İş Arkadaşına Alınabilecek Hediyeler

İş Arkadaşına Alınabilecek Hediyeler

  İş arkadaşları, günün büyük bir kısmını birlikte geçirdiğiniz ve genellikle ailenizden daha çok gördüğünüz insanlardır. Yan masanızda, karşı odanızda ya da diğer odadaki bu arkadaşlarla sabah kahvaltısından bazen gecenin geç saatlerine kadar birlikte zaman geçirir ve bazılarıyla da en özel duygularınızı paylaşırsınız. Yakın arkadaşa dönüşen bu iş arkadaşlarına hediye almak için de doğum günleri, terfiler ve benzeri günler en önemli zamanlardır. İlginç hediyeler alabileceğiniz gibi mesleğinize uygun hediyeler de alabilir, iş arkadaşınız o hediyeyi kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşa hediye almak konusunda yardıma ihtiyacınız varsa yani İş arkadaşına alınabilecek hediyeler ne olabilir diyorsanız aşağıdaki ürünler size oldukça yardımcı olur.

  1) Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Kadınlar için çantalar, ayakkabılar gibi en önemli eşyaların başında gelir. Ofiste hediye almanız gereken bir durumda bu ürünü tercih ederseniz hem arkadaşınızı büyük bir zahmetten kurtarmış hem de verdiğiniz değeri göstermiş olursunuz. Masada fazla yer kapladığı için can sıkan çantasını bu askı sayesinde masasının kenarına asabilecek bayan arkadaşa hediye olarak rahatlığı ve konforu vermiş olursunuz. Üstelik üzerine isim yazdırarak hediyenizi daha da kişiselleştirmeniz mümkün.
  Çanta Askısı


  2) Özel Çalar Saat

  Matematikseverlere Özel Çalar Saat

  Matematikseverlere Özel Çalar Saat

  Her iş yerinde mutlaka mesaiye haftada birkaç gün geç kalan insanlar vardır. Böyle bir iş arkadaşınıza hediye almak için araştırma yaparsanız çalar saatin en uygun ürün olduğunu görürsünüz. Klasik rakamlar yerine matematik formülleri barındıran bu çalar saat, alarm olarak cep telefonlarının kullanıldığı günümüzde her sabah arkadaşınızın yüzünde sıcak bir gülümseme oluşmasını sağlar. Saatin kaç olduğunu anlamak için formüllere kafa yoran arkadaşınız da bu sayede kolayca uyanmış olur.
  Matematikseverlere Özel Çalar Saat


  3) Kartvizitlik Seti

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set

  Çalışan kadınlar gün içinde sürekli koşturdukları için saçlarını ve makyajlarını sık sık kontrol etmek ve gerekiyorsa düzeltmek isterler. Doğum gününde ya da başka özel bir günde bayan arkadaşa hediye olarak kartvizitlik, ayna ve kalemden oluşan bu seti alarak tek seferde birçok ihtiyacını karşılamasına yardımcı olmuş olursunuz. Üzerlerine isim yazdırabileceğiniz bu hediyeler ile arkadaşınız makyajını tazelemek için aynayı kullandığında, not almak için kalemi kullandığına ya da yeni müşterinin kartvizitini saklama için çantasından kartvizitliği çıkardığında mutlaka sizi hatırlayacaktır.
  Kartvizitlik,Kalem, Ayna Set


  4) Deri Kılıflı USB

  Deri Kılıflı USB 8 GB

  Deri Kılıflı USB 8 GB

  İş hayatında belgeler her şeyden ve bazen herkesten daha önemlidir. Uzun süre bilgisayarda muhafaza edilen önemli bir belge, herhangi bir nedenle silinirse bu hem sizin için hem de o belgeyi koruması gereken iş arkadaşınız için ciddi bir yorun yaratır. Doğum gününde iş arkadaşlarınıza hediye olarak deri kılıflı USB alırsanız hem işlerin daha sağlıklı yürümesini sağlar hem de üzerine isim yazdırarak arkadaşınızın sizin için taşıdığı anlamı yansıtmış olursunuz. 8 GB’lik belleği ve şık tasarımıyla göz alıcı bir hediye vermek sizin elinizde.
  Deri Kılıflı USB 8 GB


  Diğer tüm hediyeleri görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply