Baba Adayına Hediye Ne Alınır?

Baba Adayına Hediye Ne Alınır?

  Babalar Günü, babalık duygusunu ilk kez tatmış babalar için elbette çok daha anlamlı ve özeldir. Şimdiye kadar kendi babasının Babalar Günü’nü kutlayan yeni babalar, kendilerini gerçek anlamda ilk kez babalarının yerine koyup bu eşsiz duyguyu yaşarlar. Baba adayına hediye de onların hayatlarındaki en duygusal ve büyülü gününe uygun olarak seçilmelidir. İşte size yeni babalar için hediye seçeneklerinden oluşan bir liste:

  En güzel babalar günü hediyelerini incelemek için babalar günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

  1) Mesajlı Kanvas Tablo

  Oğlunuza Özel Canvas Tablo

  Oğlunuza Özel Canvas Tablo

  Yeni babaya alınabilecek hediyeler içinde, elbette onu baba konumuna yükselten biricik çocuğunun dilinden mesajların bulunduğu seçenekler en çok tercih edilenler arasında. Bu kanvas tabloya istediğiniz başlığı ve mesajı yazdırabilir, yeni baba ve biricik bebeğinin fotoğrafını baskı tekniği ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Yeni babaların biricik bebeklerinin dilinden aldıkları sevgi dolu bir mesaj, yıllar geçse de değerini ve önemini koruyacağından, her zaman yüzleri gülümseten bir hediye olarak özel bir yerde duracak.
  Oğlunuza Özel Canvas Tablo


  2) El ve Ayak İzli Tablolar

  bbb

  Yeni babalara alınabilecek Babalar Günü hediye seçenekleri arasında bebeklerin el ve ayak izlerinin alınarak oluşturulan tablolar oldukça fazla rağbet görüyor. Babalık duygusunu ilk kez yaşamış olan yeni babalar, bebeklerinin el ve ayak izlerini ömür boyu sevgi ve özenle saklayacaklar. Küçük tuvallerin üzerine bebeklerin el ve ayak izlerinin baskısını alıp tuvallerin yerleşimini de kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Hem manevi değeri yüksek hem de dekoratif bir sunuma sahip olan hediyeniz, bebekleri başlarının tacı olan babaların evlerinin de en güzel duvarında gerçekten iz bırakan bir hatıra olarak sergilenecek.

  3) Taraftar Bebek Giysileri

  aaa

  Yeni baba olmuş eşiniz ya da arkadaşınız bir futbol takımının koyu taraftarıysa bebeği için alacağınız taraftar bebek giysileri ya da aksesuarlarıyla kendisinin mest olmasını sağlayabilirsiniz. Yıllarca gönül vermiş takımının renklerini bir tanecik bebeğinin üzerinde görecek yeni babalar için belki de en sevindirici Babalar Günü hediyeleri taraftar giysileri. Dilerseniz bir tane de yeni babalara taraftar forması alın ve bebekleriyle birlikte gerçek bir takım olan yeni babaların fotoğraflarını çekerek unutulmayacak bir Babalar Günü hatırası yaratın.

   

  Diğer tüm babalar günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

   

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply