Anneler Gunu Mesajlari İçin Öneriler

Anneler Gunu Mesajlari İçin Öneriler

   

  Annenize anneler gününde vereceğiniz hediyenin, alacağınız çiçeğin yanına iliştirdiğiniz anneler gunu mesajlarinızla ona olan sevginizi ve bağlılığınızı, içten samimi duygularınızı en güzel şekilde ifade etmiş olursunuz. Bir güzel söz, sabah uyandığında göreceği bir mesaj, güne mutlu başlamasını sağlayacaktır. Sizi bu konuda çok zorlamadan hemen bir kaç öneride bulunalım. İster birebir alın ister kendi cümlelerinizi yaratın. Ama mutlaka annenize onu mutlu edecek bir anneler günü mesajı atın. İşte anneler gunu mesajları için öneriler:

  İyilik, şefkat, sevgi, güzellik, mutluluk, her iyi duygu, her güzel hareket senle öğrenildi Annem. Beni ben yaptığın için teşekkürler.

  Başımın tacı, derdimin ilacı gül kokulu annem, iyi ki varsın. Anneler Günün Kutlu Olsun.

  Hayatta bana hep destek olduğun, elimi bırakmadığın, sevgini esirgemediğin, yanımda olduğun için teşekkürler. Seni Seviyorum.

  Sen öğrettin; sevgiyi, saygıyı, kaya gibi sağlam ama merhametli olmayı. En dik yokuşlarda vazgeçmeden tırmanmayı, ihtiyacı olana el uzatmayı, çalışmayı, üretmeyi, paylaşmayı… Sen öğrettin insan olmayı. Sadece bugünün değil her günün kutlu olsun Canım Annem.

  İyi ki beni doğurmuşsun, iyi ki annem olmuşsun. Güçlü kadın, yol göstericim. Anneler Günün Kutlu Olsun.

  Kızsan da güzelsin, sevsen de güzel. Her halin bana şeker. Bana güzel sözler söyler. Canım Annem sen bir tanesin.

  Beni karşılıksız sevdiğin, bana da karşılıksız sevmeyi öğrettiğin için teşekkürler. Anneler Günün Kutlu Olsun.

  Beni doğurdun anne oldun, ben doğurdum anne oldum. Hala en iyi öğretmenimsin. Bana anne olmayı öğreten de sensin. Anneler Günün Kutlu Olsun.

  Şiddetli fırtınalardan, yağan yağmurdan, gönlümün yangınından kaçıp sığınacağım tek liman sensin annem. Bugün senin günün! Kutlu Olsun!

  Beni benden çok seven, dilekleri benim için olan güzel kadın. Anneler Günün Kutlu, Mutlu Olsun. Hep yanımda ol. Seni Seviyorum.

  Karanlığımın feneri, gecemin güneşi oldun. Arkamdaki gizli dayanak oldun. Hep yanımda oldun, kol oldun, kanat oldun. Hakkını nasıl öderim bilemem. Ama helal et Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun.

  Bütün umutsuzluklar, acılar üstüme yağmaya başlayınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Biriciğim, Anneler Günün Kutlu Olsun.

  Bunlar bizden size anneler gunu mesajlari için öneriler.”Peki hediye?” Dediğinizi duyar gibiyiz. Onu da düşündük, annenize özel albüm iyi bir tercih olabilir.

  kisiye-ozel-album-anneye-hediye
  Kişiye Özel Albüm Anneye Hediye

  Annenize hangi anneler günü hediyesini alacağınız ve hangi anneler günü mesajını ileteceğiniz ise sizin yaratıcılığınıza kalmış.