Anneler Günü Mesajı İçin Tavsiyeler

Anneler Günü Mesajı İçin Tavsiyeler

   

  Anneler Günü hediyesi ne alınabilir?” diye düşünenler için mütevazi bir sevgi mesajı veya ona özel fotoğraflı puzzle, isim yazılı bileklik, makyaj aynası, mutfak araç-gereçleri gibi daha birçok çeşit ve alternatifle anne hediyeleri alabilirsiniz. Fakat ek olarak Anneler Günü’nde annenize olan sevginizi yazıya dökebileceğiniz Anneler Günü mesajları derledik. Hediyenizin yanında Anneler Günü’ne özel şarkılar ya da bir çiçeğe iliştirilmiş güzel bir Anneler Günü mesajı da annenize sevginizi ispatlamak için güzel bir jest olacaktır.

  kisiye-ozel-500-parca-puzzle

  Sizin için derledik: Anneler Günü Mesajı İçin Tavsiyeler

  – Bu dünyadaki en güvenli yer senin kucağın, senin dizlerin, senin kolların. Ellerini eksik etme üzerimden annem. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

  – Benim en büyük şansım, senin annem olmandır. İyi ki annemsin. Anneler Günün kutlu olsun canım anneciğim.

  – Bana bunca yıl katlandığın için teşekkür ederim anneciğim. Başımızdan hiç eksik olma. Seni seviyorum.

  – Yüreğindeki sonsuz sevgi ve sabır için sonsuz teşekkürler anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

  – “Anne kalbi, çocuğun okuludur” demiş Henry Ford. Senin öğrettiklerini hiçbir okulda öğrenmedim annem. Beni kalbinde tutmaya ve okulum olmaya devam et. Seni seviyorum…

  – Karşılıksız sevgine, bitmek tükenmek bilmeyen sabrına, sayısız emeğine layık olmak en büyük arzum. Umarım sana layık bir evlat olmuşumdur canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.

  -Sulamayı unuttuğu çiçeklerinden özür dileyen melek kalpli kadın. Sen hayatıma her mevsimin çiçeği olarak açmaya devam et.

  – Bir gün değil, her günün annesi. Yoldaşım, kılavuzum, arkadaşım, öğretmenim. Bütün sıfatlarının yanında ayakları öpülesi annem. Bugün senin günün. Ömrün uzun, Anneler Günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

  – Anne ben senin en çok dondurma kabında yaprak sarması saklama ihtimalini sevdim. Bir de hep haklı olmanı. Sürprizlerle dolu melek kadın Anneler Günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

  – Hiçbir doktor tedavisi senin “öpeyim de geçsin” sözün kadar iyi gelmiyor anne. Ellerinden öpüyor ve seni çok seviyorum.

  Annelerimizi Anneler Günü mesajı ile diğer günlerde de ihmal etmeden senede bir gün şımartalım. Dünyadaki tek kadın gibi. Tek anne gibi…