Avukat Babaya Hediye Almak

Avukat Babaya Hediye Almak

  Avukatlar sizin için adaleti arayan, hakkınız olanı almak için sonuna kadar mücadele eden ve bu uğurda oldukça yorulan insanlardır. Bu sebepten saygıyı fazlasıyla hak ederler. Eğer bir de babanız avukatsa duyulması gereken saygı iki katına çıkar. 5 Nisan Avukatlar Günü’nde, Babalar Günü’nde ya da doğum gününde avukat babaya hediyeler alarak hem mesleklerine ve ideallerine olan inancınızı gösterebilir hem de verdiği emeklerin sizin tarafınızdan karşılık bulduğunu görmesini sağlayabilirsiniz. Bu günlerde ilginç hediyeler alabileceğiniz gibi bürosunda kullanabileceği ve her kullanışında bütün yorgunluğunu unutup sizi düşüneceği hediyeler de alabilirsiniz.

  DAHA FAZLA BABAYA HEDİYE SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYIN

  Avukatlara Özel Ahşap Kalem Seti

  Avukatlara Özel Ahşap Kalem Seti

  Bir avukat, üzerinde çalıştığı dosya ile ilgili bazen sayfalarca notlar alır ve yoğunlukları nedeniyle bazen en önemli şeyleri unutur. Avukat babaya hediye olarak şık bir kalem seti alırsanız, günün her anı sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. 2 kalemden oluşan ve ahşap kutusuyla sunulan bu setin her parçasının üzerine babanızın ismini yazdırarak hediyenizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede babanız ona verdiğiniz değeri daha iyi anlayabileceği gibi müşterilerinin gözünde saygınlığını daha da arttırır.
  Avukatlara Özel Ahşap Kalem Seti


  Kişiye Özel Hakim Tokmağı

  Kişiye Özel Hakim Tokmağı

  Babalar Günü’nde hediye almak, çocuklar için bazen göründüğü kadar kolay olmayabilir. Ancak avukat bir babanız varsa ve ilginç hediyelerden birini arıyorsanız özel hakim tokmağı ile aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Adaletin yılmaz savunucusu olan ve bu uğurda kendi isteklerinden vazgeçen babanızı gün içinde biraz olsun rahatlatmak ve stresten kurtulmasını sağlamak, bu hediye ile oldukça kolay. Tasarımıyla ofisin dekorasyonuna oldukça uyan hakim tokmağının üzerine babanızın ismini yazdırarak esprili hediyenizi daha da özel kılabilirsiniz.
  Kişiye Özel Hakim Tokmağı


  Avukatlara Özel Kahve Kupası

  Avukatlara Özel Kahve Kupası

  Adalet terazisini dengede tutmak oldukça stresli bir konudur ve bizim toplumumuzda stresle başa çıkmanın en kolay yolu çay-kahve içmektir. Avukat babaya ne hediye alınır sorusunun cevabı olarak karşınıza çıkan özel kahve kupası, babanızın gün içinde içeceğini yudumladığı her an sizi hatırlamasını ve yüzünde bir gülümsemeyle işine devam etmesini sağlar. Üzerine özel bir mesaj yazdırarak anlamına anlam katabileceğiniz kupanın üzerindeki yazılar zamana meydan okurcasına asla silinmez ve sizin mesajınız da sonsuza kadar yerinde kalır.
  Avukatlara Özel Kahve Kupası


  Avukata Hediye Akrilik Plaket

  Avukata Hediye Akrilik Plaket

  Avukat babanız yeni bir hukuk bürosu mu açtı? Ya da yenilik kararı alıp ofisinin dekorasyonunu değiştirmeye mi karar verdi? Üzerin ismini, unvanını ve hukuk bürosunun adını yazdırabileceğiniz özel plaket, avukat babaya alınacak hediyeler arasında en kurumsal ve havali olanların başında gelir. Akrilik zemine lazerle yazılan yazılar, asla silinmez ve hediyeniz anlamını asla yitirmez. Babanız da plakete baktıkça sizi düşünür.
  Avukata Hediye Akrilik Plaket


  Harfli Bardak Altlığı

  Harfli Bardak Altlığı

  Yine uzun yıllar kullanılacak ve her kullanımda hatırlanmanızı sağlayacak bir hediye. Gün içinde onlarca kişiyi ofisinde ağırlayan avukatlar, hemen her misafirlerine sıcak-soğuk içecekler ikram ederler. Bu ikram sırasında kullanılacak bardak altları, hem şık görünümüyle ofis dekorasyonuna katkıda bulunur hem de üzerindeki harfle ofisin kurumsallığına katkı sağlar. Farklı ve sürekli göz olacak ilginç hediyelerden arıyorsanız bu bardak altlarını mutlaka dikkate almalısınız.
  Harfli Bardak Altlığı


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply