Anneler Günü Hediyenizi Kendiniz Hazırlayın

Anneler Günü Hediyenizi Kendiniz Hazırlayın

  Fort Lauderdale, Florida, USA --- Smiling Caucasian mother and daughter --- Image by © Rick Gomez/Blend Images/Corbis

   

  Anneler günü yaklaşırken “Anneler Günü hediyesi ne olabilir” sorusu herkesin kafasını kurcalamaya başladı. Bizi büyüten, birçok şeyden fedakarlık eden annelerimiz için en pahalı hediyeyi seçsek dahi onlar için en büyük hediye kesinlikle evlatları…

  Annenize Anneler Günü hediyesi almak için mağaza mağaza geziyor ve bir türlü ne almanız gerektiğine karar veremiyor musunuz? Peki, Anneler Günü hediyenizi kendiniz hazırlamaya ne dersiniz? Eminiz ki el emeği ile hazırladığınız bu hediyeye anneniz bayılacak. Anneler Günü için el yapımı hediyeler el beceriniz de varsa para ile aldığınız hediyelere bakış daha değerli oluyor.

  Anneniz ile olan en sevdiğiniz fotoğraflarınızı bir araya getirerek ona harika bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Mesela en sevdiği fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz. Yapacağınız farklı fotoğraf albümleri annenizi hem mutlu edecek hem de duygulandıracak. Üstelik bu harika albümlerin üzerine istediğiniz cümleyi de yazabilirsiniz.

  fotograf-albumu-anneye-hediye-458
  Fotoğraf Albümü Anneye Hediye

   

  Annenizin en sevdiği ürünleri bir araya getirerek ona bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz. İçerisine melek kanadı bir kolye ve Anneler Gününe özel sözler ekleyerek onun mutluluğuna mutluluk katmayı da sakın unutmayın.

  Güzelliğine düşkün annelerin en sık kullanığı eşyalar arasında aynalar yer alıyor. Ona şık bir ayna tasarlamaya ne dersiniz? Annenizin ismini aynanın üzerine yazdırmanız emin olun onu çok mutlu edecek.

  Peki, kahve içmeye bayılan anneler için bir kupa tasarımı yapmaya ne dersiniz? Cam fincan kupa seti ile ona olan sevginizi gösterebilirsiniz. Böylece anneniz için en güzel cümleleri kupanın üzerine yazdırabilir ve ona özel sevgi sözcükleri ile kupanızı canlandırabilirsiniz.

  Tüm ailenin yer aldığı ve çok eğlendiğiniz bir anıyı annenize hatırlatacak bir fotoğrafı ahşap tablo haline getirebilirsiniz. Anneniz bu hediyeye bayılacak hem de evinin en güzel köşesinde sergileyecek.

  Anneniz aksesuar kullanmayı seviyor ve takılara bayılıyorsa ona isminin yazılı olduğu bir bileklik hediye edebilirsiniz.

  isim-yazili-bileklik
  İsim Yazılı Bileklik

  El becerinizin olmadığına inanıyorsanız siz de aldığınız hediyeyi kendiniz paketleyebilir ve ufak farklılıklar yapabilirsiniz. Böylece hediyeniz çok daha göz alıcı ve özel olacak.