Anneler Günü İçin Çocuğunuz Adına Alınabilecek Hediyeler

Anneler Günü İçin Çocuğunuz Adına Alınabilecek Hediyeler

  Anneler Günü, hem annelerin hem de çocuklarının büyük bir hevesle beklediği, baharı ağırladığı bir gündür. Her yıl mayısın ikinci haftası, dünyanın birçok ülkesinde kutlanan bu anlamlı günü daha da mutlu ve özel hale getiren annelere verilen hediyelerdir. Anneler Günü’nde mutlaka eşinize bir hediye alıyorsunuzdur ama bir de çocuğunuzun yerine bir hediye alarak eşinizi çok daha mutlu edebilir ve duygulandırabilirsiniz. Yılın manevi değeri en yüksek, en şefkatli ve özel gününü mutlu geçirmek için işte çocuğunuzun yerine eşinize alabileceğiniz Anneler Günü hediyeleri

  En güzel anneler günü hediyelerini incelemek için anneler günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin

   

  o-SINGLE-MOM-MOTHERS-DAY-facebook

   

  Anneler Günü için çocuğunuzun yerine eşe alınabilecek hediyeler hazırlanırken mutlaka çocuğunuzun ağzından yazılmış bir not gerekiyor. Bunu ister Anneler Günü kartına ekleyin, ister seçtiğiniz Anneler Günü hediyesinin üstüne yazdırın, yaptığınızın çok anlamlı ve özel olacağını unutmayın. Anneler Günü’nde eşinizi mutlu etmek aynı zamanda da duygulandırmak için Anneler Günü kartı özel sözlerine göz atabilirsiniz.

   

  1- Saatli Ahşap Foto

  Anneler Gününe Özel Aile Fotosu

  Anneler Gününe Özel Aile Fotosu

  Ahşap bir saatli aile fotoğrafı hem kullanışlı, hem dekoratif hem de anlamlı bir hediye olacaktır. Üzerine yazacağınız özel bir not ile hediyeyi daha da sevilir hale getirebilirsiniz. Anneler Günü için alınabilecek hediyelerin özel notlar ve işaretler barındırması önem taşır. Bunu en iyi ahşaba işlenmiş bir aile fotoğrafı ve yanına iliştireceğiniz veya üzerine kazıyacağınız not ile mümkün kılarsınız.
  Anneler Gününe Özel Aile Fotosu


  2- Takı

  Pırlanta Taşlı Melek Kolye

  Pırlanta Taşlı Melek Kolye

  Eşinize Anneler Günü’nde alabileceğiniz hediyelerin başında takılar geliyor. Ama çocuğunuz adına da hediye aldığınız için, vereceğiniz takının sevgiyi temsil eden bir tarafı olması gerekiyor. Farklı şekillerdeki takılar ile hem kendinizin hem de çocuğunuzun sevgisini ve bağlılığını temsil edecek…

  Pırlanta Taşlı Melek Kolye


  3- Ahşap Fotoğraf Albümü

  Eşe Hediye Albüm Love Tasarımlı

  Eşe Hediye Albüm Love Tasarımlı

  Ailece dönem dönem çekildiğiniz bütün fotoğrafları bir araya getirerek harika Anneler Günü hediyeleri ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuğunuzun yerine eşinize alabileceğiniz en güzel Anneler Günü hediyesi ahşap bir fotoğraf albümü olabilir. Eşinizin baktıkça mutlu olacağı ve çok mutlu olacağı bu hediye aynı zamanda tüm anılarınızı bir arada tutan, ailenin değerli bir parçası haline gelecektir.
  Eşe Hediye Albüm Love Tasarımlı

   Diğer tüm anneler günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply