Anneler Günü Kartı İçin Özel Sözler

Anneler Günü Kartı İçin Özel Sözler

   

  slider

  Yüz yıldan fazla bir süredir kutlanan ve yılın en özel günlerinden biri olan Anneler Günü’ne yaklaşırken, herkes annesine verebileceği değerli hediyeleri gözden geçirmeye başlıyor. Anlamlı ve annenizi mutlu edecek bir hediyeyi bulmak kolay ama yanına eklemeniz gereken Anneler Günü kartı ve kartta bulunacak özel sözleri seçmekte zorlanabilirsiniz. Anneler Günü’nün şefkatine layık ve anne sevgisini anlatabilecek sihirli kelimeleri bir araya getirmek için önce yapmanız gerekenler tamamen içinizden gelen sözcükleri bulmak. Daha sonrası çorap söküğü gibi yüreğinizden kopacaktır çünkü dünyanın en güzel sevgisi anne ve çocuğunun arasındaki sevgidir. Hiçbir gücün karşısında duramayacağı ve bilimin asla keşfedemeyeceği bu bağı Anneler Günü ile tekrar hatırlayıp Anneler Günü kartınız için özel sözleri bir araya getirin. Kendisine sunacağınız hediye ile birlikte bu özel sözler de onun kalbine dokunacak ve hem duygulanmasına hem de kocaman gülümsemesine sebep olacaktır.

   

  En güzel anneler günü hediyelerini incelemek için anneler günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

   

  1 (1)

  İşte size kullanabileceğiniz Anneler Günü kartı için özel sözler;

   

  – Ne zaman kocaman bir sarılmaya ihtiyacım olsa oradaydın. Hep o sıcak gülümsemelerle beni karşılaman dileğiyle, Anneler Günün kutlu olsun.

   

  – Sevginin en derinini ve dünyanın en güçlü bağını bana öğreten annem için, içimde hiç durmadan çalan o güzel şarkı sensin.

   

  – Yüzümdeki sevgi dolu gülümsemenin sebebi her zaman sen olacaksın anne. Hayat her ağlatmaya kalktığında, içimi ferahlatan ve sesiyle dünyamı aydınlatansın! Yaptığın her şey için minnettarım.

  2

  – Anne, her zaman yaptığın her şeye sevgini de ekledin. Benim için hep burada olduğun için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.

   

  – Aile bir kelime değil, bir cümledir. Cümlenin en değerli öznesi sensin anneciğim! Hayatımın baş tacı ve her karanlığımı aydınlatan olarak iyi ki varsın! Anneler Günün kutlu olsun.

   

  – Anne, sen hayatıma etkisi ve katkısı en büyük olan insansın. İyi bir insan olmam için yaptığın tüm fedakarlıklara, başa çıktığın zorluklara minnettarım! Anneler Günün kutlu olsun.

   

  – Anne, eğer sen olmasaydın, ben asla bugün olduğum kişi olamayacaktım! Benim için sevginin tek kaynağı sensin. Seni ve benim annem olmanı çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

  3

   

   

  Diğer tüm anneler günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

   

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply