değeri yüksek hem de görsel olarak oldukça etkileyici bir hediyeyi babanıza bu özel günde verebilirsiniz. Birkaç ahşap parçasına tutkalla yapıştıracağınız ahşap ya da dileğinize göre renkli mandallara tutuşturacağınız fotoğraflar, babanız için oldukça özel bir hediye olacak. Geçmişten bugüne mutlu anılardan oluşan bir zaman yolculuğuna çıkmak, babanızı sevindirdiği kadar duygulandıracak da. Kendi el emeğinizle yaptığınız tasarım çerçeveyi duvara asabilir ya da bir masanın üzerinde sergileyerek babanıza sürpriz yapabilirsiniz.

  Babalar ve Oğullar Ahşap Çerçeve

  Babalar ve Oğullar Ahşap Çerçeve

  Hem Babalar Günü’nde hem de daha önceden düşünülmüş yaratıcı bir kurguyla çektirdiğiniz fotoğraflarınızı koyacağınız kişiye özel ahşap çerçeve ise hediyesepeti.com’da Babalar Günü için bulunan özel hediyeler arasında. Masif ahşap üzerine kazıma yöntemiyle üst başlık, fotoğrafta bulunun kişi isimlerinin ve tarihin yazılabileceği bölümleriyle kişiye özel çerçeve, şık tasarımı ve sadece size özel kişiselleştirilebilme özellikleriyle oldukça değerli bir hediye olacak. Babalar Günü’ne özel en güzel fotoğraf karelerinin sizin belirlediğiniz bir notla ve isimlerle ölümsüzleşmesi, anılarınıza benzersizlik ve unutulmazlık katacak.
  Babalar ve Oğullar Ahşap Çerçeve


  Bu özel güne ait fotoğraf kareleri için verebileceğimiz en büyük tavsiye ise hep beraber kocaman bir gülümsemeyle objektife bakmanız. Gülümseyin, çekiyoruz!


  Diğer tüm babalar günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply