Aşk Sözleri Sevgiliye Aşırı Söylendiğinde Etkisini mi Kaybediyor?

Aşk Sözleri Sevgiliye Aşırı Söylendiğinde Etkisini mi Kaybediyor?

   

  Sevgilinize her gün sabah, öğle ve akşam tekmil verir gibi “Seni Seviyorum” mu diyorsunuz? Hata yapıyorsunuz! “Arım, balım, peteğim, gülüm, canım, çiçeğim, bilsem ki öleceğim, yine seni seveceğim.” şarkısında olduğu gibi peş peşe söylediğiniz her sevgi sözü, size aynı oranda sevgi ya da aşk olarak mı dönecek? Buna mı inanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz.

  Aşk sözleri sevgiliye mutlaka ilham verecek, ilaç gibi gelecektir. Ancak bir bakış, küçük bir dokunuş ve bazen özel günlerde anlam içeren, onu kendine alacak ufacık bir hediye inanın sizi daha çekici kılacak, sevdiğinizi size daha da yaklaştıracaktır. Erkeklerin askerde üstlerine kullandığı “Komutanım” kelimesi gibi günün her anında “Aşkım, canım, cicim” gibi hitaplar kullandığınız sevdiğiniz bir süre sonra bu kelimeleri duymadığı anda sizin suç işlediğini düşünecektir. İsteyen denesin ve görsün! Günlerdir, haftalardır hatta aylardır “Aşkım” dediğiniz sevdiğinize sadece bir kez ismiyle hitap edin bakalım. Aman aman, durun. Sonra ayıklayın pirincin taşını!

  Şimdi size aşk sözlerini sevgiliye ne sıklıkla söylemeniz gerektiğine dair birkaç maddelik öneride bulunalım.

  1- Her sabah uyandığınızda sevdiğinize eğer yanınızdaysa tatlı ve içten, gözlerinin içine bakarak, gülümseyerek “Günaydın” deyin mesela… İnanın kuru bir “Seni seviyorum”dan daha etkili olacaktır.

  2- Sadece özel günlerde değil, canınızın sıkıldığı onu mutlu etmek istediğiniz herhangi bir zamanda, onun ilgi duyduğu bir konuyla ilgili olarak küçük bir hediyeye ne dersiniz? Dakika başı kullandığınız “Seninle her şeye varım ben” ve “Sen benim en değerli hediyemsin” gibi klişe cümleleri aşmış olacaksınız.

  3- Bazen susmaktır sevgini dile getirmek… Öyle “Nerdesin aşkım, burdayım aşkım” edasıyla takılmayın… Ona kendini dinlemesi için fırsat verin, arayı uzatmayın ama… Sizi unuttuğunu mu düşündünüz! Bir kısa mesaj yeterli… “Şu an yanımda olman için neleri vermezdim ki?” diye yazın mesela! Bakın nasıl da işi gücü bırakıp size dönüyor! Eee dönmezse de kendi bileceği iş! Nerede ne yaptığının hesabını bir şekilde verecektir.

  4- Her gece yatarken mesela farklı cümleler kullanın.“İyi geceler, öpüyorum seni kocaman, tatlı rüyalar” üst üste 10 gece söylendiğinde ne kadar sıkıcı bir hal alacaktır, değil mi? Alın size bir öneri: “Yastığın altında kalbim olacak, her elini attığında ona dokunabilirsin, iyi geceler.” Bunun gibi farklı cümlelerle sevdiğinizi kendinize daha da bağlayabilirsiniz.

  Aşk sözleri böyledir işte. Her gün, her saat, her saniye “Seni seviyorum”, “Dünyamsın sen benim”, “Hayatımın anlamısın” gibi klişe cümlelere mutlaka ihtiyaç duyar ama her şeyde olduğu gibi onun da dozajını bilmek gerekir. Bazen suskun kalmak, güzel bakmak, içten bir gülümseme yollamak, küçük hediyeler ile şaşırtmak ya da farklı sevgi cümleleri türetmek inanın kendinize, sevdiğinize ve aşkınıza daha iyi gelecektir.

   

  Çikolata Hediyeli Sevimli Peluş Ayıcık

  Çikolata Hediyeli Sevimli Peluş Ayıcık

  Çok klişe görünen bir hediye gibi dursa da bir kadının asla ”beğenmedim” diyemeyeceği bir hediyedir peluş ayıcık. İster sevgililer gününde isterseniz de doğum gününde bu hediyeyi sevgilinize vererek ona sürpriz yapabilirsiniz. Çikolata hediyeli peluş ayıcık kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecek
  Çikolata Hediyeli Sevimli Peluş Ayıcık


  Sevgiliye Özel Fotoğraf İşlemeli Albüm

  Sevgiliye Özel Fotoğraf İşlemeli Albüm

  Sevgiliye hediye almak için illa özel bir gün olmasını beklemeyin. Sıradan bir günde sıradan bir zamanda verilen hediyeler her zaman daha büyük etki yaratır. Zira özel günlerde olduğu gibi büyük beklenti ve hayal kırıkları yaşamayacaktır. Bu ahşap fotoğraf ile ne kadar mutlu olacağını bir düşünün…
  Sevgiliye Özel Fotoğraf İşlemeli Albüm


  Bebek Çim Adam

  Bebek Çim Adam

  Sevgilinize her an yanıbaşında durabilecek çok tatlı bir bebek çim adam hediye edebilirsiniz. İster ofiste isterse de odasında başucunda muhafaza edebileceği çim adamın yanında gönderilecek kalem ile istediğiniz notu yazıp surat ifadesi çizebilirsiniz
  Bebek Çim Adam

  Resimli Anahtarlık Kalp Sarmaşık

  Resimli Anahtarlık Kalp Sarmaşık

  Kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza üzerinde isim ve fotoğraf baskılı bir anahtarlık vermeye ne dersiniz? Böylelikle sürekli ortadan kaybolan anahtarlık sorunu da çözülmüş olacak. Çünkü asla yanından ayırmak istemeyeceği çok şahane bir hediye olan anahtarlık artık sadece bir anahtarlık olmayacak. Ve sürekli bakıp kontrol edecek.
  Resimli Anahtarlık Kalp Sarmaşık


  Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)

  Her ne kadar sigaranın sağlığa zararını bilsek ve bu durumu desteklemesek de bir erkeğe hediye edilebilecek en karizmatik hediyelerden biridir zippo çakmak. İsminin yazılı olduğu bu hediye erkek arkadaşınıza kendini çok özel hissettirecek
  Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Zippo Çakmak (Mat)